Skocz do zawartości
NiebieskiPikAczu

ROZWIĄZANY: Tragiczne funkcjonowanie gracza z Elytrą

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem!

Jako posiadać skrzydeł chciał bym powiedzieć o ich braku kompatybilności, z nowym antycheatem. Działają tragicznie jest problem z startem z miejsca, z szybowaniem na krótkie odległości, robieniem bunnychopów. System uważa iż próbuje używać sneaka i kompletnie nie pozwala cieszyć się rozgrywki na serwerze craftlandia.pl. Proszę szanowaną Administrację o naprawienie błędu.

Pozdrawia najtwardszy użytkownik Craftlandia.pl NiebieskiPikACzu!

2019-02-04_20.48.50.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem przekonany, że jeżeli pozbędziesz się elytry, to problem przestanie występować.

:)

A tak na poważnie, to bardzo podobny problem występuje podczas pływania bez łódki, jak prowadziłem konia przez rzekę wyrzuciło mnie z serwera, ponadto co jakiś czas ruch się zwiesza co chwilę i prowadzi kilka kratek pod powierzchnię wody.

Edytowane przez Vaker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby problem wciąż występował, daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez MinecartF1
      Chciałbym zgłosić prawdopodobnie błąd. Otóż kolega, który niestety nie ma konta premium, jest w tej samej sieci ze mną w mieszkaniu, nie może się zalogować na serwer. Dostaje komunikat, że sesja wygasła i oczywiście w nawiasie z prośbą o ponowne uruchomienie klienta i bla bla bla. Próbowaliśmy wszystkiego co nam wpadło do głowy. Próbowaliśmy zalogować się na inne serwery i na niektórych działało a na innych nie.
    • Przez MisterRoofik
      Hej!
      Nie zauważyłem tego na forum więc was informuję że na serwerze występują tak mocne lagi że nie można grać.
      Przycinki te oznaczają : wiadomość opóźnia się o kilka sekund,cofki i tak dalej..
      Wiem że jest to wina serwera ponieważ u innych też występują te denerwujące przycinki/lagi.

~~ Pozdrowienia z serwera
    • Przez Zou
      Hej! Ostatnio mam dziwny problem z wejściem na serwer , bo jak próbuję wejść to piszę mi "Koniec Transmisji" czy jakoś tak. Proszę o pomoc :c 
    • Przez JaFi874
      Witam, dzisiaj około 16.30 wszedłem na serwer i zobaczyłem, że kowal NPC łazi po ulicach dyniowa. Na szczęście wszedł do jednego z budynków i udało mi się go tam uwięzić. Ten NPC miał odblokowane kilka możliwości handlu, byłem pewien, że taki sam był w domu NPC. Następnie wszedłem do domu NPC (zabezbieczonego żelaznymi drzwiami) i odkryłem, że jest tam 1 kowal, 1  rzeźnik i jeden bibliotekarz. Wcześniej kowalów było trzech. Teraz jeden z nich biegał po ulicach, drugi znikł. Catkotek sprawdziła logi, żelaznych drzwi nie otwierał nikt poza mną, były za to na nich ślady otworzenia przez jakiegoś moba. Dodam, że dom NPC ma ścianę wspólną ze spichlerzem, jest na niej byłe okno z kratami. Bardzo proszę o zajęcie się tą sprawą, normalnie NPC nie mogą otwierać żelaznych drzwi.

Oto drzwi do domu NPC:

A to ściana wspólna ze spichlerzem:
    • Przez MadDog
      Cześć. Trafił mi się koń. Ładny, biały. Jechałem do domu, ale mnie zblokowało, musiałem zrestartować całego minecrafta. Po powrocie na serwer konia nie było. Siodło też straciłem. Ktoś miał tak samo albo inne zniknięcie konia?
      P.S. Teraz przypisałem do Minecrafta 4G RAMu to już może nie będzie mnie blokować.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.