Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gustaff

ROZWIĄZANY: [odwolanie]Gustaff

Rekomendowane odpowiedzi

Login Minecraft osoby, która składa odwołanie: Gustaff
Login Minecraft operatora, który wymierzył karę: waldi
Data i godzina zajścia: wczoraj wieczorem
Oficjalny powód przyznania kary: ciongle trolonie, ucionzliwosc dla administracji i graczy
Loginy Minecraft świadków: nie wiem
Opis sytuacji, wytłumaczenie: wszyscy mi muwiom ze jestem glupi i ze jestem pajacem na swiecie waszym bo pisze z blendami i mam dysortografie i waldi muwil ze tak nie wolno a ja dalej tak pisze i nie wiem co mam robic ale chcialbym grac dalej na waszym swiecie bo jest super ale nikt mnie nie lubi bo pisze z blendami i nie wiem czemu tak duzo ludzi mnie dlatego nielubi ale prosze nie chce mniec tempban
Dowody: brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chowasz się za tą dysortografią jak by to był twój przepis na życie, z tym trzeba walczyć i dążyć do normalności a nie się za tym chować. Nie wiem ile masz lat i czy Twoi rodzice podjęli jakieś kroki abyś się z tego leczył ale ciągła Twoja obrona tym problemem jest dziwna. Zastanawiam się nawet czy to czasem nie z powodu wieku robisz takie błędy. Jeśli się mylę to najwidoczniej taki problem Ci pasuje i nic nie chcesz z tym zrobić. Co do problemów z Tobą na serwerze, to są od zawsze i niczego do tej pory się nie nauczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za każdym razem jest to Twoje zachowanie wobec graczy i Administracji. Masz napisany powód w banie i nawet to nic Ci nie mówi, jeśli nie znasz znaczenia słów to użyj google.

Kończę rozmowę w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak jakiegoś zaangażowania z twojej strony w poprawę tej swojej dysortografii, dysortografia to nie koniec świata.

Trochę starań byś dołożył i naprawdę nauczył byś się chociaż podstawowych

zasad na przykład że pisze się "są" a nie "som".

Wszyscy dobrze wiedzą że od razu nie nauczysz się wszystkiego, ale chociaż pokazał byś że się starasz, to na prawdę nie jest takie trudne...

Polecam wziąć się trochę za naukę j. Polskiego, nie uwierzę że nie jesteś w stanie zupełnie nic z tym zrobić..., to nie jest choroba nieuleczalna, jeżeli ją w ogóle masz.

Niestety w życiu gdy będziesz już szukał pracy, pracodawców na prawdę nie będzie ich obchodzić to czy masz tą dysortografie, czy nie masz, chyba że będziesz miał naprawdę szczęście. :/

Polecam ci się nad tym wszystkim zastanowić, bo na pewno nic dzięki temu nie zyskasz...

Nie gram na serwerze zbyt długo, ale już zdążyłem to zauważyć, nawet gdy ktoś ciebie poprawi to w następnym zdaniu i tak zrobisz ten sam błąd :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Gustaffie,

Czy może powinienem powiedzieć Erindu?

Stary nick zmieniłeś na Gustaff dnia 3.03.2015 16:23:10 (UTC+0)

Znany jesteś również pod nickiem Sheller12, Scrablord, Fileciarz z Blaviken

Na jednym z forum innego serwera minecraft w 2011 podałeś, że chodziłeś wtedy do pierwszej gimnazjum.

Potem znalazłem Cię na forum strefagier, gdzie obecnie pisze, że masz 18, co by się zgadzało.

To jest Twoje konto na steam'ie: http://steamcommunity.com/profiles/76561198042225928

Tutaj jest Twoje konto na forum strefagier ze wszystkimi Twoimi postami napisanymi poprawnie po polsku:

http://www.strefagier.com.pl/index.php?/user/1512-sheller12/?tab=reputation&app_tab=forums&type=given&st=15

Masz 18 lat a udajesz dziecko? Chłopie, idź do psychiatry. Mówię poważnie, takie zaburzenia psychiczne się jeszcze leczy i jest dla Ciebie szansa.

Zostałeś zdemaskowany.

Jestem za całkowitym podtrzymaniem bana.

GTtQUMn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest konto mojego brata ktury chodzi teraz do 3 technikum dal mi je bo sam nie gra w minecrafta i dlatego mi pozwolil zmienic imie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to trudno eryk

tylko prosze was nie wypisujcie do niego ze dostalem tempbana bo jak sie dowie to bende mial klopoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o mnie się nie martw, nawet go nie znam i myślę że większość tu obecnych nie będzie chciała Cię za wszelką cenę wsypać, wystarczy że dostałeś perma - oczywiście w moim odczuciu -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to zegnam cie eryk zakopuje topur niezgody ale nie chce byc z tobom sklucony na odejsciu wyglonda na to ze nie bende mugl tutaj juz grac wiec bywaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żegnaj lecz pamiętaj popracuj na ortografią ;) moja koleżanka ma stwierdzoną dysortografię a po pierwszych dwóch latach na dyktandach dostaje 4+ i 5 ;) jak popracujesz wszystko możliwe :D

Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko ale ostatnie pytanie, bodajże wczoraj napisałeś że Mama ci kupiła MineCraft a teraz mówisz że dostałeś konto od brata :) coś nie kapuje, no chyba że twój Brat to twoja Mama - WTF

"mi mama kupila minecrafta popros swojom na dzien dziecka to morze tez ci kupi"

ten post nie ma zamiaru nas sklócić tylko dopatrzyć pare niedociągnięć w tej bajce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo chcialem mu pomuc jakos zdobyc minecrafta ale nigdy mi mama gier nie kupowala ale bardzo bym chcial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co dyskutujecie na temat, który nic nie wnosi do tego odwołania? Czemu z nim dyskutujesz Eryk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LTE podał mocne argumenty za tym, że cały ten czas grałeś na tym serwerze po to żeby nas wszystkich trollować. W takiej sytuacji ban to oczywistość

Jeżeli mówisz prawdę i to nie twoje konto to i tak twoje działania na serwerze zasługują na bana za całokształt. Od samego początku były z tobą same problemy. Kłóciłeś się z graczami, spamowałeś na czacie, denerwowałeś administrację. Nawet w tym odwołaniu robisz średnio 1 błąd na 3 słowa mimo, że jesteś w stanie łatwo sprawdzić pisownię. Trzymanie ludzi twojego pokroju na serwerze i ciągłe dawanie "drugiej szansy" nigdy temu serwerowi na dobre nie wyszło. Bana podtrzymuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobze waldi nie bende sie z tobom spieral rozumiem twojom motywacje ltepic podal naprawde dobre powody i tez na twoim miejscu bym mi nie uwierzyl zegnam cie wienc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...