Skocz do zawartości
  • 0
Krawcowa00

Wyrzucanie z serwera zaraz po zalogowaniu.

Pytanie

Witam. Jest to wina mojego internetu...

Po wpisaniu hasła "dołącza mnie do świata". Po wylogowaniu na przejeździe kolejowym w jaskini nie mogę już z niej wyjść, połączenie gaśnie. Może kiedyś będzie możliwość pogrania z Wami...

Tylko tutaj mnie tak wyrzuca.

Pozdrawiam <3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Problem zgodnie z odpowiedzią w drugim temacie powinien być rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Hej, ciężko mi coś powiedzieć na temat twojego problemu więcej, ale jeśli to wina twojego dostawcy to pewnie jest jakiś sposób po jego stronie na rozwiązanie tego tematu. Możesz określić swój średni ping do serwera? Widoczny jest on na TAB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Pierw łączę się z serwerem, następuje wczytywanie świata, pojawiam się na spawn (dębowa podłoga) i loguje się. W tym czasie obserwując TAB czas, który znajduje się w dolnym lewym narożniku tabeli po prostu "leci", czyli jestem na "serwerze". Następnie znów występuje wczytywanie świata i przerzuca moją postać do miejsca, w ktorym nastąpilo wylogowanie.  Wtedy obserwując czas na TAB czas już się zatrzymał, nie jestem w tabeli jako aktywny gracz, w ogóle mnie tam nie ma. Mam zacieniony widok przed sobą i moge niszczyc wszystko dookola siebie, wtedy wyrzuca mnie i tak w kólko. Wczesniej moze dwa razy zdarzylo sie, ze nastapilo zalogowanie, moj nick wyswietlil sie w tabeli, istniala mozliwosc pisania na chacie i komunikowania sie z graczami, ale mapa sie nie ladowala, spadalem w przepasc i nie moglem nic zrobic... Moj internet nadaje sie do lamusa, to fakt, ale na innych serwerach mc nie nastepuje nic podobnego, laduje sie normalnie i jest w miare plynnie, nawet tam, gdzie liczba graczy jest ogromna, gdzie powinno mnie lagowac.

Pozdrawiam :)

Przepraszam za cisze z mojej strony, ale po prostu ostatnio daleko mi do komputera :D

Moj ping wynosi 100ms. Nie wiem, czy duzy, czy maly, czy dobry :/

Moze po prostu po przeniesieniu spawnu mojej postaci po zalogowaniu problem by sie rozwiazal... kombinuje polaczyc sie z komputera, ktory jest podlaczony do routerka, lub z laptopa z polaczeniem wifi, ale to te same efekty, polaczenie jest wrecz takie samo.

"polaczenie zostalo zerwane przez zdalnego hosta"...

Jest mi przykro, po prostu nie wiem co zrobić... Fajny serwer, na ktorym mozna fajnie spedzic czas, lecz zazwyczaj mam jakis problem...

Edytowane przez Krawcowa00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dzisiaj po zalogowaniu ping miał loty tak od 70 do ponad 100 na początku, później cały czas 65-72. Gra mi się nie zacina, jest mniej więcej płynnie, lecz no tak jakby moja postać zawiesiła się w miejscu, mogę chodzić, ale po wylogowaniu i kolejnym zalogowaniu stoję w tym samym miejscu. Dlatego mapa mi się nie ładuje, zauważyłem to wyrzucając na test Item, stałem tak około 10 kratek od tego miejsca i zamiast Item pojawic się wokół mnie pojawiał się cały czas w tamtym miejscu, nawet trudno było go zebrać jak za daleko poleciał. Czegoś takiego w życiu w mc nie widziałem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi