Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gustaff

ROZWIĄZANY: Moja zbroja zniknela!

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jeszcze była na swoim miejscu a dzisiaj koniec!! Nie ma w ogóle mojej zbroji. Miałem założoną posesję więc nie wiem kto mi jom ukradł!!!

Dodalem zdjecie zbroji z mojego domu a zdjecie bylo robione dzisiaj!!

A teraz jej nie mam!!

post-11205-0-07198100-1426335084_thumb.p

post-11205-0-53045500-1426335227_thumb.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem logi na miejscu i niestety, ale nic nie pokazują. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo stało się w międzynarodowie, u spadzboba. Zbroja i stojak znikają, a logi nie pokazują niczego. Nie wiem co jest przyczyną, ale to nie odosobniony przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też stojaki zniknęły i to trzy. Z tego co wiem to te stojaki są jak moby, woda je przesuwa, grawitacja na nie działa. Moby mogą znikać z mapy, może to też dotyczyć stojaki na zbroje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dalej mówić po prostu dajcie to do Mariusza znikają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dużo mówić. Najlepszym schowkiem pozostaje skrzynia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zaobserwowałem coś takiego, że stojak (ze zbroją) zniknął, gdy wybuchł w pobliżu creeper (powypadały też itemki z ramek, ale nie zniknęły) - ja byłem dalej (za ścianą), więc nie wiem dlaczego wybuchł, nie było innych graczy w pobliżu... Wydaje mi się, że to jakieś bugi związane z nową wersją MC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Airs Tak masz rację rzeczywiście po aktualizacji na 1.8 jest jakiś bug że creepery wybuchają wagoniki, itemy w ramkach, stojaki na zbroje i inne bloki niesolidne. No nie ukrywam denerwuje mnie to strasznie bo jak creeper wejdzie mi do sorterki to bum i połowy itemów nie ma... Tak samo po updeacie flagi do cubboidów po prostu nie działają wyskakuje błąd że nie można zdefiniować właściwości dla flagi... a tak bardzo chciałem zrobić farmę drzewek wewnątrz cubboida na którym opadanie liści jest wyłączone ;/ AA i jeszcze jedno: Czy ktoś wiedział, że zwykły gracz może normalnie podpalać obsydian :P ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Airs ja mieszkam w strefie 1 i jakoś też zniknął bez pomocy creepera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...