Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Seleniak

Minecraft Mody/mapy/tekstury

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Mam Pytanie Jak dodać modyfikację do gry Minecraft I Z Jakiej Strony Pobierać....?

2 Pytanie Jakie Mapy Można Dodawać I też Z jakiej strony pobierać.....?

i 3 pytanie czy da się też nałożyć tekstur paki.......?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mody dodaje się różnie (jedne tak, a inne inaczej). Nie jestem pewien jak to aktualnie wygląda, ale większość musisz po prostu wkleić w folder "%appdata%/.minecraft/mods" (czy jakoś tak) po wcześniejszym zainstalowaniu Minecraft Forge.
Z pobieraniem to najlepiej z oficjalnego miejsca od twórcy danego moda. Większość jest chyba wrzucana na https://sourceforge.net

Co do dodawania map, to AFAIK trzeba wkleić folder z mapą do .../.minecraft/saves
Póki nie będziesz pobierał czegoś jak fajna_mapa.zip.exe to raczej nie ma znaczenia skąd pobierzesz.

A texture packi (a od kilku(nastu?) wersji resource packi) trzeba wkleić do chyba .../.minecraft/resource_packs

W każdym razie na youtube znajdziesz pełno poradników do najnowszej wersji (najwięcej po angielsku), które precyzyjnie pokazują co, gdzie i jak.

A jeśli pytasz o mc ps3 edition (na co wskazują tagi) to nie mam pojęcia, nigdy tego nie robiłem, ale pewnie nie różni się to jakoś bardzo od telefonowego pocket edition.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...