Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

classicgamer2

Dzięki za wszystko (WSPOMNIENIA)

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie trochę nostalgicznie, niezbyt poprawnie językowo, raczej z mojej perspektywy. Będę sobie wtrącał czasami różne dziwne rzeczy, taki mam humor i pomysł na ten temat. Nie jestem też mistrzem interpunkcji – wybaczcie wszystko, albo chociaż nie zwracajcie takiej uwagi...

Powiedziałem komuś, że napiszę taki temat. Odwiedzam czasami to forum. Z nim i z samym serwerem mam wiele wspomnień. Fajnie tak wracać do tych czasów, gdy całymi dniami i nocami siedziało się na serwerze. To był naprawdę fajny czas, szczególnie te pierwsze 3 lata działania serwera, wtedy to wszystko naprawdę tętniło życiem, a ja jako dzieciak (Teraz już prawie jako 19-latek. Dorosłość, huhu.) wciągnąłem się bardzo mocno. Poświęcałem na MC, forum i sam serwer bardzo dużo czasu. Chciałbym tu podziękować wszystkim za ten czas. Administracji, która mi (I nie tylko mi!) to umożliwiła, osobom szczególnie zaangażowanym w rozwój tego miejsca, byłym i obecnym graczom z obsługi jak również  takim zwykłym, szarym graczom, którzy pozwalali tej małej społeczności jakoś funkcjonować – to był naprawdę fajny czas i szczególnie fajne pierwsze lata.

Jeśli ktoś to czyta i grał to chciałbym, żeby napisał jak najwięcej swoich wspomnień. Może ktoś chciał powiedzieć po prostu „dzięki” i nie miał jak dotąd gdzie – od tego jest ten temat. Chwilowo jestem w trakcie pisania swojej historii z tych paru lat grania, może kogoś by interesowała – tak czy inaczej się tu znajdzie.

Pozdrawiam Was, wszystkich, którzy tu grali chociaż przez chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoją przygodę na CL zacząłem osiedlając się w Miłogrodzie. Po czym razem z kilkoma osobami przenieśliśmy się w inną lokację i założyliśmy małą wioskę Azuria gdzie siedziałem przez większość czasu można tam było znaleźć niesamowite budowle o równie niesamowitych nazwach jak np. "Altanka u Norbusia" wzruszyłem się widząc że zaczęli stawiać altanki nazwane moim imieniem. Następnie gdy ludzi na CL ubyło prawie do zera pojechałem do rezydencji Marssy aby stworzyć tunel dojazdowy pod lawowym biomem, przez całą karierę w MC nie pływałem tyle czasu w lawie co wtedy ale ostatecznie udało się :v Później pojawił się pomysł odnowy domu classica na jego latającej wyspie a że ekipa remontowa była kiepska to skończyło się na zburzeniu jego dotychczasowego domu i pozostawieniu trawy (nie musisz dziękować).

Także dzięki CL poznałem chociażby Marssę czy classicgamera numer 2 z którymi stały kontakt utrzymuję do teraz.

Na zakończenie chciałbym przedstawić wszystkim absolutny hit który powstał na pamiętnym serwerze TS3 craftlandii. Powitajcie brawami najlepszego śpiewaka o imieniu  Classicgamer2 znanego również jako Piotr którego niesamowity głos rozbrzmiewa razem z ekipą z 4chana którzy razem wykonują utwór Bohemian Faggotry.

https://www.youtube.com/watch?v=0D2TMHa_Qxk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to na jakiejś starszej edycji wysadziłem komuś miasto i dostałem bana za grief, oczywiścię winę zrzuciłem na wyimaginowanego młodszego brata xD.
Wyprawy kwarcowe do netheru [*] (dalej się zastanawiam na ile się dałem zrobić Uni, Wojakowi i Jokersy xD)
Dziękuję Podzamczu, w którym mieszkałem, budowałem, oraz zobaczyłem, ze moja praca została zniszczona xD.
Dużo xD.
Dziękuję za gluta, resztę patologii serwerowej itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz zauważyłem temat, ale stwierdziłem że dorzucę coś od siebie. Sporo mi ten serwer w życiu namieszał, i myślę że wielu z was nie zdaje sobie sprawę jak bardzo. Spełniłem jedno ze swoich życiowych marzeń dzięki niemu. Lista osób którym chciałbym podziękować jest długa i zapisana drobnym druczkiem, a że nie chcę nikogo pominąć, to powiem że dziękuje wam wszystkim. Z serwerem łączy mnie masa wspomnień, niejednokrotnie przy nich łezka w oku się kręci. Ba, mam wrażenie jakbym grał tutaj ostatni raz jeszcze wczoraj. Z pierwszej edycji która skończyła się prawie 5 lat temu pamiętam praktycznie każdy detal. Ostatnio nawet natknąłem się na folder ze screenami z niej.

To tutaj zawarłem znajomości i przyjaźnie które trwają do dziś, niektóre bardziej a niektóre mniej intensywnie. I mimo że były też dramy, kłótnie i sprzeczki, to w ostatecznym rozrachunku, jest o wiele więcej pozytywów. A z całych tych dram, które wtedy w oczach 12-13 latka wydawały się niesamowicie poważne i eskalowały szybko do miana trzeciej wojny światowej, to teraz jest sporo rzeczy do śmiechu.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...