Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kiedyś Osada Voyage tak było kiedyś na CL1 dziś niema już Osady a sam przyłączyłem się do Kikakaj w Podgórskim Miasteczku gdzie realizuje projekty dostosowane do koncepcji właścicielki :)

Chciałbym wam przybliżyć różne lokalizacje które się tworzą na CL3 w chwili obecnej a jednocześnie odwiedzać je i wypowiadać się na ich temat. Taka jest koncepcja a jak wyjdzie czas pokaże.

Zaczynamy "Stawwwi Voyage"  (1)

Wzięło mnię na wspomnienie, bo niema to jak kawał historii.

Dziś byłem odwiedziłem na Kawie u MistrzaYPL nie zmienny styl i realizacja pełna zaangażowania.

Polecam każdemu odwiedzić to miejsce czy będzie to druga strzelnica ? :P  tak tak MistrzuYPL mam takie perełki zdjęciowe :P czy też coś nowe, lepszego zobaczymy. Najpierw trochę wspomnień...

spacer.png

Chcecie wiedzieć jak to wyglądało kiedyś ?  Proszę bardzo...;) tak  nie miałem Flymode a drony wtedy nie istniały :mrgreen:

spacer.png

Nie powiem wam dokładnie na jakiej to było wersji MC ale dawno temu bo wtedy na serwerze grała nawet a dziś YT Agus6w dowód ? a mam a co a mam :tounge_xd:

spacer.png

Piękna w całej okazałości ....

spacer.png

i pamiętam jak dziś po strzelnicy oprowadzał mnie AiRs_PL pozdro poznajesz się :p taki młody ;poczywiście wózek w ręku Koleji Transcraftlandzka to jego żywioł.spacer.pnga

ale gdy zobaczyłem wierze to oniemiałem ....była tak ogromna wiec podziwiam szacun!

spacer.png

no dobra ale tak było a jak będzie teraz ?

Co teraz nam szykuje się od MistrzaYPL, przede wszystkim jak już wspomniałem stylówa  jest nie zmienna. Myślę że nowe dekory, latarenki,doniczki i inne podobne drobnostki podkreślą i wyróżnią tą lokalizację. Kto wie może Cacyk dołączy do ekipy... a z tego co już wiem MistrzYPL zbiera ekipę która lubi ten styl więc jak czujesz ten klimat to widzę cię właśnie tam.

Świerk, Kamień i Zielona Wełna !

na koniec zdjęcie z aktualnej lokalizacji MistrzYPL . :) która jest w trakcie budowy.

spacer.png

Zapowiedź kolejnego, nazwijmy to odcinkiem, seriale teraz mają wzięcie większe niż kiedyś :P

Tak będzie, a gdzie się wybiorę ? czekajcie a zobaczycie ;pspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi