Konkurs na mapę eventową przedłużony

Konkurs na mapę eventową trwa!

Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego newsa ;)

Konkurs na mapę eventową

Nowe mapy na event

Nasz event, który polega na walce z hordami przeciwników kapłana VooDoo jest już całkiem dojrzały. Cały czas go zmieniam, poprawiam, testuje nowe rozwiązania ale działa już na tyle sprawnie aby móc myśleć o ulepszeniach. Najważniejszą nowością będą nowe mapy. Czytaj dalej jeżeli chciałbyś aby gracze walczyli na stworzonej przez Ciebie arenie.

Świąteczny blok eventowy!

Eventy Świąteczne

Ho ho ho! Witajcie! Dziś 6 grudnia, czyli wszystkim znane Mikołajki! Mamy nadzieję, że Mikołaj o Was nie zapomniał i dostaliście, choć mały prezencik, przedsmak świąt. My także mamy dla Was dziś trochę niespodzianek.  Zaplanowaliśmy kilka zabaw, które mają Wam umilić przerwę świąteczną.

Wyniki pierwszego konkursu craftlandia.pl

Konkurs z nagrodami pieniężnymi zakończył się już jakiś czas temu jednak musieliśmy trochę poczekać na ogłoszenie listy zwycięzców. Teraz jest już wszystko jasne. Znamy dokładną punktację oraz trzy szczęśliwe osoby, które wygrały pieniądze. Ciekawi wyników?

Zgłoszenia do konkursu do piątku włącznie

W związku z datą zakończenia konkursu (najbliższa niedziela) uznaliśmy, że zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane tylko do piątku włącznie.

Konkurs trwa! 190zł do wygrania!

Konkurs trwa ale to ostatni moment aby do niego przystąpić! Do wygrania łącznie 190zł. Poprzez Facebook możesz zyskać punkty bonusowe. To takie proste!

Rusza wielki konkurs!

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie zapowiadanego konkursu na craftlandia.pl. Łączna suma nagród to 190zł! Nawet jeżeli nie staniesz na podium to weź udział w konkursie a Twoja budowla zostanie przeniesiona na nowy serwer!

Mapa serwera