Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

O Inersoz

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. Inersoz

  ROZWIĄZANY: Problem z serverem

  Dziękuję serdecznie Nie zajarzyłem ze po aktualizacji mnie wrzuci na 1.14
 2. Witam dzisiaj po aktualizacji do najnowszej wersji, sprubowałem się dostać do naszej craftlandii a tutaj takie coś "patrz screenA" Proszę o jakąś rade w tej sprawie .
 3. Inersoz

  Mini eventy - III Licytacja 13.04 19:00

  No i kolejny event poszedł w p//... nie ma kiedy się wykazać gratuluje szczęśliwcom nagród
 4. Inersoz

  Snapshot'y!

  Jak kolega nade mną "sync667" jestem też zdania że próbują ulepsza grę małymi kroczkami. Trzeba czasami do majo naga napisać co by się przydało a co jest już prze kolorowane ja nie mam osobiście czasu na takie coś.
 5. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Witam odnośnie tematu,jest coś robione w naszej sprawie?.... dokładnie o godzinie 11.00 wchodząc na server wszystko grało jak należy jedynie oślepienie. Ale Lord Vaker wszedł i poczęstował mnie mleczkiem więc jest ok. Dziękuję za wszystko zaczynam nadrabiać stracony czas, start gry 2 luty a na 30.03.2019 równe 12h godzin an serverze.
 6. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Tak mam oryginalny minecraft premium Po Banie chyba powstał problem bo w 2 edycjii nie miałam żadnego problemu nawet z netem.
 7. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  HAHA słońce to zazwyczaj mój tekst, ja chyba też kolo 8 lutego więc może w tym odstępie czasu się rypło coś ale inni nie zgłaszają problemów .
 8. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Więc to nie pojedynczy przypadek a napisz czy jesteś graczem premium i czy tutaj już dostałeś bana ?
 9. Witam serdecznie ucieszony po ostatnim poście już myślałem że problem został rozwiązany ,a tu jednak nie nadal będąc już tylko na spawnie posiadam oślepienie i nie mogę się ruszać nawet o 1 kratkę. Po jakimś czasie zostaje wywalony wrzucam screeny. Dodam że reinstalowałem minecrafta 2 razy całkowicie. scren01.bmp sc02.bmp
 10. Spokojnie nie tylko ciebie a możesz opisać bardziej swoją sytuację?
 11. Inersoz

  Mini eventy - I Walki drużynowe 23.02 19:00

  niech gracze na forum zrobią listę osób chętnych , i podzieli się na spokojnie.
 12. Inersoz craftlandia dnioa 08/09.02.2019 Witam mam problem z grą jestem wstanie się zalogować na serwer ale stoję w miejscu mając oślepienie bez czasu**.*** i nie mogę się ruszyć zaraz po jakimś czasie wywala mnie z powodu: "istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta./.." "utracono połączenie Miną czas na rejestracje/logowanie."
 13. Z góry bardzo ale to bardzo dziękuję. Zaśmiecony teren przywrócę do pierwotnego stanu i będę się pilnował. Wiem że cenisz sobie ład skład i porządek jak w starszych retro wersjach gry... PS minecraft to przecież budowanie a w to wlicza się deformacje i zmiany terenu jak i nie całych biomów.
 14. Tematem posta jak w tytule dostałem wiecznego bana na serwer craftlandi.pl z powodu z"Bezmyślne zaśmiecanie mapy w wielu miejscach". Składającym odwołanie jestem ja Inersoz karę dostałem od Filippexo w 31.01.2019r O ile mi wiadomo jako ze to ja gram tą postacią i czasami chrześniak,jedyne co widnieje mojego na mapie craftlandii jest na zachodzie nad jeziorkiem moje imię zrobione w nie dość dużych rozmiarach. Więcej przykładów nie ma bo nie robiłem nic więcej. W II edycji miałem na górze takie samo wyryte imię i jakoś w 4 dni od jego zrobienie nie dostałem bana. Nie mam nic więcej do napisania tylko to że za takie coś to jest za surowa kra, wystarczyło by powiedzieć o usunięciu tego z powodu "???" a bym od razu się tym zajął . PS craftlandia nawet gdy świeciła pustkami odwiedzałem ja ile mogłem teraz podczas III edycji miałem wreszcie z kim grac mowa tu o tworzeniu aglomeracji z ekipa lorda valkera. Będę mimo wszystko odwiedzał forum śledził poczynania na ekipy i liczył że taki widok po 30 minutowej probie aktualizacji gry doprowadził mnie do szaleństwa. To jedyny server jaki odwiedzałem a pracuje czasami po 14h i tylko w craftlandi odnajdywałem relax i mila atmosferę .
 15. Witam jak dawniej założone tematy teraz znów się z tym spotykamy dziś 2 krotne przez nie wczytanie mapy ut knelem w nicości,a za 3 razem z całym dorobkiem od tygodnia mimo iż płynąłem łodzią utonąłem.Marsz ze spaw nu trwał za długo wszystko lost. Za długi okres na połączenie z grą,podczas biegu czy zwykłego przemierzania biomów znikają częściowo ale można w nie wbiec a skutki są już wszystkim znane
×
×
 • Dodaj nową pozycję...