Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xsysiek

ROZWIĄZANY: Block tesselating

Rekomendowane odpowiedzi

Taki dziwny błąd wyskoczył mi dzisiaj na serwerze. Poraz pierwszy się z tym spotykam. Link do crashloga

https://dl.dropboxusercontent.com/u/80979157/crash-2015-08-25_23.02.03-client.txt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak za każdym razem teraz ? Na początku loga jest info o braku pamięci (java.lang.OutOfMemoryError).

Nie było wcześniej aktualizacji sterowników do grafiki ?

Jest kilka rzeczy, które można by zrobić:

- aktualizacja Java do najnowszej wersji 1.8.0_60 (masz starszą: 1.8.0_51)

- uruchomienie MC jest z parametrem "-Xmx512M" można go zwiększyć do "-Xmx1024M"

- nie wiem ile masz pamięci operacyjnej w tej maszynie, można by pozamykać inne uruchomione programy

- sprawdzić sterownik grafiki i zaktualizować, jeśli jest dostępny nowszy

- sprawdzić kompa innym antywirusem, niż obecnie używany (np. ESET Online Scanner) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komp ma 12 GB ramu, więc nie o otwarte programy chodzi. Javę tuż po tym zaktualizowałem do najnowszej wersji (64bit), sterownik grafiki jest najnowszy. Problem już nie wystąpił. A gdzie się zmienia parametr "-Xmx...."?  Znalazłem i dałem 4G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...