• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Witamy na craftlandia.pl!

Miło nam poinformować, że serwer craftlandia.pl oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Włożyliśmy wiele wysiłku aby spełnić oczekiwania naszych graczy. Mamy nadzieję, że razem z nami spędzicie na craftlandia.pl wiele miłych dni.

Przygotowaliśmy dla Was osiem różnorodnych map o których możecie poczytać na stronie „Dostępne światy„. Każda mapa jest inna, każda rządzi się innymi prawami i każda kryje w sobie wiele niespodzianek.

Chcemy abyście budowali dużo i ładnie :) Z tego powodu, jako pierwsi na świecie, będziemy przeprowadzać cykliczne konkursy w których do wygrania będą prawdziwe pieniądze! Każdego miesiąca do rozdania będzie 200zł i kwota ta będzie rosła!. Wszystkiego dowiesz się z podstrony „Jak zarabiać?„.

Ponieważ dopiero wystartowaliśmy i wiele rzeczy musi się jeszcze „dotrzeć”, ogłaszamy w tej chwili, że serwer jest w fazie beta. Nie wszystkie elementy strony i forum są jeszcze pełne, nie wszystkie informacje dostępne, nie wszystkie reguły ustalone. Aby wynagrodzić Wam okres przejściowy ogłaszamy wielki konkurs na start serwera!

Konkurs na start serwera

W konkursie przewidziane są trzy nagrody:

 • Pierwsze miejsce: 100zł
 • Drugie miejsce: 50zł
 • Trzecie miejsce: 20zł

Co trzeba zrobić aby wygrać te pieniądze? Zasada jest jedna. Należy zdobyć jak najwięcej pieniędzy w grze. Na serwerze funkcjonuje wirtualna waluta, tak zwane złote monety. Jest wiele sposobów ich zdobywania, wszystkie opisane są na stronie „Jak zarabiać?„. Wygra ten kto będzie najbardziej pracowity i najbardziej pomysłowy.

Do dzieła! Te pieniądze czekają na Was :) Na podium są aż trzy miejsca więc warto powalczyć!

Mapa serwera