MinecartF1

Użytkownik
 • Zawartość

  1569
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  43

Ostatnia wygrana MinecartF1 w dniu 21 Maj 2019

Użytkownicy przyznają MinecartF1 punkty reputacji!

O MinecartF1

 • Tytuł
  Wuzek
 • Urodziny 28 Marzec

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  MinecartF1
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  agus6w
 • Pierwsza wersja gry
  Alfa
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

13946 wyświetleń profilu
 1. MinecartF1

  suchar

  Jak nazywa się kot, który leci?
 2. MinecartF1

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] MinecartF1

  Hej Vylence11/JosueD99v2, https://craftlandia.pl/regulamin 1.7. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania podstawowych zasad kultury osobistej i zachowań moralnych społecznie, podczas użytkowania usług. 1.14. Każdy gracz ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem. 1.15. Każdy może mieć tylko JEDNO konto, namierzenie kilku kont jest równoznaczne z ukaraniem wszystkich posiadanych postaci, karą permanentnego bana. 1.15.1. Istnieje wyjątek od tej reguły. Jeżeli inne konto należy do osoby współdzielonej z nami łącze internetowe np. rodzinny. 4.6.10 Okazywanie braku szacunku wobec administracji i innych graczy (również na innych serwerach i Discord): kara jest ustalana indywidualnie. à propos kultury to zwrot "e Panie admin" nie należy do takich, nie zważywszy na osobę, nie zauważyłem żadnego pytania, możliwe, że przeoczyłem, aczkolwiek do takich rzeczy służy polecenie "/zglos" Jeśli nie widzisz szacunku i wyrozumiałości to może zacznij od siebie, jak są pewne zasady w pewnej społeczności to oczywistym jest, że należy je przeczytać i przestrzegać, albo po prostu zachowywać się jak należy. Nie dostałbyś bana permamentnego, gdybyś nie wchodził z drugiego konta i plugin by Ciebie nie wykrył, więc wystarczyło przeczekać ten jeden dzień. Podsumowanie: uważam za zbędne.
 3. MinecartF1

  Przepis

  1 szklanka mąki, choć osobiście wolę dać gotowy chleb, 2 jajka w skorupkach, 1 szklanka mleka, albo najlepiej cała krowa. Solisz, dodajesz pomidory, trochę whisky i kawy. Nie wiem dalej czy to przepis na naleśniki ale jakiś tam przepis to to jest.
 4. MinecartF1

  Spawn :)

 5. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na rozbudowę spawnu, niech dzisiaj o 20 wejdzie na discorda i przedstawi swoje propozycje :)

 6. MinecartF1

  Inicjatywa przebudowy spawnu

  Witajcie! Centralna Komisja ds. Rozwoju Budownictwa i Infrastruktury powołana przez Zarząd Craftlandii, potrzebuje Waszej pomocy! Poszukujemy pomysłów co do zagospodarowania terenu spawnu. Muszą one sprawiać dobre, pierwsze wrażenie, przygotować gracza do grania na serwerze, przedstawić co może na nim zdziałać i oczywiście ma to pełnić funkcję spawnu, czyli czegoś publicznego i ogólnodostępnego. Po zebraniu pomysłów zostaną one przegłosowane i omówione by skupić się na tym co najważniejsze. Przy najlepszych propozycjach, ich twórca będzie miał możliwość dołączenia do ekipy budowlanej by jak najlepiej i jak najszybciej wprowadzić je na serwer. Oczywiście komisja będzie również nagradzała najlepsze pomysły przedmiotami w grze! Warunki: Ma to być praktyczne do zbudowania bez potrzeby wprowadzania zbyt skomplikowanych pluginów. Przede wszystkim powinno być to funkcjonalne (coś co spełnia jakąś funkcję, czyli np. punkt zbioru, rynek, tablica ogłoszeń lub coś co pokazuje graczowi co może robić na serwerze i tak dalej..). Nie może to być zbyt duże lub zajmować większą ilość miejsca. Każdy obiekt musi być bezpieczny i nie może stwarzać zagrożenia dla graczy. Przy wypisywaniu pomysłu, osoba go przedstawiająca musi: uwzględnić w jakim konkretnym celu ma to służyć, przedstawić swoją wizję co do wyglądu i rozmieszczenia (najlepiej graficznie). Do dzieła!
 7. MinecartF1

  ROZWIĄZANY: Generowanie biomów

  Generator tak po prostu wygenerował :P jest tego pełno na mapie jak i również inne ciekawe przypadki.
 8. MinecartF1

  Poranny admin

 9. MinecartF1

  Rzadki widok

  Mały zombie z kwiatkiem ujeżdża kurczaka
 10. MinecartF1

  Komenda `/stacja`

  Prześpij się w łóżku i będziesz miał po śmierci Spawn przy nim
 11. Witam, dzisiaj natrafiłem na dość dziwne błędy, co jakiś czas mnie wywala z serwera z napisem, że połączenie przerwane przez hosta. Do tego wyskoczyła mi raz prośba o rejestracje oraz zauważyłem, że system pomocy coś dziwnego mi pokazuje, nie wiem czy to u kogoś innego też jest. Wszystko na screenach.
 12. Chciałbym zgłosić prawdopodobnie błąd. Otóż kolega, który niestety nie ma konta premium, jest w tej samej sieci ze mną w mieszkaniu, nie może się zalogować na serwer. Dostaje komunikat, że sesja wygasła i oczywiście w nawiasie z prośbą o ponowne uruchomienie klienta i bla bla bla. Próbowaliśmy wszystkiego co nam wpadło do głowy. Próbowaliśmy zalogować się na inne serwery i na niektórych działało a na innych nie.