Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eryk_Mikrus

Konkurs Ortograficzny na CL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Z tego co ostatnio zauważyłem, nie tylko na CL ale również na innych serwerach, że gracze piszą jakieś słowo twory potwory np.:
- jusz
- zaras
- kilow
- tfuj
- otfusz
itp. itd. .

Dlatego też proponuje konkurs serwerowy gdzie co środę od dzisiaj poczynając. Na serwer będę wchodził o 13-14 w przypadku gdy mnie nie zobaczycie na serwie w tych godzinach konkurs przekłada się na następny dzień.

 

Zasady:

- Nie używaj słownika!

- Pisz do mnie na msg! (/msg <gracz> <wiadomość>)

- Nie podpowiadaj innym!

- Aby wziąć udział w konkursie wejdź na serwer i napisz "Eryk ja do konkursu" gdy będą minimum 3 osoby podam hasło konkursowe, w przypadku gdy do 14:00 będzie mniej niż 3 osoby konkurs przekładam na następne 2 godziny np.: 13-14 nie ma nikogo przekładam na 14-15.

 

 

 

Nagrody

 

Jeśli chodzi o nagrody, będą to niewielkie ilości expa:

 

1 miejsce: 150

2 miejsce: 100

3 miejsce: 50

 

 

 

 

Zapraszam!

post-11214-0-33690000-1438761236_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę być wredna? Mogę? Dooobra, będę, bo taka już jestem. Konkurs ortograficzny proponuje ktoś, kto sam robi błędy.... :)

 

"Z tego co ostatnio zauważyłem, nie tylko na CL ale również na innych serwerach, że gracze piszą jakieś słowo twory potwory np.:"

 

Wersja poprawna:

"Z tego co ostatnio zauważyłem, nie tylko na CL ale również na innych serverach jest to, iż gracze...."

 

 

"Dlatego też proponuje konkurs serwerowy gdzie co środę od dzisiaj poczynając."

 

Wersja poprawna:

"Dlatego też proponuję konkurs serverowy, gdzie co środę od dnia dzisiejszego..." (i tu powinna być dalsza część zdania, której zabrakło) ;))

 

Tak, wiem,  jestem zła, wredna, wstrętna i okrutna. Ogólnie ble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł dość ciekawy, zawsze to jakaś rozrywka dla graczy, pozostaje kwestia dopracowania ale z tym spokojnie;) Myślę, że w przyszłości znajdziesz sponsorów lepszych nagród, oraz więcej chętnych do zabawy. Jak możesz, opisz dokładniej przebieg Twojego konkursu.

Fenegal, czy Ty poprawiłaś właśnie szyk zdania dziecka (wybacz Eryk za takie okreslenie)? Ja rozumiem poprawiać błędy ortograficzne, ale bez przesady, nie musisz starać się udowadniać swojego poziomu inteligencji i swoich wybitnych zdolności językowych, jeżeli moja wypowiedź zawiera błędy lub ma zły szyk, w co nie wątpię, daj znać na PW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram taki konkurs, choć pewnie nie będe brał udziału :) Może uda się choć kilku osobom pomóc, jesli bedą oczywiście chciały.  Co do błędów popełnionych przez Eryka to nie były one ortograficzne tylko gramatyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahaha Adamoo :) ja nie muszę nic udowadniać :) poprawiłam go, aby zauważył błędy i miał z tego wniosek :) a Eryk nie wziął tego do siebie i jest ok :) co Ty taki agresywny adamoo11? :)) wyluuuuzuuuuuj bo zesztywniejesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na konkurs świetny i konkretny :) Moim zdaniem nawet ciekawszy od konkursow typu : wrzuć screena bla bla coś tam, bo każdy prawdopodobnie będzie mógł się czegoś nauczyć i skorzystać mogą na tym wszyscy :) Może połącz swoje siły i pomysły jeszcze z kimś? Będzie Ci łatwiej z organizacją a może i znajdą się sponsorzy większych nagród, tak jak wspomniał adamo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bell, adamoo, Fulek dzięki za poparcie pomysłu :) na sponsora narazie nawet nie licze a tym czasem zapraszam do konkursu dzisiaj o 13:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez Filippexo
   Ogłaszamy konkurs fotograficzny!
   Polegać on będzie na zrobieniu i zaprezentowaniu reszcie społeczności jak najlepszych zdjęć z serwera. Zostaną one użyte w reklamie/promocji naszego serwera. Każdy gracz może wziąć udział w konkursie, bez względu na staż gry. Czas trwania konkursu to 2 tygodnie od momentu ogłoszenia konkursu. Przewidujemy atrakcyjne i niepowtarzalne nagrody. Dla pierwszych 3 zwycięzców, do odebrania będzie ranga patrona, odpowiednio od miesiąca do trzech miesięcy + nagroda pieniężną.
    
   Poniżej znajdziecie szczegółową listę wytycznych:
    
   każde zdjęcie obowiązkowo musi być nazwane, posiadać tytuł (sam tytuł podlega ocenie, trafniejszy tytuł zwiększa szansę na wygraną)
   zdjęcia mają dodawać do galerii w odpowiedniej zakładce zdjęcia muszą być estetyczne (bez interfejsu użytkownika) format png prosimy o przygotowanie zdjęć z shadeami akceptujemy texturpacki w klimacie serwera (można dodać wiele ująć, zwiększa to szanse na wygraną)
   Link do odpowiedniej sekcji galerii - https://www.craftlandia.pl/forum/gallery/category/5-konkurs/
   W razie wszelkich pytań, piszcie śmiało.

   Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału!
  • Przez sync667
   Cześć, tak dobrze czytacie pragniemy ogłosić pierwszy konkurs dla graczy. Wiemy jak bardzo staracie się tworzyć naprawdę udane pierwsze podwaliny wielkich projektów na naszym serwerze, ale także jaki trud wkładacie w ich ochronę. Dlatego zgodnie z zapowiedziami wychodzimy Wam na przeciw i chcemy wesprzeć wszystkie te inicjatywy.
   Warunki:
   Pula środków dostępna w jego ramach to: minimum 50 tysięcy Craftylionów z możliwością zwiększenia do 100K. Minimalne dofinansowanie wynosi 10K. Podział środków odbywa się na bazie oceny dokonanej przez 2 osobową komisję w składzie: @sync667 @MariuszT  Zasady konkursu:
   Aby wziąć udział konieczne jest zgłoszenie wniosku o Osadę/Miasto lub Projekt na serwerze (do zgłoszenia mają zastosowanie wszystkie normalne zasady prócz wymagania określonej ochrony, która to jest przedmiotem dofinansowania konkursu). Ocenie w ramach konkursu podlega wniosek, który ma za zadanie jak najlepiej oddać wszelkie aspekty waszego pomysłu lub już trwającej budowy. Jeżeli wniosek ma prezentować sam plan/pomysł musi on o wiele lepiej skupiać się na aspektach wizualizacji wizji przedstawionej w dowolny sposób. Każdy wniosek musi mieć cześć fabularną w postaci dowolnej np. genezy danego miasta. W ramach Osad/Miast kluczowym elementem wniosku jest przedstawienie koncepcji wymaganego przez serwer tak zwanego punktu centralnego, który obsługuje główne funkcje przyszłego miasta pod względem mechaniki serwera. Dodatkowe plusy do oceny mogą obejmować: zaplanowanie lub budowa stacji kolejowej z zamiarem jej przyłączenia do obecnej sieci, przyjazność polityki miasta wobec graczy, przygotowanie oferty wobec mieszkańców (co dla nich oferujecie). Proszę pamiętać, że osada/miasto które nie ma zamiaru działać w ramach systemu, w którym posiada się mieszkańców jest traktowane jako projekt, bo nie jest budowane w celu wykorzystania go w rozgrywce. Do wniosku konieczne jest posiadanie minimalnej ochrony na terenie planowanym do wykorzystania. Pamiętajcie kluczowe jest jak najbardziej rozbudowane przedstawienie waszego pomysłu oraz jego wartości wnoszonej wobec całego serwera. Dopuszcza się co jest również plusem na opisywanie w ramach wniosku w miarę konkretnych pomysłów nowych nieistniejących jeszcze mechanik lub usprawnień na serwerze. Czas trwania oraz ogłoszenie wyników:
   Konkurs trwa do 17 listopada 2018 roku godziny 19:00. Komisja nie będzie uwzględniała wniosków, które wpłyną po tej godzinie i postara się ocenić oraz ogłosić wyniki do końca dnia. Po ich ogłoszeniu osoby odpowiedzialne za wnioski dostaną w ramach tych tematów informacje o formie przyznania środków oraz ich puli. Mają tym samym obowiązek umówienia się z komisją na spotkanie w grze celem przekazania środków oraz powiększenia ochrony. Nie dopuszcza się innego wykorzystania przyznanych kwot.
   Dodatkowo wnioski na osady/miasta, które przejdą w konkursie są uznawane jako takie, którym nadane zostały prawa miejskie. Szczegóły w ramach tego procesu ustalane są indywidualnie z administracją.
    
  • Przez Mjensko
   Hejj   :D
    
   Jako, iż mimo wszystko CL 3.0 zbliża się wielkimi krokami pomyślałem: Jak ruszyć to z kopyta. No właśnie. w tym celu chciałbym nagrać pewien zwiastun CL i tak jak z poprzednią reklamą poudostępniać go gdzie się da ;) Dodam że naszą poprzednią reklamę obejrzało prawie 1500 osób, więc teraz... może być tylko lepiej :D Na razie nie będę zdradzał co chcę nagrać.. ale ogłaszam kasting/konkurs, wygrany oczywiście jako główną nagrodę wystąpi w reklamie użyczając swojego skona i zdolności budowlanych.
    
   Oto mapa, którą przez ostatnie godziny tworzyłem w McEdicie: 
    

    
   Regulamin konkursu (Przeczytaj uważnie):
    
   Swój udział w konkursie zgłoście w tym temacie (orientacyjnie, abym wiedział mniej więcej ile będzie prac)
   Waszym zadaniem jest pobranie tej mapy i wybudować na niej coś idealnie wpasowanego  w teren wielkiego, zapierającego dech w piersiach^^
   Następnie spakujcie proszę swoje prace do archiwum zip lub rar wrzućcie je na dowolny hosting plików, a link do pobrania wyślijcie mi na prywatną wiadomość na forum. 
   Prace zostaną obejrzane przeze mnie, obfotografowane, następnie umieszczone na forum, gdzie wezmą udział w publicznej ankiecie, z której wyłonimy zwycięzcę.
   Czas na zgłaszanie swoich prac macie do końca wakacji (w razie zbyt małej liczby budowli konkurs może zostać przedłużony)
   O końcu konkursu lub jego przedłużeniu zostaniecie poinformowani w tym temacie.
   Co Was ogranicza? Wasza wyobraźnia :D aaa i to że budujecie na minecraft bez modów (takich dodających nowe bloki) :P
   Waszą budowlę musi się dać wybudować na trybie gry survival/przetrwania.
   Waszą pracę zbudujcie na trybie gry creative. Chyba że chcecie się męczyć na przetrwania :P
   Do jej budowy możecie używać co tylko chcecie (np. McEdit, WorldEdit, VoxelSniper i wszystkich innych modyfikacji/pluginów usprawniających budowanie)  , możecie budować w kilka osób wtedy więcej zostanie wziętych do nakręcenia reklamy :)
   Proszę o nie tworzenie nowych terenów, gór skał na mapie konkursowym. Jak wspominałem wcześniej budowlę musi się dać wybudować na trybie gry survival.
   Proszę o nie budowanie niczego poza wyspą z powodu przestrzeni, która jest potrzebna do nagrania zwiastuna/reklamy
   Możecie: niszczyć drzewa, kopać tunele, robić wszystko co zrobilibyście na trybie przetrwania ;)
   Nagrodą główną będzie możliwość wystąpienia w reklamie. Oczywiście każdy gracz biorący udział otrzyma nagrodę pocieszenia :)
   A praca wygrana, oraz prace wyróżnione nagrody przedmiotowe na craftlandii.
    
   No to co nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć Wam powodzenia :) Niech wygra najbardziej kreatywny! :D
    
   Wszelkie pytania proszę zgłaszać w tym temacie lub na prywatnej wiadomości (odpowiedzi na nie zostaną umieszczone w temacie)
    
   Link do pobrania mapy konkursowej: https://www.dropbox.com/s/kaw7brib4euzi8z/Mapka%20Konkursowa.rar?dl=0
   Klikacie pobierz --> Nie dziękuję przejdź do pobierania, chyba że posiadacie konto na hostingu :)
    
   Pod wyspą znajduje się zegar wyłączający pogodę proszę o nie zmienianie jego ustawiań... Chyba że kochacie śnie, który na tej mapie wygląda okropnie :P
  • Przez Koralina
   Witajcie! Po długim oczekiwaniu nadszedł czas na rozwiązanie konkursu na screeny z serwera! :)
    
   Głosy zostały podliczone, lista zwycięzców przedstawia się następująco (w przypadku takiej samej liczby głosów, kolejność laureatów jest losowa):
    
    
    
   1 miejsce: Trzy konie z diamentowymi zbrojami oraz 15tys doświadczenia
    
    Gracz: jafi874, głosowanie numer 1, screen numer 4, liczba głosów – 30
    
    
   2 miejsce: Dwa konie z diamentowymi zbrojami oraz 10tys doświadczenia
    
   Gracz: mj12kowal, głosowanie  numer 6, screen numer 10, liczba głosów – 28
    
    
   3 miejsce: Jeden koń z diamentową zbroją oraz 5tys doświadczenia
    
   Gracz: agus6w, głosowanie numer 4, screen numer 6, liczba głosów – 27
    
    
    
   Miejsca od 4 do 11: Jeden koń ze złotą zbroją oraz 1tys doświadczenia
    
    
             4. Gracz adamoo1l, głosowanie numer 6, screen numer 8, liczba głosów – 26
            5. Gracz spikepa, głosowanie numer 2, screen numer 10, liczba głosów – 24
            6. Gracz zarkano, głosowanie numer 10, screen numer 4, liczba głosów – 23
          7. Gracz creaft, głosowanie numer 10, screen numer 10, liczba głosów - 23
        8. Gracz agus6w, głosowanie numer 2, screen numer 3, liczba głosów -22
        9. Gracz zarkano, głosowanie numer 5, screen numer 9, liczba głosów 22
              10. Gracz adamoo1l, głosowanie numer 7, screen numer 10, liczba głosów – 22
   11. Gracz creaft, głosowanie numer 8, screen numer 3, liczba głosów 22
    
    
   Wszyscy pozostali gracze, których screeny zostaną opublikowane na stronie głównej:
   Jeden koń z żelazną zbroją
    
      12. Gracz adamoo1l, głosowanie numer 1, scen numer 1, liczba głosów – 21
     13. Gracz agus6w, głosowanie numer 5, screen numer 3, liczba głosów – 21
       14. Gracz agus6w, głosowanie numer 10, screen numer 5, liczba głosów – 21
   15. Gracz luszka, głosowanie numer 2, screen numer 1, liczba głosów – 20
                16. Gracz oxo_saremina, głosowanie numer 7, screen numer 3, liczba głosów - 20
      17. Gracz agus6w, głosowanie numer 9, screen numer 3, liczba głosów – 19
        18. Gracz spikepa, głosowanie numer 10, screen numer 9, liczba głosów – 19
         19. Gracz janczar15, głosowanie numer 12, screen numer 6, liczba głosów -19
          20. Gracz maciekarol, głosowanie numer 1, screen numer 7, liczba głosów -18
       21. Gracz spikepa, głosowanie numer8, screen numer 10, liczba głosów – 18
                  22. Gracz blacklegionist, głosowanie numer 12, screen numer 1, liczba głosów - 18
    
    
   Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane screeny. Zwycięzcom gratulujemy. Już niebawem strona główna zostanie zaktualizowana, pojawią się na niej nowe, aktualne informacje oraz Wasze screeny :)
    
   A oto pierwsza jedenastka, czyli screeny najlepsze z najlepszych:
    
    
  • Przez MariuszT
   Ufff. Oto ostatnia porcja screenów do konkursu ogłoszonego tutaj http://www.craftland...eeny-z-serwera/ :)
    
   Ponownie daję 11 screenów. Głosowanie na każdą porcję trwa 14 dni od opublikowania. Po zakończeniu głosowania zrobię ranking fotek, zaktualizuję stronę i rozdam nagrody :)
    
   Screen numer 1:

    
   Screen numer 2:

    
   Screen numer 3:

    
   Screen numer 4:

    
   Screen numer 5:

    
   Screen numer 6:

    
   Screen numer 7:

    
   Screen numer 8:

    
   Screen numer 9:

    
   Screen numer 10:

    
   Screen numer 11:

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...