Skocz do zawartości
  • 0
Wielek

Serwer

Pytanie

witam potrzebuję pomocy, chcę zagrać z kolegą przez sieć LAN używając programu ,,Hamachi" lecz wyskakuje błąd ,,Sesja wygasła". Czy wie ktoś może jak to naprawić ?? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Zmień w pliku server.properties online-mode na wartość false.

Powinno pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MinecartF1
      Chciałbym zgłosić prawdopodobnie błąd. Otóż kolega, który niestety nie ma konta premium, jest w tej samej sieci ze mną w mieszkaniu, nie może się zalogować na serwer. Dostaje komunikat, że sesja wygasła i oczywiście w nawiasie z prośbą o ponowne uruchomienie klienta i bla bla bla. Próbowaliśmy wszystkiego co nam wpadło do głowy. Próbowaliśmy zalogować się na inne serwery i na niektórych działało a na innych nie.
    • Przez Hoieg
      Wiem że pomysłów na pluginy jest mnóstwo i właśnie dlatego zakładam ten temat. Chodzi mi oto żeby gracze zamiast pisać wszystkie pomysły w różnych miejscach pisali je w jednym temacie.

Proszę użytkowników o:
      -szczególowe opisywanie pomysłów
      -niedyskutowanie o nich w tym temacie
      -nieopisywanie jednego pomysłu w kilku komentarzach
      -niepisanie tutaj nt. ulepszeń forum
      -...

Proszę administratorów forum o:
      -niezakańczanie tego tematu (chyba że taki temat już istnieje)
      -usuwanie komentarzy które "śmiecą" (np. spam, dyskusje, itp.)
      -niepisanie tutaj czemu taki pomysł nie zostanie zrealizowany
      -usuwanie komentarzy nt. pomysłów w 100% zrealizowanych
      -nieusuwanie pomysłów nierealnych (poniewarz może kiedyś staną się realne (np po kilku  aktualizacjach minecraft'a))
      -...

Prosiłbym także o:
      Załorzenie tematu w którym byłyby opisane wszysykie pluginy aktualnie zainstalowane na serwerze (jak ich używać oraz co one robią (szczegółowo ale bez zbędnych opisów)).

Gratuluję jeżeli ktoś to przeczytał (napisałem trochę długie)

Przepraszam za błędy ortograficzne

Hoieg
    • Przez Lawliet
      Witam !

Mam problem z dołączeniem do serwera. Mianowicie gdy wciskam "dołącz" wyskakuje informacja: Logowanie nie powiodło się: Bad Login
      Mam najnowszą wersje MC 1.6.2 oraz oryginalne konto, dodam , że już dawniej grałem na tym serwerze i nie miałem problemów. Miałem przerwę i teraz znów chce zagrać.  Pomocy !  

EDIT: Mój nick , TheQerno  ^_^

Poradziłem sobie już z tym problemem, przepraszam zaśmiecenie forum. Do zamkniecia.
    • Przez minecraft080
      gdy chcę wejść na serwer pojawja mi się : bad login
      mój nick to minecraft080

no i mam premium
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...