Skocz do zawartości
WiciuWitek

ROZWIĄZANY: [Skarga] Skradziono głowę smoka

Rekomendowane odpowiedzi

Oskarżyciel: WiciuWitek

Oskarżony: N/A

Data/miejsce zdarzenia: 26.01.2018r. godz 20-21.30 event pvp

Witam, podczas eventu pvp skradziono mi głowę smoka kiedy zapominając że ją noszę schodziłem do piwnicy areny (zbrojowni). Zabił mnie wtedy NiebieskiPikAczu ale widziałem że miał pełne eq i nie mógł podnieść stroju, i widziałem że do zbrojowni zeszło za nim kilku innych graczy których nicków nie pamiętam. Jeśli któraś z tych osób pamięta kto wziął głowę albo widziała kogoś kto ją trzymał (lub inną część stroju, skórzana zbroja kolor czarny) proszę o kontakt ze mną przez discord lub odpowiedź pod tym postem. Jeżeli jesteś tym kto ma głowę, zauważ że jako iż nie otrzymałeś jej zgodnie z prawami serwera i eventu, nie masz prawa jej posiadać a nie będzie ci ona w potrzebna jeżeli nie możesz jej pokazać ani sprzedać innemu graczowi. Jeżeli oddasz mi głowę dobrowolnie, potraktuję sprawę jako przypadkowe podniesienie itemu do ekwipunku i nie zostaniesz ukarany. Jeżeli znajdę złodzieja przed tym jak się sam ujawni poproszę Administratora o odzyskanie głowy i zostaniesz poddany karze. Apeluję do Administratorów: Jeżeli macie jakieś narzędzie któro mogło by sprawdzić kto podniósł lub posiada głowę, uprzejmie proszę o podjęcie działań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za odpowiednia cene wytropie zlodzieja.

Edytowane przez korniszeqv2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, ale nie będę płacił za to co moje, zresztą i tak pewnie by ci się nie udało chyba że masz informacje i je przetrzymujesz

Edytowane przez WiciuWitek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobie, która skradła głowę, radzę oddać ją teraz, kiedy jeszcze nie ma konsekwencji.

Jeśli nie chce się ujawniać, może się skontaktować bezpośrednio ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się znaleźć osobę, która ukradła głowę smoka. Głowa została odzyskana i zostanie zwrócona do właściciela. NiebieskiPikachu, proszę o wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Uf jak dobrze że chodzi o Niebieski"Pikachu" a nie mnie :D

Zabiłem WiciaWitka, jak i innych graczy (np. taką osobistość jak Lord_Vaker, ugfrog), i zwróciłem im itemy po evencie, ale sobie pomyślałem wtedy "Ciekawe czy jak zarąbie jakiś item w tłumie to administracja będzie miała pełna inwigilację aby dojść do tego przedmiotu czy raczej nie zaprzątną sobie nim głowy, albo go nie znajdą", wziąłem głowę Smoka która należała do wicia gdyż był to cenny item, na pewno cenniejszy od jakiegoś kilofa czy innej pierdoły i Administrator z pewnością się zajmie tą sprawą. Ciekawiło na ile macie wgląd w informacje o graczach w bazie danych i ile będzie trwało śledztwo. Spodobało mi się to, że znaleźliście głowę bo tego chciałem i uświadomiło mnie w tym że oko patrzy. Miałem zwrócić przedmiot po 2 tygodniach właścicielowi, ale to nic nie zmienia tego, że go UKRADŁEM i należy mi się KARA!. Pragnę sprawiedliwości, jaka powinna czekać nas wszystkich. Przepraszam Witka za swój uczynek.

Życzę miłej niedzieli Wszystkim którzy stracili minutę z życia na przeczytanie tego wpisu!

Pozdrawia NiebieskiPikAczu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hymm bardzo ciekawy powód, a raczej komiczny. Narzędzia o których wspominasz nie służą żadnej inwigilacji, bo serwer mc to chyba trochę słabe miejsce na rzucanie takimi określeniami. Poza tym chyba każdy gracz od dawna wie, że na serwerze śledzony jest każdy ruch istotny z punktu widzenia działania serwera i nic ten fakt, w życiu kogokolwiek nie zmienia. Co do czasu odnalezienia tego faktu to było dokładnie 60 sekund, a jedynie czasowo nie było to tak pilne, żeby robić to natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.