Skocz do zawartości
 • Podobna zawartość

  • Przez Filippexo
   Ogłaszamy konkurs fotograficzny!
   Polegać on będzie na zrobieniu i zaprezentowaniu reszcie społeczności jak najlepszych zdjęć z serwera. Zostaną one użyte w reklamie/promocji naszego serwera. Każdy gracz może wziąć udział w konkursie, bez względu na staż gry. Czas trwania konkursu to 2 tygodnie od momentu ogłoszenia konkursu. Przewidujemy atrakcyjne i niepowtarzalne nagrody. Dla pierwszych 3 zwycięzców, do odebrania będzie ranga patrona, odpowiednio od miesiąca do trzech miesięcy + nagroda pieniężną.
    
   Poniżej znajdziecie szczegółową listę wytycznych:
    
   każde zdjęcie obowiązkowo musi być nazwane, posiadać tytuł (sam tytuł podlega ocenie, trafniejszy tytuł zwiększa szansę na wygraną)
   zdjęcia mają dodawać do galerii w odpowiedniej zakładce zdjęcia muszą być estetyczne (bez interfejsu użytkownika) format png prosimy o przygotowanie zdjęć z shadeami akceptujemy texturpacki w klimacie serwera (można dodać wiele ująć, zwiększa to szanse na wygraną)
   Link do odpowiedniej sekcji galerii - https://www.craftlandia.pl/forum/gallery/category/5-konkurs/
   W razie wszelkich pytań, piszcie śmiało.

   Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału!
  • Przez sync667
   Cześć i czołem! Tak dobrze czytacie to się dzieje naprawdę, w końcu po długim czasie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić datę otwarcia całkiem nowej III Edycji serwera Craftlandia.
   Kiedy?
   Pierwsze chwile w nowym świecie będziecie mieć okazję przeżyć w sobotę (13.10.2018) o godzinie 19:00.
   Pewnie zastanawiacie się co na was czeka? Tego dowiecie się już niebawem na nowej odświeżonej stronie naszego serwera, a także możecie na bieżąco śledzić poprzez kanał na Discord i odbywające się co jakiś czas live streamy na www.twitch.tv/sync667
   Słowem krótkiego wstępu zapraszamy wszystkich starych oraz nowych, graczy premium lub non-premium, a także przypominamy iż następuje pełna amnestia banów więc dajemy czystą kartę każdemu i liczymy, że się nie zawiedziemy. Na serwerze sporo nowości: nowa mapa, całkiem nowy system oficjalnych kolei, system osad/miast, nowe formy zarabiania, konkursy z nagrodami również pieniężnymi, nowa strona WWW oraz wiele więcej.
   Już niedługo rozpocznie się również przed-sprzedaż promocyjna nowej rangi Patron, która to będzie swoistą formą wsparcia rozwoju naszego serwera przez osoby chętne, a przy okazji da wam trochę gadżetów w ramach podziękowania.
   Dajcie znać czy już zapisaliście w kalendarzu odpowiadając w tym temacie, a także pytajcie śmiało o wszystko co chcecie wiedzieć!
    
    
    
  • Przez Filippexo
   Cześć wszystkim,
   Po długim czasie oczekiwania na powiew świeżości, postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy i przygotować dla Was zupełnie nową, unikatową stronę internetową serwera. Na pewno każdy z Was, zgodzi się z tym, że nasz serwer w końcu na to zasługiwał. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki kompleksowemu działaniu na rzecz rozwoju Craftlandii, uda nam się przyciągnąć nową rzeszę graczy oraz przekonać do powrotu wszystkich tych, którzy niegdyś z nami grali.
   Jednym z najważniejszych założeń podczas projektowania strony, było dostosowanie jej do potrzeb nowej edycji. Każda z zakładek menu strony głównej opisuje poszczególne aspekty funkcjonowania serwera. Aktualnie trwa jeszcze przygotowanie tekstów, lecz już niedługo. Znajdziecie tam między innymi sekcję opisującą podstawowe mechaniki serwera, tak żeby nowe osoby nie miały problemu z odnalezieniem się w naszym świecie. Znajdziemy tam również  całkiem nowy Regulamin serwera. Poza standardowymi zakładkami, które można spotkać na większość stron internetowych, szczególną uwagę zwraca na siebie sekcja dedykowana Patronowi. Szczegółowe informacje na temat tej rangi, znajdziecie na nowej stronie.
   Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ona. Czekamy na wszelkie opinie i błędy. Pamiętajcie jednak, że parę funkcji jeszcze nie jest dostępna.
   www.craftlandia.pl
  • Przez Mjensko
   Hejj   :D
    
   Jako, iż mimo wszystko CL 3.0 zbliża się wielkimi krokami pomyślałem: Jak ruszyć to z kopyta. No właśnie. w tym celu chciałbym nagrać pewien zwiastun CL i tak jak z poprzednią reklamą poudostępniać go gdzie się da ;) Dodam że naszą poprzednią reklamę obejrzało prawie 1500 osób, więc teraz... może być tylko lepiej :D Na razie nie będę zdradzał co chcę nagrać.. ale ogłaszam kasting/konkurs, wygrany oczywiście jako główną nagrodę wystąpi w reklamie użyczając swojego skona i zdolności budowlanych.
    
   Oto mapa, którą przez ostatnie godziny tworzyłem w McEdicie: 
    

    
   Regulamin konkursu (Przeczytaj uważnie):
    
   Swój udział w konkursie zgłoście w tym temacie (orientacyjnie, abym wiedział mniej więcej ile będzie prac)
   Waszym zadaniem jest pobranie tej mapy i wybudować na niej coś idealnie wpasowanego  w teren wielkiego, zapierającego dech w piersiach^^
   Następnie spakujcie proszę swoje prace do archiwum zip lub rar wrzućcie je na dowolny hosting plików, a link do pobrania wyślijcie mi na prywatną wiadomość na forum. 
   Prace zostaną obejrzane przeze mnie, obfotografowane, następnie umieszczone na forum, gdzie wezmą udział w publicznej ankiecie, z której wyłonimy zwycięzcę.
   Czas na zgłaszanie swoich prac macie do końca wakacji (w razie zbyt małej liczby budowli konkurs może zostać przedłużony)
   O końcu konkursu lub jego przedłużeniu zostaniecie poinformowani w tym temacie.
   Co Was ogranicza? Wasza wyobraźnia :D aaa i to że budujecie na minecraft bez modów (takich dodających nowe bloki) :P
   Waszą budowlę musi się dać wybudować na trybie gry survival/przetrwania.
   Waszą pracę zbudujcie na trybie gry creative. Chyba że chcecie się męczyć na przetrwania :P
   Do jej budowy możecie używać co tylko chcecie (np. McEdit, WorldEdit, VoxelSniper i wszystkich innych modyfikacji/pluginów usprawniających budowanie)  , możecie budować w kilka osób wtedy więcej zostanie wziętych do nakręcenia reklamy :)
   Proszę o nie tworzenie nowych terenów, gór skał na mapie konkursowym. Jak wspominałem wcześniej budowlę musi się dać wybudować na trybie gry survival.
   Proszę o nie budowanie niczego poza wyspą z powodu przestrzeni, która jest potrzebna do nagrania zwiastuna/reklamy
   Możecie: niszczyć drzewa, kopać tunele, robić wszystko co zrobilibyście na trybie przetrwania ;)
   Nagrodą główną będzie możliwość wystąpienia w reklamie. Oczywiście każdy gracz biorący udział otrzyma nagrodę pocieszenia :)
   A praca wygrana, oraz prace wyróżnione nagrody przedmiotowe na craftlandii.
    
   No to co nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć Wam powodzenia :) Niech wygra najbardziej kreatywny! :D
    
   Wszelkie pytania proszę zgłaszać w tym temacie lub na prywatnej wiadomości (odpowiedzi na nie zostaną umieszczone w temacie)
    
   Link do pobrania mapy konkursowej: https://www.dropbox.com/s/kaw7brib4euzi8z/Mapka%20Konkursowa.rar?dl=0
   Klikacie pobierz --> Nie dziękuję przejdź do pobierania, chyba że posiadacie konto na hostingu :)
    
   Pod wyspą znajduje się zegar wyłączający pogodę proszę o nie zmienianie jego ustawiań... Chyba że kochacie śnie, który na tej mapie wygląda okropnie :P
  • Przez Eryk_Mikrus
   Witam!
    
   Z tego co ostatnio zauważyłem, nie tylko na CL ale również na innych serwerach, że gracze piszą jakieś słowo twory potwory np.:
   - jusz
   - zaras
   - kilow
   - tfuj
   - otfusz
   itp. itd. .
   Dlatego też proponuje konkurs serwerowy gdzie co środę od dzisiaj poczynając. Na serwer będę wchodził o 13-14 w przypadku gdy mnie nie zobaczycie na serwie w tych godzinach konkurs przekłada się na następny dzień.
    
   Zasady:
   - Nie używaj słownika!
   - Pisz do mnie na msg! (/msg <gracz> <wiadomość>)
   - Nie podpowiadaj innym!
   - Aby wziąć udział w konkursie wejdź na serwer i napisz "Eryk ja do konkursu" gdy będą minimum 3 osoby podam hasło konkursowe, w przypadku gdy do 14:00 będzie mniej niż 3 osoby konkurs przekładam na następne 2 godziny np.: 13-14 nie ma nikogo przekładam na 14-15.
    
    
    
   Nagrody
    
   Jeśli chodzi o nagrody, będą to niewielkie ilości expa:
    
   1 miejsce: 150
   2 miejsce: 100
   3 miejsce: 50
    
    
    
    
   Zapraszam!

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...