• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Polowanie na rekina

Event graczy

Czołem kopacze! Chciałbym zaprosić was na weekendowy event przygotowany przez graczy. Zaprezentuję wam, co oferują organizatorzy Oxo i Seramina.

Witajcie Craftlandianie!

Czy dacie się zaprosić na Event „Polowanie na rekina” zorganizowany przez Waszych kolegów i koleżanki? Mamy nadzieję, że to co przygotowaliśmy  będzie stałym wydarzeniem naszego serwera. Czekają na Was takie atrakcje jak łowienie ryb na czas, strzelanie z łuku, biegi przełajowe, walki na łopaty i jak czas pozwoli to sprawdzimy się w ekstremalnym sporcie, ale to na tą chwilę tajemnica, która czeka na wytrwałych!

Szczegóły

Wiodącą zabawą będzie „Polowanie na rekina”. Polegać będzie na złowieniu jak największej ilości ryb w ciągu 5 minut. Warunkiem jest obecność sekundanta, który wyda komendę (start i stop) oraz będzie liczył wpadające rybki. Nagrody są bardzo atrakcyjne. Osoby, które dotrą do półfinałów mają gwarantowane 2 tysiące doświadczenia. Mistrz w „Polowaniu na rekina” zdobędzie gwarantowaną nagrodę 5 tysięcy doświadczenia. Prócz nagród gwarantowanych dołączone zostaną nagrody ufundowane przez Administrację oraz przyjaciół. Jest duże prawdopodobieństwo, że ich wartość przekroczy nagrody gwarantowane. To się po prostu opłaca!

Kolejną atrakcją będzie „Bieg przełajowy”. Polegać będzie na pokonaniu trasy opisanej w książkach. Kto pierwszy ten lepszy.

PVP na 2 strefie? Owszem, specjalnie dla Was zorganizowaliśmy arenę, na której odbędzie się zabawa polegająca na pracy z łopatą. Trzeba będzie po prostu podkopać innych samemu pozostając na arenie. Jeśli łopata ujmuje Waszej godności, możemy zmierzyć się z łukiem. Będzie czekał na Was specjalny tor strzelecki. Jeśli uważasz, że jesteś snajperem, sprawdź się!

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wasza obecność pomoże innym w realizowaniu projektów, które uczynią naszą grę ciekawszą. Dodamy, że obecność na Evencie będzie archiwizowana i będzie miała wpływ na inne eventy. Osiągnięcia będą co jakiś czas sumowane, co oznacza, że samo uczestnictwo będzie nagradzane specjalną nagrodą.

Start EVENTU: niedziela, między 15:00 a 18:00.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany czasu, przez wzgląd na burze, gradobicia i inne czynniki od nas niezależne.

Wasi przyjaciele

 

Nic dodać, nic ująć. Po samym wpisie widać jak dużą pracę i jak ochoczo do eventu podchodzą organizatorzy. Nie możemy rozczarować ich frekwencją. Nam jako administracji pozostaje serdecznie zaprosić na wydarzenie. Postaramy się jak najbardziej wesprzeć inicjatorów nie tylko obecnością, ale i nagrodami rzeczowymi. Takimi jak kwarc, głowy potworów, doświadczenie, zaklęte przedmioty i wiele innych. Po evencie zapraszamy wszystkich na afterparty.

Po prostu musicie tam być!

Mapa serwera