Skocz do zawartości
  • 0
Inersoz

cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

Pytanie

Witam serdecznie  ucieszony po ostatnim poście już myślałem że problem został rozwiązany ,a tu jednak nie nadal będąc już tylko na spawnie posiadam oślepienie i nie mogę się ruszać nawet o 1 kratkę. Po jakimś czasie zostaje wywalony wrzucam screeny.

Dodam że reinstalowałem minecrafta 2 razy całkowicie.

scren01.bmp

sc02.bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Problem powinien już ulec rozwiązaniu po przeniesieniu na nowy serwer. Krawcowa00 niestety od dzisiaj dostęp dla graczy bez premium został wyłączony z racji małego odsetku takich osób, a problemów które powodował system. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Posiadam ten sam problem, lecz mnie po zalogowaniu przenosi ze spawn (poprzez  "wczytywanie świata") do miejsca, w którym ostatnio się wylogowałem. I tam mam posiadam to oślepienie, patrząc na TAB nie ma mnie w liście graczy i czas się zatrzymuje, jest lag, mogę chodzić, niszczyć wszystko dookoła i po przejściu pewnego dystansu mapa się nie ładuje i spadam w przepaść, moje wiadomości nie dochodzą na czat i po kilku minutach wywala mnie  z serwera przed "zdalnego hosta". Zdarzyło kilkukrotnie, że byłem w grze, czas na TAB leciał  normalnie, mogłem konwersowac na  czacie, ale  mapa się nie ładowała, jakbym stał w miejscu, również mogłem niszczyć wszystko dookoła. Internet internetem, ale nigdzie indziej nie mam podobnego problemu. 

Patrząc po screenach, które wstawiłes ja mam chyba jednak lepiej... No bo następuje zalogowanie, wyświetla się zielony napis na czacie "autoryzacja..." nie pamiętam dalej, przenosi mnie na to miejsce ostatnie i później tam te komendy dotyczące pomocy plus witaj krawcowa się wyświetlają ... I kolejno ten lag i wyrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Słońce nie jestem graczem premium, jestem "dodany" do gry za prośba :)

Nie miałem bana, jestem tutaj od 20 lutego :) 

Edytowane przez Krawcowa00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

HAHA słońce to zazwyczaj mój tekst, ja chyba też kolo 8 lutego  więc może w tym odstępie czasu się rypło coś ale inni  nie zgłaszają problemów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Możecie mi potwierdzić swoje nicki? Rozumiem, że Inersoz masz premium tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tak mam oryginalny minecraft premium

Po Banie chyba powstał problem bo w 2 edycjii nie miałam żadnego problemu nawet z netem.

Edytowane przez Inersoz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kochane i musimy czekać... :( nie ma bata tak, czy inaczej, ale postaram się sprawdzić na innym łączu, w drugim domu podepne przez kabel internet i sprawdzę, czy to aby faktycznie nie wina tego internetu mojego obecnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi