Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Vylence w dniu 19 Marzec

Użytkownicy przyznają Vylence punkty reputacji!

O Vylence

  • Tytuł
    Nowy

Ostatnie wizyty

49 wyświetleń profilu
  1. Vylence

    Żółwia plaża

  2. Wczoraj po zaczęciu gry z moim znajomym, odkryliśmy, że nie da się mnie polecić komendą /polecam. Błąd, który wyskakuje informuje tylko o tym, że nie ma takiego gracza na serwerze. Próbowaliśmy i tym nickiem, i tym najstarszym - nic. Dzisiaj ma jeszcze dołączyć kilka osób do naszej metropolii, i spłacenie cuboida zajmie w taki sposób trochę więcej czasu, bo nie mogę dostawać bonusu za wspólne granie z nimi.
  3. Jakim nickiem posługujesz się w grze? Vylence_exe Czy posiadasz premium? A i owszem. Korzystasz z komunikatorów głosowych? Tak, jednak ogranicza się to głównie do Discorda. Mimo to, nie ma problemu aby zapełnienić dysk następnym komunikatorem. Dlaczego chcesz do nas dołączyć? CraftLandia jest tym, czego brakuje prawie wszędzie. Przyjemnym miejscem i społecznością do spędzenia wolnego czasu, i nawiązywania nowych znajomości. Chciałbym zadbać, aby nikt nie zaburzył aktualnego stanu serwera, tym samym dokładając kolejnych cegiełek ku rozwojowi. Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Pewnie! Już od dłuższego czasu miałem przyjemność moderować niejedno środowisko, i jeszcze nieraz będę miał. Pełniłem wiele stanowisk, jednak moderator jest jedną z tych które najłatwiej mi przychodziło. Rozwijałem małe społeczności, moderowałem, a czasami i administrowałem fora dyskusyjne, i to co najważniejsze - serwery gier. Na ten moment, zdążyłem moderować większe i mniejsze serwery Minecraft, Counter Strike, czy też GMod. Wciąż szukam miejsc, w których mógłbym się odnaleźć i przyczynić do rozwoju. Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: Zainteresowań mam dużo, jako dziecko lubiłem rysować, przerodziło się to potem w pomysł bycia WIELCE POTĘŻNYM ARCHITEKTEM i wziąłem się za budowanie struktur w Minecrafcie, rozwijałem to jakoś pobocznie aż po dziś dzień, lecz mimo wszystko, moją kreatywność raczej wykorzystuję w celach graficznych. Prawdopodobnie przyszłość będę wiązał z UI Designem, kręci mnie to i w sumie dobrze, mam jakieś zajęcie jak złapię doła albo naprawdę nie mam co robić. Poza tym, bardziej oficjalnie prowadziłem działalność freelancerską w kierunku 3D i thread designu. Problem z grami zaczął się dawno temu, uwielbiam wszelkiego rodzaju FPSy, Sandboxy, Battle Royale i Moby. Czas spędzałem głównie grając w LoLa i CS:GO. Na co dzień piję Yerbę, mam nakupowane tego z 6kg chyba, a tak to jestem ekstrawertycznym śmieszkiem. Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Niestety muszę spać i uczęszczać na zajęcia, jednak średnio po 16:00 w dni robocze, a po 8:00 w weekendy mogę pełnić zadania mi powierzone. Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Stworzyć serwer coraz to przyjemniejszym dla nowych twarzy. Wprowadzać nowe urozmaicenia i rozrywki dla graczy, i wtedy zostaje już głównie promocja. Im więcej osób, tym więcej rąk do pracy, więcej chwil do spędzenia, więcej znajomości do nawiązania, więcej możliwości do odkrycia i więcej budowli do wykreowania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...