Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Filippexo w dniu 13 Listopad

Użytkownicy przyznają Filippexo punkty reputacji!

6 obserwujących

O Filippexo

 • Tytuł
  Starszy użytkownik

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  Filippexo
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  catkotek
 • Pierwsza wersja gry
  Pełna
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

1773 wyświetleń profilu
 1. Filippexo

  Rekrutacja na Operatora / Budowniczego

  Tymczasowo wstrzymujemy dalszą rekrutację. Gdy będzie potrzeba więcej osób w ekipie, wznowimy ją.
 2. Filippexo

  Rocznica otwarcia 3 edycji!

  Cześć wszystkim, Istniejemy nieprzerwanie od 2012 roku. Upłynęło już ponad 7 lat, to szmat czasu. To 7 lat wspólnej zabawy, która wciąż trwa. Tak się również składa, że rok temu mniej więcej o tej porze otworzyliśmy 3 edycję serwera. To jej pierwsza rocznica! Cieszymy się, że jesteście z nami! Wszystkiego najlepszego, dużo diaxów, jedzenia i niech potwory się respią z dala od was!
 3. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [Skarga] Geriefing Torów [Rozwiazane]

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 4. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [Skarga] Geriefing Torów [Rozwiazane]

  Sprawca zostanie surowo ukarany. (wiemy kto to zrobił).
 5. Filippexo

  Centralny Hub

  Spawn zostanie przeniesiony na środek mapy głównej gdzie będzie ustawiony warp. Planujemy też dodać graczom komendę /back. Powinno to nieco ułatwić rozgrywkę.
 6. Filippexo

  Lista dawnych opów/sopów

  Super, sądzę, że lista jest już dość kompletna. Piszcie, gdybyście mieli jeszcze kogoś do dopisania. Dzięki!
 7. Filippexo

  Lista dawnych opów/sopów

  MariuszT - Administrator JohnnyLemoniada - Administrator tomek31 - Administrator Airs - administrator Dziwnedni - Administrator Koralina_ - Administrator MadameAvatar - Administrator MinecartF1 - StarszyOperator Szkodziu - StarszyOperator Agus6w - StarszyOperator waldi - StarszyOperator adamoo1l - StarszyOperator Classicgamer2 - Starszy Operator blacklegionist - Operator Classicgamer2 - Operator woojtekpro - Operator Artur2198 - Operator Azkbest - Operator Cacyk02 - Operator Eksykator - Operato LTEpic - Operator panek1988 - Operator PrzemkuPrzemku - Operator Sastek - Operator Szenn - Operator WojtekPro - Operator Ziomalus - Operator JulekRomulek - Operator
 8. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] Griefing

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 9. Cześć wszystkim, W zawiązku z powstawaniem katakumb, które będą pełnić rolę muzeum, czyli miejsca dla upamiętnienia wszystkich członków administracji, którzy kiedyś dołożyli swoją cegiełkę do nasze społeczności. Zwracamy się do was z prośbą, żebyście pomogli nam skompletować możliwie pełną listę opów/sopów/adminów którzy kiedyś byli na serwerze na pierwszej, drugiej czy trzeciej edycji. Nie ma tu żadnego znaczenia sama ranga, staż czy sposób rozstania się. Wszelkie dawne wojenki należy odsunąć na bok. Liczą się wszyscy, którzy chodźmy jeden dzień byli operatorami, bez żadnych wyjątków. Jest to jedyny słuszny sposób, żeby wyrazić podziękowanie za to co robili, że to prostu z nami byli i tworzyli fundamenty serwera. Szczerze im dziękujemy i za nimi tęsknimy. Sama lista powstawać będzie poniżej w tym poście. Wypisujcie proszę pełny nick + ranga + edycja.
 10. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] Prawdopodobie griefing

  Tory zniszczyła woda wypływająca z jaskiń Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 11. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] Prawdopodobie griefing

  Podajcie proszę dokładne kordy jednego z takich miejsc na trasie.
 12. Cześć wszystkim, Zapraszam do lektury piątego numeru Informatora Craftlandzkiego. Nasza społeczność musi się nieustannie rozwijać. Nowi gracze muszę znajdować kompanów do wspólnej przygody. Pierwsze godziny rozgrywki są najtrudniejsze a zarabianie monotonne, wiemy o tym. Dlatego podjęliśmy decyzję o przyznawaniu bonusu pieniężnego, za przedstawienie się na forum. Może to zrobić każdy, od starego wyjadacza po nowego gracza. Uważamy, że jest to dla nowego gracza super rozwiązanie, ponieważ umożliwi to utworzenie przyzwoitego terenu chronionego! Te bany, ahh te bany. Postanowiliśmy nieco urozmaicić system penitencjarny na naszym serwerze, wprowadzając zakład karny. Śpieszę w wyjaśnieniem. Jest to alternatywa dla klasycznych banów, z tym, że w przypadku więzienia, skazany, który do niego trafił będzie musiał odsiedzieć w całości swój wymiar kary online na serwerze, bo tylko wtedy czas kar będzie upływał. Ciekawym urozmaiceniem jest to, że w więzieniu mogą się pojawiać moby oraz jest włączone PvP. Podsumowując - idealny trening przesz ruszeniem na Pojedynki PVP w /duel. Informator Craftlandzki jest to podsumowanie bieżących wydarzeń, których żaden szanujący się członek naszej społeczności nie powinien przegapić.
 13. Filippexo

  SirJacknstein

  Witamy! Powiedz proszę, jaki masz nick na serwerze?
 14. Hej, Zachęcam wszystkich obecnych jak i nowych graczy do napisania kilka słów o sobie. Pozwoli to nieco lepiej się poznać. Często mijamy się na serwerze, rozmawiamy, lecz nie ma dobrej okazji, by się bliżej poznać. A społeczność CLki sama się nie zbuduje Na zachętę, każda osoba, która w fajny sposób przedstawi się reszcie graczy, otrzyma mały bon pieniężny w kwocie 2000 Craftylionów! Na starym wyjadaczu ta kwota na pewno nie zrobi wrażenia, lecz dla nowego gracza to jest prawdziwa gratka, cuboid jak się patrzy. Co o sobie napisać? Przykładowo: imię, wiek, miasto, codzienne zajęcie, zainteresowania, w co lubicie grać, jak długo jesteście na CL itp Pamiętajcie, że im więcej o sobie napiszecie tym lepiej. Ciężko będzie was dobrze poznać po kilku krótkich zdaniach. Proszę, piszczie jaki macie nick na serwerze! Do zobaczenia na serwerze!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...