Skocz do zawartości
Florik

ROZWIĄZANY: nieuczćwy ban

Rekomendowane odpowiedzi

zostałem zbanowanu na miesiąc za zrobienie cuba. cuba zrobiłem w co co jumbo zrobiłem go tam bo Niewiedziałem że to co co jumbo niebyło tam żądnego cuba ani żadnej tabliczki. Niewiedziałem też od członków co co jumbo bo jak chciałem ich odwiedzić to odmawiali i nigdy nie podawali swojej lokalizacji. potem jak ktoś z co co jumbo wbił na serw mówił abym usuną ochronę ale ja nie chciałem bo kosztowała mnie 10 000c. potem operatorzy zaczęli mi grozic jak nieusune ochrony to dostane perme (tam mówili). ja nie chciałem jej usunąć bo była z całych moich pieniędzy zarobionych na serwie. Myślałem że można zrobić cuba na jakieś budowli . Myślałem tak bo kiedyś ktoś zrobił cuba na moim domu na którego zbudowanie poświęciłem 2 tygodnie. Mam nadzieję że dostane unbana  i zwrócicie mi moje 10 000c. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, dostałeś bana za stworzenie cuboida wewnątrz miasta innego gracza, po czym udawałeś, że nie wiesz o co chodzi, a następnie stwierdziłeś, że i tak go nie usuniesz. Musiałem ci zagrozić banem, żebyś przyszedł do coco jumbo, po czym wdawałeś się jeszcze w dyskusję z administracją i stwierdziłeś, że nie usuniesz ochrony jeżeli nie dostaniesz 10 000c. Nie wspomnę o tym, że wykorzystałeś cuboid by zabić jednego z mieszkańców. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak w drugim temacie. To zdecydowanie za dużo usuwam tamten temat. Proszę stosować się do wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...