• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Tryb Creative dla wszystkich!

Tak jak obiecywaliśmy, graczom na naszym serwerze został udostępniony tryb Creative. Jeszcze w piątek wieczorem można było zacząć z niego korzystać. Chcesz wybudować coś ciekawego na co wcześniej nie mógłbyś sobie pozwolić? Chcesz zwiedzić nasze mapy z lotu ptaka? Teraz masz najlepszą okazję :)

Z nowym trybem wiążą się pewne ograniczenia. Musieliśmy je wprowadzić aby te ostatnie dni na starej mapie nie stały się dla wszystkich koszmarem :) Oto one:

 • Nie można stawiać nielicznych bloków (chociaż są dostępne w menu wyboru bloków)
 • Nie działają jajka spawnujące
 • Nie działają mikstury

W każdej chwili można zmienić swój tryb. Służy do tego prosta komenda /gm. Można także bezpośrednio wpisać oczekiwany tryb np. /gm 0, /gamemode 1 lub /gamemode creative.

Zachęcam do zwiedzania naszych map! To jest niepowtarzalna okazja do tego aby odkryć wiele ciekawych miejsc, spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy :-) Miłego latania!

PS
Zrobię wszystko co w mojej mocy aby jeszcze w ten weekend udostępnić Wam prezentację biomów, które będą dostępne na nowej mapie. Chciałem Wam to pokazać jeszcze wczoraj ale niestety wymaga to ode mnie dużo czasu i wysiłku dlatego musicie jeszcze troszeczkę poczekać. Jestem jednak pewien, że przyznacie mi rację, że warto było czekać gdy obejrzycie filmik :)

Mapa serwera