Skocz do zawartości
Orzechovvv

ROZWIĄZANY: Przeprosiny i prośba o unbana.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Orzechovvv
Kare wymieżył: Filippexo
Wytłumaczenie: Chciałbym odwołać się od kary bana permanentnego, zachowałem sie głupio wchodząc w dyskusje z Pawtomem zamiast zrozumieć że powinienem przeprosić że znowu przekląłem, przyznaję na początku zachowywałem się arogancko potem starałem się przestrzegać regulaminu ale widocznie nie wystarczająco mocno. Sam to zauważyłem pewien czas po dyskusji z Pawtomem i zrobiło mi się głupio ze pocisnąłem go mimo że to jednak to on miał racje. Chciałem usunąć ignora (pytałem Filppexa jaka to komenda niestety nie wiedział) którego mu dałem i go przeprosić za to że życzyłem mu by inni mu dokopali. Przepraszam Pawtom że tak Cię pocisnęłem i nie przyznałem się do błędu. Czemu uważam że powinienem dostać ub? Ponieważ ten ban dał mi sporo do myślenia wcześniej dalej brnąłem w to mimo że nie miałem racji (ban coś we mnie przełamał taką barierę która nie pozwalała mi przyznać się) oraz dla tego że obiecuję że będę stosował się do regulaminu, pomyśle trzy razy zanim wdam się w dyskusje oraz jak dla mnie najważniejszym powód to to że uwielbiam budować szczególnie jak robię to z innymi graczami tworząc miasto. Pozdrawiam BuraczekMarcol (za wspieranie moich projektów), mateuszona (za to ze jest spoko kolesiem), SuperJedka (za wsparcie surowcami), Florika (za pomoc), Hotsoona (za pomoc w remoncie domku Buraczka), jussoko (za fajne ceny) , Xysiek (za to że prowadził świetny chandel między miastem pod górami a parros), zaopatrzony (za poprawienie humoru), sharkshaw (za miłe słowa co do mojej budowli), Filippexo (za umożliwienie budowy dworca Parros). Mam nadzieję że będę mógł wrócić na serwer i utwierdić wszystkich w przekonaniu że odbanowanie mnie nie było błędem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orzechovvv, polecenia administratora są po to, żeby się do nich dostosować. Wiele razy zwracaliśmy uwagę na twoje nieodpowiednie zachowanie i słownictwo, a ty sobie z tego za wiele nie robiłeś.  Mało tego, jeszcze w brzydki sposób to komentowałeś. Dostawałeś już wiele szans, i każdą z nich marnowałeś. Nie widzę powodu, żeby trzymać na serwerze graczy, którzy nie potrafią się dostosować do naszych zasad. Przez swoją bezmyślność utraciłeś możliwość gry na tak fajnym serwerze i tylko ty sam jesteś temu winien. Wiek niczego nie tłumaczy, pewne normy obowiązują wszystkich, czy tutaj czy na innych serwerach. Kiedyś to zrozumiesz.

Odrzucam twoje odwołanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.