Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

O Inersoz

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

94 wyświetleń profilu
 1. Inersoz

  ROZWIĄZANY: Problem z serverem

  Dziękuję serdecznie Nie zajarzyłem ze po aktualizacji mnie wrzuci na 1.14
 2. Witam dzisiaj po aktualizacji do najnowszej wersji, sprubowałem się dostać do naszej craftlandii a tutaj takie coś "patrz screenA" Proszę o jakąś rade w tej sprawie .
 3. Inersoz

  Mini eventy - III Licytacja 13.04 19:00

  No i kolejny event poszedł w p//... nie ma kiedy się wykazać gratuluje szczęśliwcom nagród
 4. Inersoz

  Snapshot'y!

  Jak kolega nade mną "sync667" jestem też zdania że próbują ulepsza grę małymi kroczkami. Trzeba czasami do majo naga napisać co by się przydało a co jest już prze kolorowane ja nie mam osobiście czasu na takie coś.
 5. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Witam odnośnie tematu,jest coś robione w naszej sprawie?.... dokładnie o godzinie 11.00 wchodząc na server wszystko grało jak należy jedynie oślepienie. Ale Lord Vaker wszedł i poczęstował mnie mleczkiem więc jest ok. Dziękuję za wszystko zaczynam nadrabiać stracony czas, start gry 2 luty a na 30.03.2019 równe 12h godzin an serverze.
 6. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Tak mam oryginalny minecraft premium Po Banie chyba powstał problem bo w 2 edycjii nie miałam żadnego problemu nawet z netem.
 7. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  HAHA słońce to zazwyczaj mój tekst, ja chyba też kolo 8 lutego więc może w tym odstępie czasu się rypło coś ale inni nie zgłaszają problemów .
 8. Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Więc to nie pojedynczy przypadek a napisz czy jesteś graczem premium i czy tutaj już dostałeś bana ?
 9. Witam serdecznie ucieszony po ostatnim poście już myślałem że problem został rozwiązany ,a tu jednak nie nadal będąc już tylko na spawnie posiadam oślepienie i nie mogę się ruszać nawet o 1 kratkę. Po jakimś czasie zostaje wywalony wrzucam screeny. Dodam że reinstalowałem minecrafta 2 razy całkowicie. scren01.bmp sc02.bmp
 10. Spokojnie nie tylko ciebie a możesz opisać bardziej swoją sytuację?
 11. Inersoz

  Mini eventy - I Walki drużynowe 23.02 19:00

  niech gracze na forum zrobią listę osób chętnych , i podzieli się na spokojnie.
 12. Inersoz

  Moja rejestracja "Prośba"

  Niedziela już nie na pustyni ale na Spawnie waker mnie podpalił, ale to i tak nie pomogło.
 13. Inersoz

  Moja rejestracja "Prośba"

  Niestety występuje nadal. stoję na koordynatach: -4106/72/595
 14. witam serdecznie od II edycji ponad rok gram na craftlandii mam konto premium nadal mam problem z zalogowanie się na mapę. Proszę w razie możliwości dodać mnie do severa bo może po banie nie zostały wprowadzone zmiany i nadal stoję na oślepieniu a później mnie wywala.
 15. Inersoz craftlandia dnioa 08/09.02.2019 Witam mam problem z grą jestem wstanie się zalogować na serwer ale stoję w miejscu mając oślepienie bez czasu**.*** i nie mogę się ruszyć zaraz po jakimś czasie wywala mnie z powodu: "istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta./.." "utracono połączenie Miną czas na rejestracje/logowanie."
×
×
 • Dodaj nową pozycję...