Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BuraczekMacol

ROZWIĄZANY: Nowa wersja serwera.

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na tym, żeby ten serwer się dalej rozwijał, ale myślę, że ludziom znudziło się już granie na tak starej wersji minecraft'a i na tak starej wersji serwera... Myślę, że powinno się zrobić nową wersję serwera D:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogłam się powstrzymać i polajkowalam twój post ^^ 

Mój drogi, sprawa jest taka; WSZYSCY chcielibyśmy nowa wersję. Albo chociaż mapę. Albo cokolwiek. Ale takie zmiany wymagają dużo czasu i zaangażowania że strony Ojca Dyrektora -MariuszaT ;)

Tak się składa że Ojciec Dyrektor jest Ojcem Dyrektorem nie tylko cl, co zabiera mu większość czasu. Zmiany na cl toczą się powoli, tempem ślimaka po rozwolnieniu. Ale się toczą. A jeśli kiedyś przestaną, pierwsza was o tym poinformuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej sory ale raczej mało się interesowałem serwerem od tak około połowy roku więc tego ni wiedziałem... A wiadomo kiedy mniej więcej będzie nowa wersja serwera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale nie :) Data ciągle się zmienia. Miejcie wiarę w administrację :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...