Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Filippexo w dniu 10 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Filippexo punkty reputacji!

6 obserwujących

O Filippexo

 • Tytuł
  Starszy użytkownik

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  Filippexo
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  catkotek
 • Pierwsza wersja gry
  Pełna
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

1686 wyświetleń profilu
 1. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] Prawdopodobie griefing

  Tory zniszczyła woda wypływająca z jaskiń Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 2. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] Prawdopodobie griefing

  Podajcie proszę dokładne kordy jednego z takich miejsc na trasie.
 3. Cześć wszystkim, Zapraszam do lektury piątego numeru Informatora Craftlandzkiego. Nasza społeczność musi się nieustannie rozwijać. Nowi gracze muszę znajdować kompanów do wspólnej przygody. Pierwsze godziny rozgrywki są najtrudniejsze a zarabianie monotonne, wiemy o tym. Dlatego podjęliśmy decyzję o przyznawaniu bonusu pieniężnego, za przedstawienie się na forum. Może to zrobić każdy, od starego wyjadacza po nowego gracza. Uważamy, że jest to dla nowego gracza super rozwiązanie, ponieważ umożliwi to utworzenie przyzwoitego terenu chronionego! Te bany, ahh te bany. Postanowiliśmy nieco urozmaicić system penitencjarny na naszym serwerze, wprowadzając zakład karny. Śpieszę w wyjaśnieniem. Jest to alternatywa dla klasycznych banów, z tym, że w przypadku więzienia, skazany, który do niego trafił będzie musiał odsiedzieć w całości swój wymiar kary online na serwerze, bo tylko wtedy czas kar będzie upływał. Ciekawym urozmaiceniem jest to, że w więzieniu mogą się pojawiać moby oraz jest włączone PvP. Podsumowując - idealny trening przesz ruszeniem na Pojedynki PVP w /duel. Informator Craftlandzki jest to podsumowanie bieżących wydarzeń, których żaden szanujący się członek naszej społeczności nie powinien przegapić.
 4. Filippexo

  SirJacknstein

  Witamy! Powiedz proszę, jaki masz nick na serwerze?
 5. Hej, Zachęcam wszystkich obecnych jak i nowych graczy do napisania kilka słów o sobie. Pozwoli to nieco lepiej się poznać. Często mijamy się na serwerze, rozmawiamy, lecz nie ma dobrej okazji, by się bliżej poznać. A społeczność CLki sama się nie zbuduje Na zachętę, każda osoba, która w fajny sposób przedstawi się reszcie graczy, otrzyma mały bon pieniężny w kwocie 2000 Craftylionów! Na starym wyjadaczu ta kwota na pewno nie zrobi wrażenia, lecz dla nowego gracza to jest prawdziwa gratka, cuboid jak się patrzy. Co o sobie napisać? Przykładowo: imię, wiek, miasto, codzienne zajęcie, zainteresowania, w co lubicie grać, jak długo jesteście na CL itp Pamiętajcie, że im więcej o sobie napiszecie tym lepiej. Ciężko będzie was dobrze poznać po kilku krótkich zdaniach. Proszę, piszczie jaki macie nick na serwerze! Do zobaczenia na serwerze!
 6. Hej, Zapraszam do lektury czwartego numeru Informatora Craftlandzkiego. W związku z naszymi planami ściągnięcia znacznie większej ilości graczy na serwer, poszukujemy chętnych osób, które dołączą do naszego zespołu. Każda osoba jest na wagę złota, ponadto uważamy, że każdy z was posiada unikalne umiejętności, które mogę się przydać naszej społeczności. Bycie operatorem na serwerze to znacznie więcej, niż pilnowanie graczy na serwerze, czatu. W naszym zespole każdy z operatorów, ma przydzielone dodatkowe zadanie, dzięki czemu ma możliwość wykazania się w tym co go najbardziej interesuje! Pisanie tekstów, budowanie, grafika, reklama, eventy, pluginy serwerowe? Żaden problem! Zachęcamy do wypełnienia formularza > https://forms.gle/APu86AwCviTzdpVn8 Wprowadziliśmy na serwer system pojedynków PVP. Od teraz każdy może wyznać dowolną osobę na pojedynek. Żeby zainicjować pojedynek, należy wpisać komendę /duel nick po czym wybrać odpowiedni set do walki, arenę, klikając w odpowiednie ikonki. Jest to bardzo intuicyjny system, który nikomu nie powinien sprawiać problemów. Komenda /duel wyświetla kompletne menu ze wszystkimi dostępnymi komendami. Znaczenie poszczególnych komend zostało przetłumaczone na język polski, wszystko w trosce o waszą wygodę. W chwili obecnej, do waszej dyspozycje, zostało udostępnione kilka rodzajów aren. W przyszłości planujemy rozbudować nieco ofertę. To co zainteresuje każdego fana PVP, to fakt, że system ten zawiera ranking, zatem wszyscy mogę się dowiedzieć, o tym komu idzie najlepiej! Ekwipunek oraz posiadane doświadczenie się całkowicie bezpieczne! Możecie akceptować zaproszenie, bez odkładanie itemów do skrzynki. Informator Craftlandzki jest to podsumowanie bieżących wydarzeń, których żaden szanujący się członek naszej społeczności nie powinien przegapić.
 7. Filippexo

  Rekrutacja na Operatora / Budowniczego

  Rekrutacja do naszego zespołu ma charakter ciągły, to oznacza, że wciąż można składać podania do administracji. Nastąpiła zmiana, od teraz podania składane będą poprzez formularz, a nie na forum jak dotychczas.
 8. Hej, Zapraszam do lektury trzeciego numeru Informatora Craftlandzkiego. Mam dobrą informację. Ekonomia działa. To znaczy, że możecie spokojnie zacząć zarabiać na swoje tereny chronione. Dodatkowo dla komfortu graczy, podkręciliśmy nieco zarabianie na wszystkich profesjach. Przyśpieszy to znaczenie proces powstawania nowych miast. Każdego dnia, konsekwentnie wprowadzamy usprawnienia w pluginach oraz całej mechanice serwera. W pierwszej kolejności chcemy zapewnić stabilność, tak, żeby serwer stał bez przewracania się. Następnie, skupimy się na zwiększaniu mocy serwera, tak, żeby w jednym czasie mogło się bawić jak najwięcej graczy. Prosimy o zgłaszanie wszelkich niedziałających funkcji. Zależy nam, żeby jak najlepiej przygotować serwer, zanim ruszymy z większą reklamą na FB czy Youtube. Portale do Netheru, podczas powrotu z piekła, powinny działać poprawnie. Problem z przenoszeniem w losowe miejsce na nowej mapie, a co gorsza na starą mapę, powinien należeć już do przeszłości. Od dziś, będą się pojawiać na mapie lasy bambusowe. Zostana stworzone w cieplejszych biomach, blisko siedzib graczy. Do usłyszenia! Informator Craftlandzki jest to podsumowanie bieżących wydarzeń, których żaden szanujący się członek naszej społeczności nie powinien przegapić.
 9. Filippexo

  Informator Craftlandzki #2

  Hej, Użyliśmy innego pluginu do wygenerowania tak dużej i fajnej mapy. Co to twojego problemu, pozostaje ci jedynie format i wszystko stawiać od zera. Trzymam kciuki, żeby ci się udało!
 10. Cześć wszystkim, Zapraszam do lektury drugiego numeru Informatora Craftlandzkiego. Migracja ze starej mapy głównej na nową, dobiegła końca. Nie ma już możliwości przenoszenia itemów ani ubiegania się o zwroty za tereny chronione. Stara mapa została odłączona od serwera. Ciężko powiedzieć, czy miała ona jakiś negatywny wpływ na działanie całego serwera, lecz teraz nie będzie niepotrzebne wykorzystywać jego zasobów. Od teraz w celu przeniesienia się na spawn należy wpisać /spawn natomiast, żeby dostać się na mapę główną wystarczy kliknąć PPM w tabliczkę znajdującą się na samym środku spawnu. Dynmapa serwera znajdująca się pod adresem https://mapa.craftlandia.pl została usprawniona i pokazuje koordynaty, dzięki czemu będziecie mogli znacznie prościej odnaleźć się na naszej dużej mapie. Dla przypomnienia, mapa jest kwadratem o boku 40k. W związku z nową mapą, uznaliśmy, że każdy zbanowany niegdyś gracz, otrzyma ponowną szansę gry na serwerze. Ogłoszamy globalną amnstię banowiczów! Miłej gry! Informator Craftlandzki jest to podsumowanie bieżących wydarzeń, których żaden szanujący się członek naszej społeczności nie powinien przegapić.
 11. Cześć wszystkim, Zapraszam do lektury pierwszego numeru Informatora Craftlandzkiego. Zaledwie parę dni temu, Sync667 przekazał prowadzenie serwera Filippexowi, Pawtomowi oraz Wuzkowi. Jak zapewne wielu z was wie, Sync667 (Bartek) wraz z TheCastiiPl (Weronika) przeprowadzili się na stałe do Japonii, otwierając nowy rozdział swojego życia. Jest to miejsce, w którym cała obecna administracja serwera wraz z graczami, pragnie podziękować Syncowi za jego dotychczasowy wkład w rozwój naszej społeczności. Gdyby nie jego czas i wiedza, nie byłoby nas tutaj. Życzymy was wszystkiego co najlepsze, spełnienia waszych marzeń. Trzymajcie się ciepło! Oczywiście nie opuszczają nas na stałe, wciąż będą nas wspierać , lecz w mniejszym zakresie niż dotychczas. Jako nowy zespół, podjęliśmy się zadania przeprowadzenia aktualizacji serwera z wersji 1.13.2 na 1.14.4. Zaproponowane zmiany nie ograniczyły się jedynie do nowszej wersji pluginów, lecz poszły nieco dalej przebudowując podstawowe zasady rozgrywki na serwerze. Poza nową wersją Minecrafta, powstał nowy spawn stworzony na bazie poprzedniego, osadzonego w nowym osobnym świecie. Świat ten będzie pełnił rolę nie tylko Spawnu, lecz i mapy eventowej. To tutaj odbywać się będzie większość przyszłych eventów. Postanowiliśmy wymienić mapę główną, dając wam do dyspozycji nową 20k na 20k, znacznie większą i dopracowaną. W trosce o graczy, uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie swobodna migracja graczy na nową mapę wraz z ich całym dobytkiem. Wszyscy z nostalgią wspominamy czasy z 2 edycji Craftlandii. Dlatego też będziemy dążyć do sprawdzonych rozwiązań z przeszłości, implementując to co najlepsze. Mamy nadzieję, że razem z wami drodzy gracze, przywrócimy świetność Craftlandi, że te najlepsze dni jeszcze do nas powrócą. Do usłyszenia niebawem! Informator Craftlandzki jest to podsumowanie bieżących wydarzeń, których żaden szanujący się członek naszej społeczności nie powinien przegapić.
 12. Filippexo

  ROZWIĄZANY: co do blokady dla graczy non premium...

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 13. Filippexo

  ROZWIĄZANY: co do blokady dla graczy non premium...

  Jeśli to odwołanie od bana, to na pewno nie według schematu zamieszczonego w tym dziale. Odrzucam prośbę.
 14. Filippexo

  Event licytacja.png

×
×
 • Dodaj nową pozycję...