Skocz do zawartości
Inersoz

ROZWIĄZANY: Odwołanie w sprawie "wiecznej banicji"

Rekomendowane odpowiedzi

Tematem posta jak w tytule dostałem wiecznego bana na serwer craftlandi.pl z powodu z"Bezmyślne zaśmiecanie mapy w wielu miejscach".

Składającym odwołanie jestem ja Inersoz

karę dostałem od Filippexo w 31.01.2019r

O ile mi wiadomo jako ze to ja gram tą postacią i czasami chrześniak,jedyne co widnieje mojego na mapie craftlandii jest na zachodzie nad jeziorkiem moje imię zrobione w nie dość dużych rozmiarach. Więcej przykładów nie ma bo nie robiłem nic więcej.

W II edycji miałem na górze takie samo wyryte imię i jakoś w 4 dni od jego zrobienie nie dostałem bana.

Nie mam nic więcej do napisania tylko to że za takie coś to jest za surowa kra, wystarczyło by powiedzieć o usunięciu tego z powodu "???" a bym od razu się tym zajął .

PS craftlandia nawet gdy świeciła pustkami odwiedzałem ja ile mogłem teraz podczas III edycji miałem wreszcie z kim grac mowa tu o tworzeniu aglomeracji z ekipa lorda valkera.

Będę mimo wszystko odwiedzał forum śledził poczynania na  ekipy i liczył że taki widok po 30 minutowej probie aktualizacji gry doprowadził mnie do szaleństwa.

To jedyny server jaki odwiedzałem a pracuje czasami po 14h i tylko w craftlandi odnajdywałem relax i mila atmosferę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zachowanie porządku na mapie jest jednym z moich priorytetów, stąd tak surowa kara. Wynika to z racji, że mapa jest tylko jedna, innej nie będzie.

Mając na uwadze twoje przywiązanie do serwera dam ci unbana. Proszę jedynie o zachowanie mapy w jak najlepszym możliwym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry bardzo ale to bardzo dziękuję.

Zaśmiecony teren przywrócę do pierwotnego stanu i będę się pilnował.

Wiem że cenisz sobie ład skład i porządek jak w starszych retro wersjach gry...

PS minecraft to przecież budowanie a w to wlicza się deformacje i zmiany terenu jak i nie całych biomów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewka, tylko co innego jest pozyskiwanie surowców czy deformacja terenu pod budowę miasta, a co innego stawianie przypadkowych bloków w przypadkowych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.