Skocz do zawartości
szuber2137

ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

Rekomendowane odpowiedzi

[skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

Login Minecraft osoby, która składa skargę:

szkalujacelicho

Login Minecraft osoby, która zostaje oskarżona:

BuraczekMarcol, Superjadek

Data, godzina i miejsce zajścia:

25.11.2018 r. ok.

Loginy Minecraft świadków:

szkalujacelicho, wkurzonychomik, Lord_Tachankaa, Angarrel, kito100

Opis sytuacji, wytłumaczenie: Pan buraczekmarcol, przyszedł do mnie i nieumyślnie zginął na moim terenie, więc go zebrałem i poczekałem aż wróci. Oddałem mu wszystkie jego przedmioty jakie miałem, po czym zaczął wypisywać że coś mu zabrałem, że to moja wina, i że oddawaj to złodzieju. Lecz ja niczego nie miałem, nawet by mu udowodnić powiedziałem, że może wezwać administratora by sprawdził mój ekwipunek. No nic, więc zacząłem kończyć budowlę aż tu ni stąd, ni zowąd, w ramach jakiejś zemsty, zaczął robić wieże z piasku , którą później mnie chciał zasypać, całe szczęście miałem miejsce ucieczki, dodając do tego ,że budował się w górę z tym piaskiem w taki sposób że uniemożliwiał mi dokończenie mojej budowli. A pan Superjadek nie licząc pomagania, panu buraczkowi, zaczął wysyłać wiadomości na /msg do wkurzonegochomika mojego kolegi o tym, by zagroził, że jak nie oddam im itemów, (których co najlepsze nie miałem), to żeby się odwrócił.

W późniejszej fazie, pan Burak, wykombinował wiaderko z lawą, i rozpoczął akcję, polegającą na próbie zabicia mnie, nieudolnie starając się wylać, wiadro pod moje nogi. I goniąc mnie z tym wiadrem tam gdzie pieprz rośnie. (DENERWUJĄC MNIE JAK SIĘ DA)  Później gdy zauważył że nie przynosi mu to żadnych efektów. Zaczął odśnieżać mi teren lawą, niszcząc efekt mojego miasta i głównej cechy jaką może być śnieg dla śniegowic.

Gdy później poszedł, do swojego domu z graczem Superjadek. To zaczął oczerniać na czacie kito100 nowym graczom, mówiąc że jest kłamca, i oszust i by nie dołączali do jego miasta, zachęcając ich tymczasem do swojego miasta. A żeby nie było, cały czas gadałem z kito100 na teamspeaku. Dowiedziałem się ,że ma nowych ludzi pod murem. A później po chwili ciszy usłyszałem tylko głośne „KURNA MAĆ IDŹ MI STĄD PACANIE” xDDD, jak spojrzałem to, akcja z podpalaniem i przeszkadzaniem w budowaniu przeszła na kito. Kito powiedział że to nagra, noi się mu udało, więc wylał swoją falę euforii na kanale (co widać na nagraniu) xD. A teraz dostał bana xDD

a dodając w obronę kolegi, to ,że stawiając się w sytuacji pana kito100, mimo obraz w stronę pana Buraczka w zgłoszeniu, to tak trochę niesłusznie został zbanowany, bo jeżeli ktoś jest zdenerwowany monotonną czynnością, czyli budowaniem, muru i karczowaniem całego lasu, to wątpię, by łatwo było by zachowywać falę złości kiedy ktoś powoduje mu regres w jego pracy.

Dowody:

2018-11-25_13.41.36.png

2018-11-25_13.49.25.png

2018-11-25_13.49.37.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mówiłeś, to ja musze czekać aż się ban skończy by dokończyć projekt a pan Burak mimo info że niby odpoczniemy sobie razem to biega teraz na wolności xDD,

Edytowane przez drittesreichankomme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lawę rozlewałem aby zabić potwory, nie chciałeś mi oddać przedmiotów przez pół godziny a potem nie oddałeś enchanted booka i siodła. 

Edytowane przez BuraczekMacol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BuraczekMacol napisał:

lawę rozlewałem aby zabić potwory, umyślnie nikt nie ginie, nie chciałeś mi oddać przedmiotów przez pół godziny a potem nie oddałeś enchanted booka i siodła. 

oczywistą jest możliwość oddania rzeczy których się nie posiada kacper xDD

a poza tym jego burak, jego teren, to jego potwory, poco wtykasz nos w nie swoje miasto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że kłótnia kompletnie nie ma sensu bo nic tobie nie zrobiłem. Oskarżasz mnie o to co właściwie ja uważam że ty mi zrobiłeś jeśli nie zrobiłeś to w sumie nic ci nie można zrobić specjalnie nie pisałem skargi bo nie chciałem tworzyć kłótni, ale widzę że sam chcesz ją kontynuować. Wiedz że ja nie zamierzam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spowalniasz konstrukcję śniegoszyc czyli nic nie robisz tak ? tym tokiem rozumowania dochodzimy do ciekawostki ( zbuduję mur pięęęękny mur dookoła parros aby nie mogło się rozwijać ) teoretycznie nic nie robie co nie ? spowolni to tworzenie się parros w sposób następujący mur zostanie zgłoszony i przeze mnie usunięty wcześniej czy później niby wyolbrzymienie ale pokazuje to jak bez sensu jest twoje tłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, szuber2137 napisał:

spowalniasz konstrukcję śniegoszyc czyli nic nie robisz tak ? tym tokiem rozumowania dochodzimy do ciekawostki ( zbuduję mur pięęęękny mur dookoła parros aby nie mogło się rozwijać ) teoretycznie nic nie robie co nie ? spowolni to tworzenie się parros w sposób następujący mur zostanie zgłoszony i przeze mnie usunięty wcześniej czy później niby wyolbrzymienie ale pokazuje to jak bez sensu jest twoje tłumaczenie

Bardzo przepraszam cię za spowolnienie budowy waszego Śniegoszyc. Nie wiedziałem że aż tak ci to przeszkadzało a fakt jest taki że mnie trochę poniosło, bo byłem pewny że ukradłeś mi te rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, BuraczekMacol napisał:

Bardzo przepraszam cię za spowolnienie budowy waszego Śniegoszyc. Nie wiedziałem że aż tak ci to przeszkadzało a fakt jest taki że mnie trochę poniosło, bo byłem pewny że ukradłeś mi te rzeczy. 

Ja uważam że zamiast mu przeszkadzać powinieneś był zgłosić to do administracji. W ten sposób nie było by sprzeczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lord_Tachanka napisał:

Ja uważam że zamiast mu przeszkadzać powinieneś był zgłosić to do administracji. W ten sposób nie było by sprzeczek.

Też tak uważam i dlatego sądzę że w problemie jest moja wina. Był to mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, drittesreichankomme napisał:

Tylko że to już się powtarza, a robisz to umyślnie.

Hmm nie uznaję tej wypowiedzi bo poprzednio przeszkadzałem ci w zamian za twój atak na mnie gdy wkroczyłem na twojego cuboida. Zostałem napadnięty bez podstawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie, to jest powód.

Raz czy dwa dostałeś badylem, to poco się później pchałeś jak nie trzeba było?

Badylem? Wy w zbrojach ja bez zbroji a wy mnie mieczami tłukliście 2 razy prwie mnie zabiliście. Porwaliście także muła naszego mieszkańca...\

EDIT: sam wiele razy wchodziłeś na mój teren i nikt cię nie chciał zabić....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co nie zmienia faktu że dostałeś ostrzeżenie.

2. Konik nie zabrałem ja, tylko angarrel, bo cały czas chodziłeś przy mnie na upartego, i nie mogłem skończyć swojej roboty. To wzią konia tylko po to by zwrócić twoją uwagę i byś sobię odszedł, jak ich boli taka strata to mam jeszcze jednego.

co nie zmienia faktu że to nie ja mu gardło podcięłem.

3.Twoje miasto, twoje zasady, a ja mam już dosyć przepychanek bo nic robić nie mogę bo ktoś mi pod celownik wchodzi.

(I głównie chodzi mi o akcje ze spychaniem z mostu co wy rozpoczeliście oraz wpychaniem się, specjalnie by zobaczyć co robimy, ja rozumem raz, ale nie na okrągło) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co nie zmienia faktu że dostałeś ostrzeżenie.

2. Konik nie zabrałem ja, tylko angarrel, bo cały czas chodziłeś przy mnie na upartego, i nie mogłem skończyć swojej roboty. To wzią konia tylko po to by zwrócić twoją uwagę i byś sobię odszedł, jak ich boli taka strata to mam jeszcze jednego.

co nie zmienia faktu że to nie ja mu gardło podcięłem.

3.Twoje miasto, twoje zasady, a ja mam już dosyć przepychanek bo nic robić nie mogę bo ktoś mi pod celownik wchodzi.

(I głównie chodzi mi o akcje ze spychaniem z mostu co wy rozpoczeliście oraz wpychaniem się, specjalnie by zobaczyć co robimy, ja rozumem raz, ale nie na okrągło) 

Mów co chcesz ale akcję z mostem rozpoczął Angarrel spychając Superjedka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, zasady na serwerze są proste, gracze sobie spokojnie grają, a ja staram się w to nie ingerować. Do póki, ludzie zachowują się jak należy, nikt nikomu problemów robić nie będzie. Miałem nadzieję, że zrozumiecie, że nie warto wywoływać konflikty. Rozmawiałem z wami, prosiłem o powstrzymanie się, dawałem zalecenia, nawet karałem krótkim, tymczasowym banem, żebyście ochłonęli, to też nie pomogło. Nie wierzę w to, że dojdziecie do porozumienia, jest to kwestia czas aż kolejne osoby zaczną się kłócić o coś kłócić.

Postanawiam rozdzielić was od siebie, nie możecie blisko siebie mieszkać. Ponieważ Buraczek, rozwinął swój cubiod jako pierwszy, Kito wraz ze swoimi kolegami muszą zamieszkać w innej części mapy. Widzę, że Kito założył cuboid, oddam wam to co na niego wydaliście. Przykro mi, że tak się stało, ale nie pozostawiacie mi żadnego wyboru, nie będę tolerować tych burd. Lepsze to niż ograniczanie możliwości gry na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Filippexo napisał:

Panowie, zasady na serwerze są proste, gracze sobie spokojnie grają, a ja staram się w to nie ingerować. Do póki, ludzie zachowują się jak należy, nikt nikomu problemów robić nie będzie. Miałem nadzieję, że zrozumiecie, że nie warto wywoływać konflikty. Rozmawiałem z wami, prosiłem o powstrzymanie się, dawałem zalecenia, nawet karałem krótkim, tymczasowym banem, żebyście ochłonęli, to też nie pomogło. Nie wierzę w to, że dojdziecie do porozumienia, jest to kwestia czas aż kolejne osoby zaczną się kłócić o coś kłócić.

Postanawiam rozdzielić was od siebie, nie możecie blisko siebie mieszkać. Ponieważ Buraczek, rozwinął swój cubiod jako pierwszy, Kito wraz ze swoimi kolegami muszą zamieszkać w innej części mapy. Widzę, że Kito założył cuboid, oddam wam to co na niego wydaliście. Przykro mi, że tak się stało, ale nie pozostawiacie mi żadnego wyboru, nie będę tolerować tych burd. Lepsze to niż ograniczanie możliwości gry na serwerze.

Szkoda ze nie mozesz oddac czasu, i surowców, no nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, to jest wasz wybór. Nie umieliście się podporządkować to innego wyjścia nie ma. Gdybyście się zachowywali, to tematu  by nie było, sami sobie zawiniliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...