• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Witamy nowego administratora!

Admin dla Karoliny

Do naszej ekipy niespodziewanie dołącza nowa osoba. Będzie odpowiedzialna za… wszystko na co mi nie starcza czasu :) Ciekawi szczegółów?

Nie jest niespodzianką, że jestem bardzo zajęty zawodowo i jeżeli mam jakiś czas na nasz serwer to w stu procentach poświęcam go na ogarnianie spraw technicznych i pisanie pluginów. Jestem jednak świadomy tego, że to tylko połowa sukcesu ponieważ nie byłoby serwera bez graczy. A Wam drodzy gracze niestety poświęcam bardzo mało czasu :( Oczywiście wszystko co robię z serwerem, robię dla Was, ale brakuje czasu na wspólne granie, porozmawianie na spokojnie, odpowiadanie na Wasze pytania i inną pomoc. Brakuje kogoś kto dbałby o całą społeczność craftlandia.pl i pilnował tego abyśmy trzymali się razem.

Osobą, która zdecydowanie się do tego nadaje jest Karolina. Znam ją od dawna i chociaż przez dłuższy czas prowadziła konkurencyjny serwer, zawsze była gotowa nam pomagać, zawsze mile się wypowiadała na temat craftlandia.pl i zawsze wiedziałem, że można jej ufać i można na nią liczyć. Oprócz tego jest pracowita, wyrozumiała dla graczy i sprawia wrażenie osoby o gołębim sercu. Nie da się jej nie lubić :)

Mam nadzieję, że bardzo miło powitacie ją na nowym stanowisku i dacie jej duży kredyt zaufania na początek jej współpracy z craftlandia.pl. Wiem, że dla większości z Was ta nominacja to bardzo duże zaskoczenie ponieważ Kora nie pięła się po kolejnych szczeblach „kariery” na naszym serwerze. Współpracuje ze mną jednak już jakiś czas i wykonała już kilka zadań, poważnie mnie odciążając. Przed nią szereg kolejnych wyzwań. Nie miejcie proszę żalu ani do niej ani do mnie za ten awans, chociaż wiem, że wielu z Was ciężko pracuje na serwerze i na pewno zasługujecie na uznanie. Zaufajcie mi bo głęboko wierzę, że to dobra decyzja. Zresztą to nie zamyka innym drogi do nominacji do rangi Admin. Szczerze to nie spieszcie się do niej. Powiem więcej, Karolina ma przerąbane ;) Będę wymagał od niej wiele wysiłku a w zamian ma się tylko satysfakcję z dobrze zrobionej roboty.

Wszystkiego Najlepszego Karolina z okazji urodzin i witamy Cię w nowej roli na craftlandia.pl. Możesz już zacząć się bać :)

Mapa serwera