• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Tysiąc po raz pierwszy, tysiąc po raz drugi!

Doświadczenie w Minecraft

Jeżeli szukasz sposobu na łatwe zdobycie doświadczenia (które jest oficjalną walutą na craftlandia.pl) na naszym serwerze to dobrze trafiłeś. Wystarczy kilka chwil aby zainkasować dwa tysiące punktów doświadczenia!

 

Integracja konta gry z kontem naszego forum

Jak zapewne większość starszych graczy pamięta, kiedyś już taka funkcjonalność była dostępna. Niestety potem musiałem ją wyłączyć przez niedostępność pluginu na którym się opierałem. Teraz postanowiłem napisać wszystko samemu, lepiej i z nagrodą :)

Na czym to polega? W grze wpisujemy komendę /integracja LOGIN HASLO. LOGIN to login jaki mamy na naszym forum a HASLO to oczywiście hasło do konta forumowego. Jeżeli wpiszemy wszystko tak jak należy i dane będą się zgadzały to na naszym koncie forumowym pojawi się dodatkowa informacja o tym jaki mamy nick w Minecraft a my otrzymamy 1 000 punktów doświadczenia!

Pamiętajcie proszę o początkowym slashu, aby informacja o Waszym haśle nie trafiła na czat ogólny. Korzystajcie z tej komendy z rozwagą aby Wasze hasła nie trafiły w niepowołane ręce. Hasło podajemy do konta na forum, nie do konta Minecraft! Nikt nigdy nie poprosi Was o podanie hasła do konta Minecraft a jeżeli taka sytuacja się zdarzy to w żadnym wypadku nie podawajcie go i natychmiast zgłoście ten incydent do mnie!

Aby osoby, które kiedyś skorzystały z działającej integracji, nie czuły się pokrzywdzone, wszystkie dotychczasowe zapisane dane zostały skasowane. Każdy teraz musi ponownie dokonać integracji ale dzięki temu każdy też dostanie doświadczenie ;)

 

Nagroda za polecenie serwera

Nareszcie się doczekaliście ;) Od dzisiaj, za pomocą prostej komendy, możemy poinformować wszystkich, że wybrany gracz polecił nam grę na serwerze craftlandia.pl. W nagrodę obaj dostaną 1 000 punktów doświadczenia. Podobnie jak to jest z integracją, informacja o tym kto polecił nam grę będzie się wyświetlała w naszym profilu na forum.

Komenda wygląda tak: /polecil GRACZ gdzie oczywiście GRACZ to nick gracza, który nam polecił serwer craftlandia.pl. Gracz ten musi być online w momencie wpisywania tej komendy a my musimy mieć zintegrowane konto z forum, aby wszystko zadziałało prawidłowo.

 

Pamiętajcie, że danych zapisanych tymi obiema komendami nie można już zmienić.

Mapa serwera