• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

I po resecie. Teraz pracujemy dalej!

Reset rodził się w straszliwych bólach ale wczoraj nareszcie udało się uruchomić docelową mapę. Można na niej już grać, od tej pory nic już nie będzie zmieniane. Jeszcze dzisiaj pojawią się bardziej szczegółowe informacje dotyczące przenoszenia skrzyń, projektów oraz zasad rozgrywki.

Na razie nie dorobiliśmy się jeszcze spawnu, nie znacie zasad i nie wszystkie docelowe pluginy są uruchomione. Ale najważniejsze, czyli mapa, już jest i pięknie działa :) Jako ciekawostkę postanowiłem dodać do tego newsa drobny fragment mapy od strony technicznej. Tak to właśnie u mnie wygląda :)

Możecie już w pełni korzystać z nowej mapy. Można na niej wydobywać, budować etc. Nie ma żadnych restrykcyjnych ograniczeń. Nie można jedynie specjalnie niszczyć otoczenia i zanieczyszczać mapy. Wszystko inne jest dozwolone.

Jak wiecie, nie ma i nie będzie na naszym serwerze głównego miasta. To do Was, drodzy gracze, należy ta przyjemność :) Znajdźcie atrakcyjne tereny i zacznijcie po prostu budować. Miasto może założyć każdy, pod warunkiem, że znajdzie minimum 5 osób, które zgłoszą chęć zamieszkania w mieście. Każde miasto będzie miało swoje osobne forum. Bardziej szczegółowych informacji oczekujcie dzisiaj wieczorem.

PS
Aktualny punkt spawnu nie będzie zachowany. To znaczy, że nie warto wybierać miejsca na swoje miasto blisko tego punktu aby mieć blisko do spawnu. Spawn zostanie wybudowany w innym miejscu :) Jeszcze szukamy dogodnego terenu. Na pewno nie będzie to jakoś przesadnie daleko.

Mapa serwera