• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Wyniki pierwszego konkursu craftlandia.pl

Konkurs z nagrodami pieniężnymi zakończył się już jakiś czas temu jednak musieliśmy trochę poczekać na ogłoszenie listy zwycięzców. Teraz jest już wszystko jasne. Znamy dokładną punktację oraz trzy szczęśliwe osoby, które wygrały pieniądze. Ciekawi wyników?

Konkurencja była ostra, wielu osobom niewiele zabrakło aby znaleźć się na podium ale zwycięzca może być tylko jeden. A raczej zwyciężczyni :-)

Pierwsze miejsce i 100zł wygrywa xX_Koralina_Xx. Jej urokliwy domek oraz przemyślana kampania wśród znajomych na Facebook przyniosła rezultaty i Karolina zdeklasowała konkurencję. Zdobyła łącznie 296 punktów! Gratulacje!

Jednocześnie chciałbym zapowiedzieć, że wkrótce nagram krótki wywiad z Karoliną na temat… Na każdy temat :-) Karolina już się zgodziła więc oczekujcie filmiku na naszym oficjalnym kanale YouTube.

Drugie miejsce i 60zł zgarnął MistrzYPL. Jego przemyślany i spójny projekt strzelnicy przypadł Wam na tyle do gustu, że Mistrzy zdobył 151 punktów. Serdecznie gratulujemy!

Trzecie miejsce na podium zajął tomczo2000. Dzięki temu zainkasuje 30zł. Miasto Nadzieja to projekt przy którym pracowało wielu graczy. Cieszy nas fakt, że to ambitne przedsięwzięcie zdobyło Waszą przychylność co przełożyło się na 120 punktów.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i będziecie chętnie brać udział w następnych konkursach. A tych nie zabraknie :-) Po resecie serwera będą się odbywały regularnie, co tydzień.

Przedstawiamy listę wszystkich projektów, które uzyskały minimalną wymaganą ilość punktów do przeniesienia na nową wersję serwera.

Miasto Herodion
Właściciel: szenn
Zdobyte punkty: 115

Zamek na głównej
Właściciel: Eksykator
Zdobyte punkty: 115

Solaris – Miasteczko pod latarnią
Właściciel: Czekorfule
Zdobyte punkty: 110

Park Rozrywki – Lunapark
Właściciel: MinecartF1
Zdobyte punkty: 100

Kula 34
Właściciel: catkotek
Zdobyte punkty: 90

Wieżowiec
Właściciel: toWnbOy
Zdobyte punkty: 85

Port Templariuszy – Gastria
Właściciele: Panek1988 i Czekorfule
Zdobyte punkty: 80

Muzeum
Właściciel: toWnbOy
Zdobyte punkty: 65

Zameczek Blacka
Właściciel: Blacklegionist
Zdobyte punkty: 65

./Kula 5
Właściciel: panek1988
Zdobyte punkty: 60

Pierwszy Domek
Właściciel: miko252
Zdobyte punkty: 57

Zamek Redmont – kula 55
Właściciel: Aragorn45
Zdobyte punkty: 55

Posiadłość Hrabii
Właściciel: sastek
Zdobyte punkty: 55

Łazienki Warszawskie
Właściciel: szenn
Zdobyte punkty: 55

Willa
Właściciele: matticitt, cezar909090
Zdobyte punkty: 55

Hotel w stylu nowoczesnym
Właściciel: catkotek
Zdobyte punkty: 45

Twins Tower (WTC)
Właściciel: Notchek
Zdobyte punkty: 45

Kula 54
Właściciel: WoojtekPro
Zdobyte punkty: 45

Kula 114
Właściciel: maciorek69
Zdobyte punkty: 40

./Kula 50
Właściciel: Dolgerd
Zdobyte punkty: 35

Kasyno Las Vegas
Właściciel: miko252
Zdobyte punkty: 32

Osobom, którym nie udało się uzyskać wymaganego minimum punktów serdecznie życzę powodzenia w następnych konkursach. Głowa do góry :-) Wszystkim innym gratuluję i dziękuję za wspólną zabawę :-) Pamiętajcie, że nadal możecie ulepszać swoje budowle. Skontaktuję się z każdym w odpowiednim momencie aby przenieść Wasze projekty na nową mapę.

Jednocześnie muszę jednak prosić aby nie ukrywać w swoich projektach skrzyń i nie używać w nich przesadnie dużo drogich surowców. Zastosujcie się proszę do tego, nie chcemy nieporozumień a takie działania mogą się skończyć nawet dyskwalifikacją.

Mapa serwera