szuber2137

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana szuber2137 w dniu 7 Październik 2019

Użytkownicy przyznają szuber2137 punkty reputacji!

O szuber2137

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

157 wyświetleń profilu
 1. Login Minecraft osoby, która składa skargę: OOFmann Login Minecraft osoby, która zostaje oskarżona: f00rgive Data, godzina i miejsce zajścia: 05.10. - dzień gdzie odkryliśmy że ktoś tu jest. 0.6.10. - siłowe zajmowanie terenu. koordynaty: -9250, , 4360 (tereny sporne) Loginy Minecraft świadków: Bartoszynek, Lord_Tachankaa,OOFmann Opis sytuacji, wytłumaczenie: Gracz f00rgive wczoraj pojawił się w naszych okolicach, popsuło to nam nasze plany na budowę stwierdziłem no dobrze niech ma sobie tą swoją wyspę ale że ma ona dla nas wartość chciałem spróbować odzyskać tą wyspę w sposób pokojowy zaproponowałem mu przeniesienie się na podobną wyspę estetycznie nawet lepszą od tej którą zajął zignorował to zaczął budować most idący do pobliskiej "latającej wysepki" wydawało mi się to zrozumiałe może chce coś zbudować czy coś, ale dziś zbudował most dalej i obecnie dochodzi do brzegu naszej wyspy most jest ohydny i od razu widać że ma na celu siłowe "wymuszenie" na nas oddania terenu, w celu powstrzymania go Lord_Tachankaa zbudował mur na znak swego rodzaju pokazania że to jest NASZ teren i że nie życzymy sobie żeby zajmował teren na którym budujemy Wielkie Rowerum Samochodowe. Zgłoszenie ma na celu zapobiegnięcie sytuacji w której cały czas spędzony na zdobywaniu materiałów na nasze konstrukcje zostanie zmarnowany bo jakiś przypadkowy gracz sobie przyjdzie i stwierdzi że to jego ziemia i że postępuje z regulaminem więc mamy się od niego odczepić A... chwila WŁAŚNIE TO SIĘ STAŁO proszę zrozumieć mapa jest około 40 k / 40 k tak ? jest wiele pięknych wysp to dlaczego akurat ta wyspa gdzie już coś jest zbudowane/zaplanowane była celem f00rgive, proszę o przeniesienie gracza f00rgive gdzieś indziej, z chęcią zapewnię nową wyspę dla tego gracza a jak nie przenosiny to proszę o zburzenie tego okropnego mostu i o wytłumaczenie mu że nie zgadzamy się na to żeby sobie budował co chce i gdzie chce bo niema o tym nic w regulaminie. Byliśmy tu pierwsi a teraz mamy konkurenta eksploatującego nasze dobra materialne i zajmującego nasze ziemie !
 2. witam. Byłem stałym bywalcem na serwerze ale niestety non premium i zwracam się z prośbą o unban ? czy odblokowanie możliwości dołączenia na serwer, jak zwał tak zwał. Chyba nie szkodziłem serwerowi, nawet miasto Śniegowice założyłem budowałem i dzielnie broniłem przed grieferami. Niby doszło do kilku sprzeczek ale to nie były to dramatyczne w skutkach wydarzenia, tak... to na tyle, jak na razie. Nie mam pieniędzy na oryginalną kopię gry.
 3. szuber2137

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  spowalniasz konstrukcję śniegoszyc czyli nic nie robisz tak ? tym tokiem rozumowania dochodzimy do ciekawostki ( zbuduję mur pięęęękny mur dookoła parros aby nie mogło się rozwijać ) teoretycznie nic nie robie co nie ? spowolni to tworzenie się parros w sposób następujący mur zostanie zgłoszony i przeze mnie usunięty wcześniej czy później niby wyolbrzymienie ale pokazuje to jak bez sensu jest twoje tłumaczenie
 4. szuber2137

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  jak mam oddać coś czego niemam wybitny filozofie
 5. [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek Login Minecraft osoby, która składa skargę: szkalujacelicho Login Minecraft osoby, która zostaje oskarżona: BuraczekMarcol, Superjadek Data, godzina i miejsce zajścia: 25.11.2018 r. ok. Loginy Minecraft świadków: szkalujacelicho, wkurzonychomik, Lord_Tachankaa, Angarrel, kito100 Opis sytuacji, wytłumaczenie: Pan buraczekmarcol, przyszedł do mnie i nieumyślnie zginął na moim terenie, więc go zebrałem i poczekałem aż wróci. Oddałem mu wszystkie jego przedmioty jakie miałem, po czym zaczął wypisywać że coś mu zabrałem, że to moja wina, i że oddawaj to złodzieju. Lecz ja niczego nie miałem, nawet by mu udowodnić powiedziałem, że może wezwać administratora by sprawdził mój ekwipunek. No nic, więc zacząłem kończyć budowlę aż tu ni stąd, ni zowąd, w ramach jakiejś zemsty, zaczął robić wieże z piasku , którą później mnie chciał zasypać, całe szczęście miałem miejsce ucieczki, dodając do tego ,że budował się w górę z tym piaskiem w taki sposób że uniemożliwiał mi dokończenie mojej budowli. A pan Superjadek nie licząc pomagania, panu buraczkowi, zaczął wysyłać wiadomości na /msg do wkurzonegochomika mojego kolegi o tym, by zagroził, że jak nie oddam im itemów, (których co najlepsze nie miałem), to żeby się odwrócił. W późniejszej fazie, pan Burak, wykombinował wiaderko z lawą, i rozpoczął akcję, polegającą na próbie zabicia mnie, nieudolnie starając się wylać, wiadro pod moje nogi. I goniąc mnie z tym wiadrem tam gdzie pieprz rośnie. (DENERWUJĄC MNIE JAK SIĘ DA) Później gdy zauważył że nie przynosi mu to żadnych efektów. Zaczął odśnieżać mi teren lawą, niszcząc efekt mojego miasta i głównej cechy jaką może być śnieg dla śniegowic. Gdy później poszedł, do swojego domu z graczem Superjadek. To zaczął oczerniać na czacie kito100 nowym graczom, mówiąc że jest kłamca, i oszust i by nie dołączali do jego miasta, zachęcając ich tymczasem do swojego miasta. A żeby nie było, cały czas gadałem z kito100 na teamspeaku. Dowiedziałem się ,że ma nowych ludzi pod murem. A później po chwili ciszy usłyszałem tylko głośne „KURNA MAĆ IDŹ MI STĄD PACANIE” xDDD, jak spojrzałem to, akcja z podpalaniem i przeszkadzaniem w budowaniu przeszła na kito. Kito powiedział że to nagra, noi się mu udało, więc wylał swoją falę euforii na kanale (co widać na nagraniu) xD. A teraz dostał bana xDD a dodając w obronę kolegi, to ,że stawiając się w sytuacji pana kito100, mimo obraz w stronę pana Buraczka w zgłoszeniu, to tak trochę niesłusznie został zbanowany, bo jeżeli ktoś jest zdenerwowany monotonną czynnością, czyli budowaniem, muru i karczowaniem całego lasu, to wątpię, by łatwo było by zachowywać falę złości kiedy ktoś powoduje mu regres w jego pracy. Dowody: