Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Eksykator w dniu 9 Styczeń 2014

Użytkownicy przyznają Eksykator punkty reputacji!

O Eksykator

 • Tytuł
  Starszy użytkownik
 • Urodziny 24.08.1995

Kontakt

 • Skype
  eksykatorm

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  Eksykator
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  cacyk02
 • Pierwsza wersja gry
  Beta
 • Miejscowość
  Poznań
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

3809 wyświetleń profilu
 1. Eksykator

  Strefa bez mobów

  W pełni podzielam zdanie gracza vlkodlak. Od siebie dodam jeszcze, że nawet mimo wyłączenia spawnu mobów w cuboidzie, surowce na budowę gdzieś trzeba zdobywać. Także może poza szkółką leśną na własnym cuboidzie, generatorem kamienia i farmy wszystkie surowce trzeba zbierać "w dziczy", co równa się użeraniem z mobami. Poza tym, przy obecnej cenie za metr kwadratowy cuboida oraz wartości jednego craftyliona mało kogo stać aby tracić cenny metraż na dużą farmę drzew aby miało to sens. Rozwiązanie stref które znamy z drugiej edycji było bardzo rozsądne, aczkolwiek podział na trzy bardzo duże strefy czasami bywał problematyczny jeżeli ktoś mieszkał w głębi strefy bezpiecznej a chciał pobawić się w PVP 20 kilometrów dalej. Gdzieś syncu wspominałeś o włączeniu PVP na nieprzyjaznych biomach. Nie znam się za bardzo od strony technicznej Minecrafta, ale nie dałoby się zrobić tego samego z mobami? Podsumowując: mobów nie można wyłączyć zupełnie bo są źródłem craftylionów, expa oraz cennych surowców, ale sam bez chwili zastanowienia budowałbym się na strefie bezpiecznej, tak jak to zrobiłem na drugiej edycji. Ponadto jestem przekonany, że co najmniej kilka innych osób grających obecnie zrobiłoby to samo. PS. Pozdrawiam dawnego sąsiada z działki obok na mapie głównej pierwszej edycji CL :)
 2. Eksykator

  Sprzedaż welny - cennik

  Dziękując za szybkie zrealizowanie poprzedniego zamówienia składam kolejne :) Poproszę 180 stacków jasnoszarej wełny i 100 stacków ciemnoszarej wełny. Najbardziej potrzebuję jasnoszarą, ciemnej mam jeszcze trochę odłożone, także prosiłbym najpierw o dużą część jasnej wełny a dopiero później ciemnej - o ile nie koliduje to z aktualnym zestawem kolorów w produkcji :)
 3. Eksykator

  Sprzedaż welny - cennik

  Chciałbym złożyć zamówienie dla Minecraftopolis na takich samych warunkach jak poprzednie zamówienie Tomka, tzn. o odbiorze w ratach. Potrzebuję: - 150 stacków wełny białej - 50 stacków wełny cyan Pozdrawiam
 4. Eksykator

  Miasteczko Nadzieja

  Jestem sentymentalnym człowiekiem i ci którzy znają mnie dłużej wiedzą co zrobiłem ze starym zamkiem na dawnej "głównej" i jak ten zamek wyglądał zanim się za niego zabrałem. Upiększyłem go zachowując zasadniczy kształt i szanując nieznanego mi do tej pory architekta. Zamek ten stoi na drugim końcu wyspy, oznaczony przez AiRsa jako "pierwszy cub" (pierwszy był projekt "spawnu" miasta na południu wyspy, ale to nie jest istotny szczegół). Wracając do teraźniejszości. Plan przejęcia Nadziei nigdy nie zakładał całkowitego jej wyburzenia! Owszem, są tam domki graczy, którzy nie grają od tak dawna, że nie mają pojęcia o przeniesieniu ich domostw na nową mapę. Takie domki nie pasują do zakładanego przez nas stylu miasta (nie jednorodzinne, tylko używane materiały itd.). To co na pewno zostałoby zachowane spotkałby taki sam los jak jak pokazuje przykład mojego zamku... Mam tu na myśli głównie Bibliotekę MrNaroxa. Wystarczy dodać do niej kilka szczegółów, odświeżyć wnętrze i byłaby cennym skarbem dla dobra i Nadziei i Minecraftopolis. Konflikt wyniknął m.in. z tego, że Tomczo2000 miesiąc temu zapewniał że w Nadziei coś robi i działa na jej korzyść. Gdyby tamto miasto żyło, nie byłoby problemu, a w takiej sytuacji po prostu zajmuje ogromny cuboid. Jednocześnie chciałbym przeprosić za nazwanie Nadziei "slumsami" - to było po prostu... głupie. Czy pomoże tłumaczenie, że absurdalne warunki wykupu Nadziei to spowodowały, oceńcie sami w swoim własnym sumieniu. Uprzedzam pytania - w Minecraftopolis nie ma mieszkańców - nie będziemy prowadzić naboru dopóki nie zostanie udostępniona możliwość tworzenia cuboidów wewnętrznych. Dla Minecraftopolis konflikt jest zażegnany. Wyszliśmy z inicjatywą dogadania się, Tomczo się nie zgodził, miał do tego prawo. Budujemy się osobno, co z tego wyniknie - czas pokaże. Teraz zwracam się do Tomcza: Gdybyś jednak przemyślał swoje poprzednie warunki i chciał ponownie nawiązać współpracę - jesteśmy otwarci. Toczenie świętych wojen nie ma sensu. Główny urbanista Minecraftopolis Eksykator
 5. Eksykator

  ROZWIĄZANY: [SKUP] Obsydian, wełna

  Najbardziej potrzebujemy szarą, więc jeśli to możliwe prosimy o zwiększenie produkcji szarej wełny ;)
 6. Eksykator

  ROZWIĄZANY: [SKUP] Obsydian, wełna

  35 stacków szarej lub 40 białej.
 7. Eksykator

  ROZWIĄZANY: [SKUP] Obsydian, wełna

  Uaktualniłem pierwszy post, obsydianu potrzeba jeszcze ok. 25 stacków więc tylko jedna osoba może załapać się na beacon za obsydian. Dodatkowo potrzeba białej i szarej (nie jasnoszarej) wełny w dużo większych ilościach.
 8. Eksykator

  ROZWIĄZANY: [SKUP] Obsydian, wełna

  Jeszcze jest aktualny, ale to ostatnia okazja.
 9. Eksykator

  ROZWIĄZANY: [SKUP] Obsydian, wełna

  PanTomasz, kilof na pewno się znajdzie ;) mj12kowal, dziękuję za chęć, czekam z niecierpliwością ;) AiRs_PL, wiem o czym mówisz, ale największy problem jest z samym kopaniem a nie znalezieniem obsydianu, dlatego potrzebuję pomocy :)
 10. Ogłaszam wielki skup obsydianu oraz wełny białej i szarej (nie jasnoszarej)! Potrzebuję ogromnych ilości więc zachęcam. Cennik: 25 stacków obsydianu - 1 beacon block (latarnia) 35 stacków szarej wełny - 1 beacon block 40 stacków białej wełny - 1 beacon block Wynagrodzenie można również ustalać indywidualnie. Gdy nie ma mnie na serwerze można także zgłosić się do cacyk02.
 11. Eksykator

  ROZWIĄZANY: Co robimy z serwerem przez następne kilka dni?

  Można też wyłączyć gm i warpy, włączyć moby na głównej i tam wszystkich wrzucić. Zasada jest prosta - przetrwać wykorzystując wszystko to co pozostało.
 12. Eksykator

  Kula 34

  Bez wątpienia +
 13. Eksykator

  Port Templariuszy - Gastria

  +
 14. Eksykator

  Konkurs na Blok & Apartamentowiec

  A to przepraszam, przeoczyłem to.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...