O serwerze craftlandia.pl

Serwer craftlandia.pl poświęcony jest fantastycznej grze Minecraft. Na całym świecie tytuł ten zdobył dziesiątki milionów wielbicieli. Jednak dopiero gra z innymi ludźmi poprzez Internet daje największe możliwości i sprawia najwięcej radości. Więcej na temat samej gry dowiesz się z podstrony „O grze Minecraft„.

Być może jeszcze nigdy nie grałeś w Minecrafta z innymi graczami lub w ogóle nie znasz tej gry. To żadna przeszkoda. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli to właśnie z nami postawisz swoje pierwsze kroki w naszym kwadratowym świecie. Dla wszystkich graczy przygotowaliśmy stronę „Jak zagrać?” gdzie w prosty sposób objaśniamy jak rozpocząć grę na craftlandia.pl.

Nasz serwer to osiem specjalnie przygotowanych map. Każda z nich została zbudowana od podstaw przez nasz zespół lub wygenerowana ze znacznymi różnicami w porównaniu do domyślnych map jakie powstają w Minecrafcie. Efektem są wspaniałe miasta, zapierające dech w piersiach budowle i oryginalne ukształtowanie terenu wraz z nigdzie indziej niespotykaną roślinnością, dostępną tylko na naszym serwerze. Jeżeli chcesz lepiej poznać wszystkie nasze mapy oraz ich unikalne cechy, zapraszamy Cię na podstronę „Dostępne światy„.

Jest jeden ważny element, który wyróżnia nasz serwer, nie tylko na tle innych polskich serwerów ale także wśród wszystkich serwerów na świecie. Jako jedyni przeprowadzamy regularne, cotygodniowe konkursy w których nasi gracze wygrywają prawdziwe pieniądze. Misją serwera craftlandia.pl jest pobudzenie Twojej kreatywności, stworzenie idealnych warunków do gry i nagradzanie za Twój wkład w rozwój naszej wspólnej społeczności.

Co tydzień do wygrania jest 50zł. Zainwestuj w unikalne materiały, wymyśl interesującą budowlę i przekonaj innych, że to właśnie do Ciebie powinny trafić te pieniądze. Bądź przedsiębiorczy, to Ci się opłaci! Czy to nie fantastyczne, że możesz spędzać miło czas przy grze i w ten sposób zarabiać pieniądze? Na liście wygranych mamy miejsce również na Twoje nazwisko.

Na podstronie „Jak zarabiać?” przedstawiamy wszystkie techniki i możliwe sposoby zarobku na craftlandia.pl, zarówno waluty wirtualnej jak i tej prawdziwej, w złotówkach. Przeczytaj i pomyśl jak dorwać się do tej kasy.

Abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości serwera craftlandia.pl powinieneś poznać kilka komend, które bardzo ułatwią Ci grę. Niezastąpioną pomocą będzie dla Ciebie podstrona „Komendy„.

Staramy się aby niczym nie ograniczać naszych graczy. Jednak, jak w każdym skupisku ludzi, tak i na naszym serwerze potrzebne są pewne zasady, których należy przestrzegać aby gra była tylko przyjemnością. Jest ich niewiele ale są bardzo ważne dlatego musisz je znać i przestrzegać ich. Poświęć dwie minuty na przeczytanie strony „Zasady serwera„, to rozwieje wiele Twoich wątpliwości i odpowie na wiele pytań.

Mapa serwera