Skocz do zawartości

Inersoz

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Inersoz

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

18 wyświetleń profilu
 1. Inersoz

  Mini eventy - I Walki drużynowe 23.02 19:00

  niech gracze na forum zrobią listę osób chętnych , i podzieli się na spokojnie.
 2. Inersoz

  Moja rejestracja "Prośba"

  Niedziela już nie na pustyni ale na Spawnie waker mnie podpalił, ale to i tak nie pomogło.
 3. Inersoz

  Moja rejestracja "Prośba"

  Niestety występuje nadal. stoję na koordynatach: -4106/72/595
 4. witam serdecznie od II edycji ponad rok gram na craftlandii mam konto premium nadal mam problem z zalogowanie się na mapę. Proszę w razie możliwości dodać mnie do severa bo może po banie nie zostały wprowadzone zmiany i nadal stoję na oślepieniu a później mnie wywala.
 5. Inersoz craftlandia dnioa 08/09.02.2019 Witam mam problem z grą jestem wstanie się zalogować na serwer ale stoję w miejscu mając oślepienie bez czasu**.*** i nie mogę się ruszyć zaraz po jakimś czasie wywala mnie z powodu: "istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta./.." "utracono połączenie Miną czas na rejestracje/logowanie."
 6. Z góry bardzo ale to bardzo dziękuję. Zaśmiecony teren przywrócę do pierwotnego stanu i będę się pilnował. Wiem że cenisz sobie ład skład i porządek jak w starszych retro wersjach gry... PS minecraft to przecież budowanie a w to wlicza się deformacje i zmiany terenu jak i nie całych biomów.
 7. Tematem posta jak w tytule dostałem wiecznego bana na serwer craftlandi.pl z powodu z"Bezmyślne zaśmiecanie mapy w wielu miejscach". Składającym odwołanie jestem ja Inersoz karę dostałem od Filippexo w 31.01.2019r O ile mi wiadomo jako ze to ja gram tą postacią i czasami chrześniak,jedyne co widnieje mojego na mapie craftlandii jest na zachodzie nad jeziorkiem moje imię zrobione w nie dość dużych rozmiarach. Więcej przykładów nie ma bo nie robiłem nic więcej. W II edycji miałem na górze takie samo wyryte imię i jakoś w 4 dni od jego zrobienie nie dostałem bana. Nie mam nic więcej do napisania tylko to że za takie coś to jest za surowa kra, wystarczyło by powiedzieć o usunięciu tego z powodu "???" a bym od razu się tym zajął . PS craftlandia nawet gdy świeciła pustkami odwiedzałem ja ile mogłem teraz podczas III edycji miałem wreszcie z kim grac mowa tu o tworzeniu aglomeracji z ekipa lorda valkera. Będę mimo wszystko odwiedzał forum śledził poczynania na ekipy i liczył że taki widok po 30 minutowej probie aktualizacji gry doprowadził mnie do szaleństwa. To jedyny server jaki odwiedzałem a pracuje czasami po 14h i tylko w craftlandi odnajdywałem relax i mila atmosferę .
 8. Witam jak dawniej założone tematy teraz znów się z tym spotykamy dziś 2 krotne przez nie wczytanie mapy ut knelem w nicości,a za 3 razem z całym dorobkiem od tygodnia mimo iż płynąłem łodzią utonąłem.Marsz ze spaw nu trwał za długo wszystko lost. Za długi okres na połączenie z grą,podczas biegu czy zwykłego przemierzania biomów znikają częściowo ale można w nie wbiec a skutki są już wszystkim znane
×