Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MichPank

ROZWIĄZANY: (Skarga i Przeprosiny) Eryk_Mikrus

Rekomendowane odpowiedzi

1.Napisał , że mogę zamieszkać w jego mieście.

2. Zbudowałem tam swój dom.

3.Następnego dnia zostałem wywalony z miasta i Eryk_Mikrus mnie obraził.

4.Wybudowałem 200 kratek od jego miasta swój dom i razem z nowym kolegą tam mieszkam.

5. Dzisiaj wchodzę na serwer i zauważyłem informacje na tabliczkach , że Eryk_Mikrus każe mi zniszczyć ten dom i przenieść się dalej od wioski.

Wchodząc dzisiaj na serwer on tam już był i ciągle był dla mnie nie miły...

Oskarżył mnie o przekleństwa - przyznaje się napisałem JEDEN raz ,,ty ch`` ale tylko jedna literkę i skąd on wie , że to miało być przekleństwo? Zaproponowałem mu żebyśmy byli obojętni dla siebie i nie wysyłali skargi.... Jednak on miał mnie gdzieś...

TEGO GRIEFA TERAZ ZNISZCZE , Zależy mi , żeby sprawa ucichła a Eryka za to przeproszę...

A te niby zobczone rzeczy to napisałem dla beki żeby dokończył ,, Twoja babcia szybsza niż wygląda , kiedy robi dziadkowi ... `` - po prostu głupi i nie udany żart....

Bardzo przepraszam administracje za wszelkie problemy z mojej strony...

Z poważaniem Michał Pankrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie "każę" tylko proszę o przeprowadzkę gdyż jest to teren pod zabudowę MineBurgu

przyjmuję przeprosiny i zapraszam do Unii nizinnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że się dogadacie, ale nie było konieczności zakładania drugiego tematu do tej samej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...