Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nik: Natacha_asfalt

Banował mnie: Pawtom71

Dobry wieczór,

Przepraszam za moje zachowanie po dołąłczeniu na server. Wydawało mi się, że osoba którą zauważyłem jest cheaterem i zdenerwowałem się i zacząłem przeklinać (używam języka polskiego krótko i nie wiedziałem że to ma taką siłe teraz mi kolega powiedział). Nie wiedziałem też że to jest taki miły server bo jak grałem na innych (rosyjskich) to wszyscy tam przeklinali i to jest pierwszy server na którym gram bez takiej rzeczy. 

Myślę że nie zasługuję na odbanowanie ale jeśli jest taka szansa to bardzo bym o to prosił. Nigdy więcej już na tym serverze nie pszeklne. Jak nie dostane odbanowania to poczekam ten miesiąc i pewnie wróce do gry. 

Moje zachowanie się poprawi tylko nie wiedziałem że to jest nie legalne. Jeszcze raz bardzo przepraszam wszystkich.

Dziękuje za przeczytanie.

Edytowane przez Nataha_asfalt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zapoznaniu się ze sprawą i twoim odwołaniem, postanawiam o jego odrzuceniu w całości.

Serwer to miejsce do którego ludzie przychodzą się dobrze bawić. Poszanowanie innych to podstawa.

Nie widzę, żadnego powodu, dla którego mielibyśmy tolerować zachowania tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...