Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Xsysiek w dniu 2 Styczeń

Użytkownicy przyznają Xsysiek punkty reputacji!

O Xsysiek

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 13.10.1989

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  Xsysiek
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  adamoo1l
 • Pierwsza wersja gry
  Pełna
 • Miejscowość
  Miasto Nad Wodą
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

4590 wyświetleń profilu
 1. Xsysiek

  walentynki.png

 2. Xsysiek

  Pluginy się posypały v2.0

  Jest więcej problemów z pluginem antycheat. Dzisiaj brata (Marekmarcz44) wywaliło za przechodzenie przez ściany (wut?). Jestem za tym, aby ten plugin przywrócić do poprzedniej wersji, bo tylko są z nim problemy. Nie da się przez to grać.
 3. Posypał się plugin antycheat. Kiedy chcę skorzystać z windy wodnej to mnie blokuje i ostatecznie usuwa z serwera z cheat "flying". Nie da się obecnie w ogóle korzystać z windy, a czasami to jedyny sposób na dotarcie np. do piwnicy :D Oprócz tego znowu się stakowanie pozmieniało i są takie kwiatki. Przy próbie zabicia lub rozmnażania mobów plugin usuwa ciebie z serwera. Nie da sie w ogóle korzystać z mobów. Nie mogę jeść wodorostów.
 4. Hej! Po ostatnim update synca, część pluginów się posypała m.in. plugin ochrony skrzynek czy plugin stakowania mobów. Nie funkcjonują one prawidłowo. W załączniku grafika dot. skrzynek. Nie opisuje informacji dot. zabezpieczenia. Moby nie chcą się rozstakować podczas rozmnażania (natomiast działa to np. podczas strzyżenia owiec). Nie wiem co jeszcze nie działa.
 5. Witam Kupię endstone/kamień kresu.
 6. Xsysiek

  most.png

 7. Xsysiek

  [wniosek] Miasto pod górami

  Nasza historia Craftlandia 2.0 Pierwotnie mała drewniana osada została założona przez Olofaga. Po pewnym czasie do rozwijającego się miast przybyło dwóch jegomościów - Xsysiek i MarekMarcz44. Pierwszy z nich stwierdził, że czegoś tu brakuje, mianowicie 20-piętrowego wieżowca. Od tego momentu przylgnęła oficjalna nazwa "Miasto nad wodą". Z każdym dniem miasto rozwijało się coraz agresywniej, aż osiągnęło rozmiary 700x450 klocków (stan tuż przed końcem 2. edycji). W budowie opieraliśmy się na stylu art deco oraz stylu nowoczesnym europejskim. Powstały dwa najwyższe budynki na Craftlandii (193 klocki)(Eureka i Madison) oraz powstał budynek o największej kubaturze na CL (Fisher). W mieście znajdował się rynek, dworzec, przystań, filharmonia, sklepy z centrum handlowym, był rozwijany system metra (nieukończony) oraz wiele innych obiektów. Screeny z edycji 2.0 Mapa z 2014 (brak aktualniejszej) Craftlandia 3.0 Pewnej gwieździstej nocy w podróż w poszukiwaniu idealnego miejsca pod budowę nowego miasta wybrało się trzech kanciastych ojców założycieli: Olofag, Xsysiek i MarekMarcz44. Spakowali swój cały dobytek, wzięli najlepsze narzędzia i wsiedli w małe drewniane łódeczki (też kanciaste, jak wszystko dookoła). Płynąc przez oceany, rzeki, idąc przez bezkresną pustynie i znów płynąc, dotarli do celu. Stanęli na brzegu wyspy (gdzie jak się później okazało na wysokiej górze pod śniegiem rdzewieje Wuzek). Wspięli się na jeden ze szczytów okalających wyspę by zejść po jego drugiej stronie i tak idąc, idąc i dalej idąc Xsysiek wypowiedział te wspaniałe słowa, które zapoczątkowały budowę Miasta pod górami: „dobra, tutaj”. Od tego dnia ich łopaty, kilofy i kanciaste ręce nie potrafią się zatrzymać skupiając się na budowie Miasta. Obecnie posiadamy farmę z wszystkimi obecnie dostępnymi roślinami, fermę owiec, bydła i kur wraz z stajnią. Posiadamy magazyn (w przyszłości automatyczny). O podstawowe dobra nikt się nie musi martwić. Screeny z obecnej edycji: Obecna mapa: Mieszkańcy oraz ich funkcje: olofag - burmiszcz, główny budowniczy, załatwi wszystko Xsysiek - viceburmiszcz, budowniczy i drwal, specjalista od handlu MarekMarcz44 - miejski dekorator i poszukiwacz skarbów, ma nosa do drogocennych kruszców Kikakaj - farmerka i poszukiwacz skarbów, wierny kompan każdej przygody Lloyd123419 - farmer, nadgorliwy człowiek widmo Alexis11111 - brak funkcji, kumpela Kikakaj Zusia - brak funkcji, kumpela Kikakaj Julka814 - farmerka, wierna służbistka i równacz terenu Stawwwi - miejski dekorator i drwal, człowiek wykończeniowiec Przyszłe budynki i obiekty: Arena pvp Filharmonia oraz Opera, Muzeum Minecrafta, Tor wyścigowy, Strzelnica i wiele, wiele innych...
 8. "Kochany dzienniczku, Windows 10 to chłam."

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. AiRs

   AiRs

   Zgadzam się że Win10 na razie jest do kitu.

   Miałem zaszczyt odinstalowywać go już z 2 komputerów ;)

  3. PanLogann

   PanLogann

   Jak dla mnie ten windows jest lepszy niz 8.1

  4. Xsysiek

   Xsysiek

   Co do Javy - problem jest znany na forach Microsoftu, ale dopiero no łatka może to zmienić. Co do edge - pełni taką samą funkcję jak IE - służy do ściągnięcia innej przeglądarki.

 9. Handel się zepsuł?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Xsysiek

   Xsysiek

   Już wiem o co chodzi. Szkoda, że się nie dowiedziałem tego wcześniej.

  3. WoojtekPro

   WoojtekPro

   Skończ z tymi kontami..

 10. Xsysiek

  ROZWIĄZANY: Wyprzedaż garażowa!

  Kupię 500 stacków palonej gliny i 100 stacków bloków glinianych cegieł.
 11. Xsysiek

  Piracki sklep pod pijaną beczką.

  Kupię 50 stacków piaskowca. Edit: +20 stacków śniegu
×
×
 • Dodaj nową pozycję...