Skocz do zawartości
Gość

Pamiętnik survivalu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie sądzisz, że filmików o zbieraniu drewna, jedzenia i budowie domku są już tysiące i ludzie są już znudzeni kolejnymi filmami tego typu?

Ja rozumiem, że chcesz zaistnieć w świecie YT, ale pomyśl nad czymś oryginalnym.Nakręć coś, czego jeszcze nie było ;-)

Ten komentarz, nie ma na celu obrażenia Twojej "twórczości" po prostu jest to zdanie "widza".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mj brat ogląda takie "supeeer historie". A ja? NIENAWIDZĘ FILMÓW O MINECRAFTCIE, bo moim zdaniem te filmiki są bezwartościowe. Aha, rozumiem, że chcesz przyciągnąć widzów na kanał, ale teraz wywołujesz u mnie negatywne emocje. Czemu?: 1. Nie masz avatara, jakbyś się gdzieś spieszył.

2. Nie grasz na CL (czy to forum nie jest aby forum hmmm... No czy ja wiem... SERWERA?), a ja myślę, że żeby się zareklamować trzeba chociaż wejsć na Craftlandię.

3. Nie podałeś absolutnie żadnej informacji o sobie.

4. Twoje wypowiedzi są niczym lokowanie produktów Microsoftu, staraj się żeby to było coś jak Apple.

Zamiast "Hej, patrz na to, jaki super tabet, normalnie ma to tamto, sramto", zrób to co chcesz, ale dyskretnie. Poza tym odwołam się do twojego drugiego tematu... "Hej jestem xxx i nagrywam filmy, patrzcie, tu jest link LINK". Czy tak się też przedstawiasz kolegom? Na CL jesteśmy rodziną i trzymamy się razem, a ja ani nic o tobie nie wiem, nawet nie wiem jakiej płci jesteś, bo zamiast przywitać się wyjażdżasz ni z gruszki ni z pietruszki "Hej, wejdź TU".

-----

I tak wiem, że dzisiaj widzę Cię po raz ostatni na tym forum. Eeeechhh... Nie jesteś pierwszy, a na pewno nie ostatni z czymś takim.

-----

Jeśli Cię uraziłem to przepraszam, ale chętnie pogadam z Tobą na TS CL. Oxygen ;)

Edytowane przez oz0ne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za każdym razem kiedy przychodzi ktoś taki od razu zaczyna się krzyk. Po co? To jest walka z wiatrakami. Tacy ludzie byli, są i będą.

Odnośnie filmu. Wasze głosy są jakbyście kręcili ten film z przymusu. Intro średnie na jeża. W filmie nic ciekawego ;). Jeśli chcecie kręcić filmy kręćcie to co zrobiliście i wasze osiągnięcia. Zawsze to ciekawsze ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

oz0ne nie zobaczysz mnie po raz ostatni ponieważ chce tu zostać i nie wbiłem tu tylko po to żeby zareklamować kanał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Więc po fakcie możesz już dać suba i like :pp i zachęcam ciebie osobiście i wszystkich innych użytkowników do obejrzenia wszystkich filmików, skomentowania jeżeli widzisz bład :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi