Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spadzbob

ROZWIĄZANY: więcej błędów :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety dalej napotykam błędy wczoraj waldi napisał mi że to jest jeden z tych błędów co się zdarzają ale jednak wolę zgłosić ponieważ nigdy od 1.1 pełnej nie zdarzyło mi się żebym się zapadł pod ziemię więc zaczynajmy !
zacznijmy od początku wczoraj grałem z moim kolegą jechaliśmy na spawn zatrzymaliśmy się na stacji zniszczył sobie wagonik i zapadł się pod ziemię :/ i zginął próbowałem odzyskać z niego itemki i włożyć do enderchesta od góry nie dało się ich zebrać więc kopałem od spodu  była jedna dziura w środku była czerwona pochodnia tam były wszystkie itemki. pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło niestety Wysyłanie ominięte (Ten plik jest zbyt duży by go wysłać)        1 zdięcie a ten błąd :/ ahh miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dość częsty problem :) Usuwając spod kogoś wagonik w czasie jazdy możesz spowodować, że ta osoba albo spadnie w przepaść pod torami, albo wpadnie "w ścianę". Sama często ginęłam w ten sposób. Mówiąc szczerze, nie mam pojęcia co powoduje ten błąd, ale skoro do tej pory nie został naprawiony to chyba trzeba nauczyć się z tym żyć ;) Jedźcie ostrożnie i bez /piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możliwe że ten błąd robi się przez to że wagonik to pół fizyczny mob oczywiście bez inteligencji i jeżeli wagonik powiedzymy czasami wagonik lekko opada i możliwe że gracz wchodzi bez konfliktowo w blok niszcząc wagonik i jeżeli powiedzmy jest czerwona pochodnia pod blokiem gracz wpada góra ciała gracza jest w bloku i ginie moja teoria spiskowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się już zapadłem 2 razy xD. Błędy minecrafta i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co Mariusz pisał, gracz w wagoniku porusza się w/g mechanizmu gry, jakieś 1,5 klocka pod torami. Dlatego ochrona tras sięga 2 klocków pod torami, żeby działały biegi. Jeśli pod klockiem na którym leży tor jest pustka, to gracz wyrzucony z wagonika ląduje w tej przestrzeni i jeśli jest za mało miejsca to ginie. Starałem się zapełniać przypadkowe puste miejsca pod stacjami, ale mogą się takie zdarzyć. Trzeba więc uważać i nie wybijać wagoników spod graczy, przy samodzielnym wysiadaniu, gra automatycznie "podrzuca" gracza do góry.

Przyłączam się więc do głosu MadameAvatar. Ale powtarzam: przy samodzielnym wysiadaniu nic niebezpiecznego się nie dzieje, pod warunkiem, że nie zniszczy się wagonika w którym siedzi gracz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat.

Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...