• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Przenoszenie projektów

Przystępujemy do prac nad ostatnią rzeczą jaka nam pozostała do zrobienia po resecie. W ten weekend możecie liczyć na wzmożony wysiłek z naszej strony nad przenosinami projektów, które uzyskały odpowiednią ilość punktów w ostatnim konkursie. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

W dziale „Konkurs” jest lista wszystkich projektów, które są zakwalifikowane do przenosin. Niestety nie wszyscy jeszcze określili w którym mniej więcej miejscu ma znajdować się ich budowla na nowej mapie. Prosiłbym o uzupełnienie tych informacji.

Za przenosiny jest odpowiedzialny przede wszystkim Paweł (JohnyLemoniada). W każdej sprawie związanej z przenoszonymi projektami proszę się z nim kontaktować, najlepiej poprzez PW na forum. Każdy z Was musi umówić się z Pawłem na konkretną godzinę abyście razem mogli wybrać dokładne miejsce wklejenia projektu. Dlatego proszę Was o współpracę z nim i stawianie się na serwerze w odpowiednich godzinach jeżeli już się umówiliście na przenosiny.

W związku z powyższym, każdego zainteresowanego proszę o napisanie PW do Pawła z informacjami kiedy będziecie online i kiedy chcielibyście przystąpić do przenosin swojego projektu. Projektów jest dużo dlatego obowiązek pierwszego kontaktu spoczywa na Was.

Każdy przenoszony projekt dostanie automatycznie cuboid.

PS
W ten weekend zostaną ostatecznie ogłoszone zasady projektów/miast. Bardzo długo wahałem się jak to zorganizować ale wreszcie postanowiłem ograniczyć zasady do minimum. Myślę, że ten brak formalności przypadnie Wam do gustu. Warunki są już znane, wystarczy je jedynie ogłosić jednak potrzebuję dnia lub dwóch aby dostosować obecne pluginy do nowych zasad.

Mapa serwera