Skocz do zawartości
sync667

Nadszedł ten moment...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, długo zbierałem się żeby napisać ten post, ale w końcu trzeba prawda? No więc niestety z przykrością muszę zawiadomić was, że zbliżamy się do tego momentu w kartach naszej historii. Na pewno wielu z was się tego nie spodziało, ale taka jest kolej rzeczy coś przychodzi coś odchodzi. Resztę informacji ująłem dla waszej wygody z spoilerze...

Spoiler

Siemankoooo, czwartkowy już nie taki poranku :) To był oczywiście tekst mający na celu zbudować napięcie przed ogłoszeniem stanu długo wyczekiwanego przez wszystkich updatu 3.2.0!

No więc od czego by tutaj zacząć. Aktualnie powoli zbliżamy się do momentu kiedy wydania serwerów, pluginów i wielu elementów wymaganych do naszego wielkiego kroku naprzód staje się coraz bardziej stabilna i wiele krytycznych bugów zostało już naprawionych. Z niecierpliwością oczekujemy jeszcze poprawek w wersji 1.14.3, która to jest już w fazie PR, ale wszystko wskazuje na to iż nastąpi to w ciągu najbliższych dni. Wtedy jeszcze chwila na updaty oprogramowania i będziemy mieli dobre podwaliny pod dalsze zmiany. 

Klika elementów naszych prac wymieniłem w poście zapowiedzi wersji, ale na pewno to nie będzie finalnie wszystko. Czego nie wymieniłem to na pewno informacja o rozbudowaniu mapy! Tak mapa będzie wedle aktualnego planu rozszerzona. Długo zajęło nam oczekiwanie na sensowne możliwości w tej kwestii, ale wszystko wskazuje na to, że jednak mamy sposób na to aby udało się nam osiągnąć zaplanowany efekt.

Oczywiście przepisany zostanie plugin od ochron, aby nie tylko naprawić obecne błędy, ale też wprowadzić dalsze ulepszenia. Dodatkowo mamy dla was dwie już kiedyś ogłaszane niespodzianki. Kto pierwszy zgadnie co to pisząc o tym pod tym postem otrzyma nagrodę w postaci 10k. 

Pewnie większość z was czeka na informacje jakie jest aktualnie planowane ETA tych prac. Nie chce na pewno mówić wam, że to już jutro, bo tak nie jest. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale zaplanowana wstępnie premiera nowego wydania szacowana jest na początek wakacji, czyli początek lipca. 

Napiszcie nam co jeszcze chcielibyście, aby zostało wprowadzone!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawe by było gdybyście gdzieś na mapie zrobili wioske w niej willagery (wytłumaczenie potem). i żeby czasem dało się robić raidy jako event lub po prostu bo tak. a te willagry będą potrzebne do raidów. mam pomysł na to że:

Gdy zacznie się raid willagery się zrespią. trzeba je bedzie ochronić przed raidem. Ten raid będzie ciężki dla bardziej zaawansowanych graczy a dla początkujących będą słabsze. nagrody będą różne w zależności od poziomu trudności.

nagrodami mogą być:

- jakiś potion

- jakieś głowy mobów (są datapaki z różnymi głowami mobów ale nie wiem czy zadziałają na serwerze)

- jakieś rzadkie materiały 

- totemy nieumierania 

To są oczywiście przykłady jak i pomysł ale będzie to fajne urozmaicenie do gry 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, sync667 napisał:

Dodatkowo mamy dla was dwie już kiedyś ogłaszane niespodzianki. Kto pierwszy zgadnie co to pisząc o tym pod tym postem otrzyma nagrodę w postaci 10k. 

Czy może jedną z nich jest wypuszczenie starych map? Nie pytam bynajmniej aby rozpocząć jakiś spór tylko po prostu jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Co do niespodzianek to być może będzie to nowa mapa połączona ze starą.

Według mnie można wprowadzić targ na spawnie, lub w innym miejscu, na którym gracze mogliby wykupić stanowisko targowe i sprzedawać swoje rzeczy(stanowisko mogłoby być czasowe i na przykład po upływie czasu na jaki wykupiliśmy stanowisko trzeba by było znów opłacić je by nie wygasło).

Drugi element to poprawienie zarobków za wykonywanie danej pracy w zawodzie ,zwiększenie dochodów.

A co do ochrony terenu to można by było też wprowadzić coś typu ,że jak nie chcemy żeby ktoś wchodził na zabezpieczony  przez nas teren(lub jakiś element terenu) żeby blokowało mu wejście na niego.

Można też wprowadzić jakiś sklep z jajkami spawnującymi zwierzęta(większość zwierząt trudno znaleźć, a sprowadzenie ich jest również często trudne).

Również można wprowadzić specjalny czat dla graczy w danym mieście(Czyli np: czat działa w mieście dla mieszkańców miasta,lub też dla wędrowców),co spowoduje nie robienie spamu na głównym czacie serwerowym.Było coś typu /d chat,To można zrobić /m chat,ponowne wpisanie komendy skutkuje wyjściem z czatu(nie pamietam pluginu na to,ale jakiś był).

Co do willagerów można by było rozstawić,je w różnych miejscach i każdy z nich miałby na przykład dla nas różne questy(np: żeby zdobywać jakieś przedmioty,dostawalibyśmy za to w nagrodę craftyliony,lub jakieś przedmioty.Willagery mogłyby mieć jakieś skiny i nicki/nazwy np: strażnik zamku,Stary mędrzec,Naukowiec,Księgarz itp).

Więcej już chyba nie mam pomysłów, są to tylko moje sugestie :)

Edytowane przez WhiteTigereq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie zdradzę, czy ktoś zgadł ale na pewno nie chodzi o połączoną nową i starą mapę, bo to zostało opisane w poście. Nie będzie zapowiadanego zwiększenia mapy poprzez inny świat, a po prostu obecna mapa zostanie normalnie zwiększona. Dodatkowo faktycznie parę pomysłów z wykorzystaniem nowych mechanik jest branych pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.06.2019 o 12:24, sync667 napisał:

Ukryj zawartość

Dodatkowo mamy dla was dwie już kiedyś ogłaszane niespodzianki. Kto pierwszy zgadnie co to pisząc o tym pod tym postem otrzyma nagrodę w postaci 10k. 

Być może będzie dodana możliwość otwierania, prowadzenia sklepów, a co za tym idzie możliwość wytyczania działek (cuboidów) na terenie miast, czyli czegoś w rodzaju "poddziałek", na już istniejących terenach chronionych.

Edytowane przez Sebia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi