Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Adam, w grze OXO_PL, Behemot i wiele innych, ale OXO to mój flagowy nick. Mieszkam...póki co w Polsce. 72 rocznik. Zacząłem grać dla syna. Bardzo lubił mi pokazywać, to co zbudował i zacząłem z nim grać. Gdy on przestał grać,  mi sentyment do tej gry pozostał. W sumie od zawsze w coś gram. Zacząłem od Amstrada, potem C-64 z kasetą, później dokupiłem stację dysków na 5 cali, to był wtedy hi-tech... Kolega miał ojca, który pracując w stoczni (to on zaprojektował statek Heweliusz)korzystał z kilku PC- w stoczni był intranet. Wtedy w Polsce nie było sieci, onetu, wp, niczego nie było, a ja już miałem okazję zobaczyć jak działają komputery w sieci...Widziałem jaki kilkanaście godzin renderuje się poszycie budowanego statku, kreska po kresce...Obecnie trwałoby to ułamek sekundy. Potem miałem 386 40MHz z RAM 2MB...Szaleństwo, zakochałem się w wielu grach. Dokupiłem RAM i procesor matematyczny.  Chwaliłem się każdemu, że już nie mam PC 386, tylko PC386DX. Wtedy to był hicior. Dwa lata go spłacałem a teraz kalkulatory są nawet droższe...Właśnie, komputery nadal są za drogie w stosunku do wydajności. Od zawsze wymagania sprzętowe gier wyprzedzały powszechny dostęp do hardware.  Jedynie co się zmieniło, to szybkość sieci. Pamiętam odgłosy swojego modemu, to że blokowałem całą linię telefoniczną by sobie...pościągać zdjęcia z playboya, bo wtedy w sieci niczego ciekawego nie było. Jeden wielki syf. Streszczając się, dlaczego z Wami gram? MC ma otwarty świat i to w tej grze najbardziej mi się podoba. Nawet najbardziej odjechane gry jak GTA/Oblivion/EVE nie dorastają w tej kwestii naszej grze. Mogę wszędzie łazić i robić to na co mam ochotę, nic mnie nie ogranicza...no może prócz adminów, operatorów, których z zasady organicznie nie lubię..  Dlaczego CL? Bo to był mój pierwszy serwer. Przez niemalże 10 lat, żaden inny serwer mi tak nie podpasował. Co lubię? Lubię WOT/ MassEffect/ Mafię/ tysiące starych gier np. WarCraft II, Diablo, Quake - ale te stare pikselowate wersje. Nowe nie mają już tego klimatu. Gdy odpaliłem intro Warcrafta...Ten niski dźwięk, masakra. Heh, do teraz pamiętam hasła do tej gry, glitteringprizes...W realu przez wzgląd na wiek, mam zbyt wiele zainteresowań, pasji. Nie jestem ich wszystkich realizować. Lotnictwo, broń palna, kobiety, pisanie powieści mógłbym godzinę wymieniać. Z tych wszystkich pasji MC jest the best ;) Pozdrawiam. aa i jeszcze jedno. Od zawsze gram z Sareminą, moją partnerką od serca.

Edytowane przez OXO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi