Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zwracam się z prośbą o dodanie na serwer.

Mam lat 14 jestem kulturalny posiadam mikrofon konto na discordzie oraz teamspeaku łatwo nawiązuje kontakty 

Nie posiadam konta premium ponieważ w minecrafta grałem kiedyś i nie było to dużo. Teraz chce dołączyć na wasz serwer ponieważ widziałem dużo pozytywnych opinii oraz moi koledzy tutaj grają 

Mój nick to rzecz jasna :Robix206

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz proszę coś więcej osobie, w zasadzie nic o tobie nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jak już pisałem mam 14 lat interesuje się trochę biologią na codzień gram i w zasadzie to nie mam zbyt wielu zainteresowań lubię jeszcze majsterkowanie i inne takie dobrze się dogaduje z ludźmi jestem koleżeński i nie dokuczam ani nie trolluje no i to chyba wszystko napisać coś więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Robix
      Witam 
      Zwracam się z prośbą o dodanie na serwer ponieważ grają tutaj moi koledzy mam lat 14 i z kulturą u mnie problemu nie ma w Minecrafta kiedyś grałem 
    • Przez NaniQuashe
      Witam. Aktualnie nie mam konta premium, więc składam podanie.
      Mam 12 lat, lecz myślę że mentalnie trochę więcej
      Umiem się porozumieć z ludzi i łatwo nawiązuję kontakty, mam dobre poczucie humoru i lubię śmieszkować.
      Mam dobry mikrofon oraz nie lubię ludzi nie zwracających uwagi na ortografię.
      Chcę się dostać na Wasz serwer ponieważ słyszałem o nim dużo dobrych opinii, również ze względu na to, że działa on na najnowszej wersji minecrafta, oraz mój znajomy gra na tym serwerze.
      Interesuje się fizyką i informatyką, lubię również zwierzęta.
      Myślę że to tyle o mnie, bo adresu chyba nie muszę podawać  
      Nick oczywiście NaniQuashe
    • Przez Osk4r
      Cześć, nie jestem fanatykiem mc ale lubię od czasu do czasu pograć. Moi przyjaciele będą grać na tym serwerze dlatego też chcę dołączyć. Oczywiste jest że ze znajomymi gra się lepiej. Mam non-premium dlatego podam mój nick: OSK4R  

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.