Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mjensko

Świąteczne karaoke party 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;) Święta zbliżają się wielkimi krokami dlatego wraz z Vampi i kilkoma innymi osobami wpadliśmy na pomysł aby jak w zeszłym roku zorganizować świąteczne karaoke party. Tego roku zorganizowali byśmy je na teamspeaku, mamy pomysł aby wszystkie piosenki anonimowo oceniało Żiri czy jak to się pisze. Każdy z uczestników miałby czas żeby zapoznać się z całą listą piosenek, z których potem wylosuje te, które będzie śpiewał podczas całego eventu. Jestem gotów zaangażować się w ten pomysł i godnie spędzić 3. Święta na craftlandii :D Ma ktoś jakiś pomysł co do organizacji proszę pisać pod tym postem ;) Podawajcie również tytuły piosenek. Myślę że karaoke party odbyłoby się jakoś 20 grudnia ale to jeszcze zależy kiedy się kuzyn urodzi xdd

Kuzyn się urodził, ustaliliśmy wszystko :P

Podsumowując:

- Karaoke odbędzie się 20 grudnia (sobota) o godzinie 19:00 na teamspeaku na kanale: świąteczne karaoke party

- Każdy może zgłosić się w dowolnym momencie nawet po rozpoczęciu konkursu  ;)

- Uczestnik zgłasza piosenkę którą chce zaśpiewać, po zatwierdzeniu utworu przez organizatorów może występować*

- Link do podkładu (LYRICS) zostanie wysłany przez organizatora, po czym pozostali zawodnicy są mutowani, a uczestnik będący "na scenie" zaczyna śpiewać

- Konkurs trwa do godziny 23:00

- Po konkursie występy wszystkich osób zostają umieszczone na forum Craftlandi w >TYM< temacie.

- Każda osoba zarejestrowana na forum może wziąć udział w ankiecie, która zakończy się w wigilię o godzinie 12:00 w południe**

- Głosowanie na siebie, lub zakładanie multikont nie jest karane jednak mimo wszystko prosiłbym o trzymanie się zasad fair-play bo nie liczy się kto wygra tylko dobra zabawa  ;)

- Osoba, która wygra zostaje nagrodzona w trakcie uroczystego ogłoszenia wyników na forum w >TYM< temacie

- Już niedługo ukaże się informacja co będzie główną nagrodą  ;)

Życzymy powodzenia i Zapraszamy wszystkich 20 grudnia o 19:00  :D

*Nie każda piosenka będzie akceptowana z powodów: wulgaryzmów, małej ilości słów etc. W razie nieakcpetacji zawodnik może podać inny tytuł 

**Ze względu na wyjazdy świąteczne etc. Zakończenie głosowania może zostać przesunięte na późniejszy termin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie karaoke party na ts, zamiast na jakiejs stronie byłoby dużo precyzyjniejsze, bo uczestnicy oceniani są przez jugde, a nie przez program, gdzie ważne jest mieć dobry sprzęt.

Sędziów przydałoby się 4 albo 5 i żeby nimi mogli też być zaufani gracze, nie tylko admini i opy. A żeby nie było wielkiego zamieszania na jednym kanale, to najlepiej wlepic wszystkim tymczasowego mute'a, a naraz mogli mówić sędziowie i jeden uczestnik.

A no właśnie mięsny, lepiej by było, żeby zamiast zebrać listy piosenek do wybierania każdy mógł wybrać swoją piosenkę(byle świąteczną) i podał link do jej tekstu.

Ps. Przepraszam za błędy, bo piszę z tego telefonu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W życiu nikt mnie nie namówi na śpiewanie, ale z zasady popieram takie akcje :) Jeśli potrzebujecie sędziów to się piszę! Będę sprawiedliwa i grzeczna! I nie, wcale nie przyjmuję łapówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do piosenek, to niekoniecznie tylko świąteczne. Jest tyle fajnych piosenek niezwiązanych ze świętami. Ja sam zgłaszam się z "Tyle był dni" Marka Grechuty (nie jestem pewien tytułu, za to jestem pewien że wszyscy znają).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak karaoke party to ta piosenka musi się tam koniecznie pojawić:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainteresowanie rośnie! #JESTFEJM

Z chęcią dołączę do grona Jury, ale do śpiewania to mnie nawet banem nie zmusicie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę Jurry max. 3 osoby : przecież śpiewać też ktoś musi xdd Tak jak mówi Vampi na czas dy jedna osoba śpiewa wszyscy są zmutowani ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I could sing something since I'm pretty good at singing :D

Hmmmm... Dunno any good Christmas songs though...

EDIT: Darude Sandstorm! Du du du du du du ding ding ding ding dang du du du du!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha a co do wygrania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vaker w Jury, to będzie wyglądać mniej więcej tak:

sędzia A: 7/10

sędzia B: 9/10

Vaker: 2/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komuś się jeszcze podoba ten pomysł? Ale lepiej, żeby byli też chętni do śpiewania, bo co to za karaoke party bez śpiewaków? xddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowując:

- Karaoke odbędzie się 20 grudnia (sobota) o godzinie 19:00 na teamspeaku na kanale: świąteczne karaoke party

- Każdy może zgłosić się w dowolnym momencie nawet po rozpoczęciu konkursu ;)

- Uczestnik zgłasza piosenkę którą chce zaśpiewać, po zatwierdzeniu utworu przez organizatorów może występować*

- Link do podkładu (LYRICS) zostanie wysłany przez organizatora, po czym pozostali zawodnicy są mutowani, a uczestnik będący "na scenie" zaczyna śpiewać

- Konkurs trwa do godziny 23:00

- Po konkursie występy wszystkich osób zostają umieszczone na forum Craftlandi w >TYM< temacie.

- Każda osoba zarejestrowana na forum może wziąć udział w ankiecie, która zakończy się w wigilię o godzinie 12:00 w południe**

- Głosowanie na siebie, lub zakładanie multikont nie jest karane jednak mimo wszystko prosiłbym o trzymanie się zasad fair-play bo nie liczy się kto wygra tylko dobra zabawa ;)

- Osoba, która wygra zostaje nagrodzona w trakcie uroczystego ogłoszenia wyników na forum w >TYM< temacie

- Już niedługo ukaże się informacja co będzie główną nagrodą ;)

Życzymy powodzenia i Zapraszamy wszystkich 20 grudnia o 19:00 :D

*Nie każda piosenka będzie akceptowana z powodów: wulgaryzmów, małej ilości słów etc. W razie nieakcpetacji zawodnik może podać inny tytuł 

**Ze względu na wyjazdy świąteczne etc. Zakończenie głosowania może zostać przesunięte na późniejszy termin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...