Jak zarabiać?

Jako jedyny na świecie serwer Minecraft organizujemy regularne, cotygodniowe konkursy w których nasi gracze wygrywają prawdziwe pieniądze. Nie wymagamy od Ciebie żadnych wpłat, nie ma tu żadnych sztuczek, kruczków, warunków pisanych małymi literami. Wszystkie zasady są proste a wygrać może każdy!

Oprócz nagród pieniężnych, nasi gracze mogą zarabiać także wirtualną walutę, dzięki której kupią potrzebne surowce, wykupią atrakcyjne obszary na mapach, dostaną pewne przywileje itd. Wirtualna waluta na craftlandia.pl nazywana jest złotymi monetami lub po prostu monetami i jest to jedyny oficjalny środek płatniczy na naszym serwerze.

 

Kliknij na wybrany link aby przejść do opisu:

jak zarabiać
prawdziwe pieniądze

jak zarabiać
wirtualną walutę

 

Jak zarabiać prawdziwe pieniądze na craftlandia.pl

Mechanizm zarabiania pieniędzy jest bardzo prosty. Przez cały czas, na naszym forum dyskusyjnym, gracze mogą zgłaszać swoje gotowe budowle do konkursu. Zespół craftlandia.pl raz na tydzień zbiera wszystkie zgłoszenia i tworzy głosowanie, które trwa dokładnie siedem dni.

Swój udział w konkursie może zgłosić każdy, tak jak i każdy może wziąć udział w głosowaniu. Im lepszą budowlę stworzysz, im większą, bardziej pomysłową i im lepiej ją zaprezentujesz innym graczom, tym masz większe szanse na wygraną.

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszej strony mają prawo oddać jeden głos na jeden projekt w każdym z cotygodniowych konkursów. Do podziału wśród uczestników konkursu jest pula 50zł. Ile zdobędziesz procent głosów tyle wygrasz procent z naszej puli! Jest jednak warunek, że wypłacamy wygrane zaczynając od projektów, które zdobyły przynajmniej 10% wszystkich głosów.

Objaśnijmy wszystko na przykładzie. W konkursie wzięło udział pięciu graczy. Wyniki głosowania prezentują się następująco:

Projekt gracza 1 7% wszystkich głosów
Projekt gracza 2 15% wszystkich głosów
Projekt gracza 3 3% wszystkich głosów
Projekt gracza 4 55% wszystkich głosów
Projekt gracza 5 20% wszystkich głosów

Zgodnie z naszymi zasadami gracze wygrywają:

Gracz 1 zdobył 7% wszystkich głosów, nie osiągnął pułapu 10%, nic nie wygrywa
Gracz 2 zdobył 15% wszystkich głosów czyli wygrywa 7,5zł (15% * 50zł = 7,5zł)
Gracz 3 zdobył 3% wszystkich głosów, nie osiągnął pułapu 10%, nic nie wygrywa
Gracz 4 zdobył 55% wszystkich głosów czyli wygrywa 27,50zł (55% * 50zł = 27,50zł)
Gracz 5 zdobył 20% wszystkich głosów czyli wygrywa 10zł (20% * 50zł = 10zł)

Prawda, że proste? Wystarczy tylko grać, przyjemnie spędzać czas na naszym serwerze i możesz wygrać pieniądze. Każdy może spróbować, każdy ma szansę!

Co miesiąc jest do wygrania łącznie 200zł ale planujemy zwiększać pulę wygranych gdyby zainteresowanie konkursami było duże.

 

Jak zarabiać złote monety

Serwer craftlandia.pl posiada system ekonomiczny ze swoją własną walutą, złotymi monetami. Za monety można kupować surowce, działki. Monetami opłacamy również udział w konkursach. Krótko mówiąc, opłaca się mieć dużo monet, wtedy mamy większe możliwości rozwoju, budowania i wygrywania konkursów.

Istnieje wiele metod zdobywania monet. Niektóre są bardzo proste, inne wymagają pewnego zaangażowania ale wszystkie się opłacają.

Ta część artykułu wymaga uzupełnienia. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość :)

Im dłużej grasz tym więcej zarabiasz

Własny sklep

Handel między graczami

Handel ze sklepem serwerowym

Zapisanie się do biuletynu

Zaproszenie znajomych na serwer

Specjalne okazje

Mapa serwera