Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Parros - miasto w którym zawsze dużo się dzieje. Miasto otwarte dla wszystkich. Stolica Unii Miast Parros.

Ze względu na brak możliwości edycji tematów na forum po jakimś czasie istnienia oraz możliwości współpracy w tworzeniu dokumentów za pomocą serwisu Dokumenty Google, właśnie w nim będą publikowane informacje o Parros. Tutaj jest link to dokumentu, z którego będą linki do innych dokumentów opisujących sprawy Parro(m. in. listy, kronika):

https://docs.google.com/document/d/11xAcz-aqH78keR-JQ8iv5bic8FE6u98V50cRR1DLZYg/edit?usp=sharing

Zapraszam do dyskusji na temat Parros (głównie związanych ze wszystkim pod tym linkiem) pod tym tematem :) Dla informacji Unii Miast Parros powstanie oddzielny temat w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powinieneś tak spamować tematami, zawsze mogłeś dodać to jako odpowiedź do swojego tematu we wnioskach (edit: nie zauważyłem, że temat został zamknięty, mój błąd). Poza tym jeszcze nie dostaliście statusu miasta, więc napisałeś ten temat w złym miejscu na forum.

Edytowane przez Vaker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Vaker napisał:

Nie powinieneś tak spamować tematami, zawsze mogłeś dodać to jako odpowiedź do swojego tematu we wnioskach (edit: nie zauważyłem, że temat został zamknięty, mój błąd). Poza tym jeszcze nie dostaliście statusu miasta, więc napisałeś ten temat w złym miejscu na forum.

Nie ma miejsca dla nie-miast a we wnioskach są osady. Zresztą uważamy się za nieoficjalne miasto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi