Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana pawtom71 w dniu 18 Marzec

Użytkownicy przyznają pawtom71 punkty reputacji!

1 obserwujący

O pawtom71

 • Tytuł
  Administrator

Dodatkowe informacje

 • Pierwsza wersja gry
  Alfa
 • Miejscowość
  Gdynia
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

311 wyświetleń profilu
 1. pawtom71

  Coś się kończy, coś się zaczyna...

  Taki protip, idź w maturę z fizyki :P Jest prosta a może pomóc
 2. pawtom71

  ROZWIĄZANY: Wieczna banicja, przeprosiny

  Przeprosiny przyjęte, unban w drodze. Baw się dobrze na serwerze i bądź grzeczny
 3. pawtom71

  Przepis

  Dzięki! Ale przyznam, że trochę suche wyszło
 4. pawtom71

  Snapshot'y!

  Cześć i czołem! Jak uważacie, czy nowe snapshot'y w których widać coraz większe zmiany w rozgrywce spowodują zanik graczy i zmniejszenie ich ilości natłokiem rzeczy pozornie "nieistotnych". Aktualna wersja jest już dość dużym odstępstwem od pierwowzorów Minecraft'a. Jakieś opinie na temat nadchodzących wersji?
 5. pawtom71

  Przepis

  Ma ktoś jakiś dobry przepis na naleśniki? Szukam czegoś mniej słodkiego
 6. pawtom71

  Siemanko

  Cześć i czołem! Zapraszamy do gry Swoje pomysły możesz także umieszczać na forum!
 7. pawtom71

  Co na początek?

  Poradnik jest adresowany do tych, którzy swoją przygodę w tej społeczności i na tym serwerze dopiero zaczynają. Strzelam, że każdy wie o co chodzi w samej grze, ale mało kto wie co można robić tutaj na serwerze Trybem serwera jest "Survival", znany wszystkim tryb przetrwania, walka z mobami, zbieranie jedzenia i materiałów, aczkolwiek serwer ma wiele ciekawych dodatków, które zaraz wymienię. Takimi głównymi rzeczami, którymi sama gra się charakteryzuje to na przykład możliwość tworzenia osad z innymi graczami! Czas wymienić kilka takich rzeczy: Wspomniane wcześniej tworzenie osad- gracze mogą tworzyć osady, zapraszać do nich innych graczy i tworzyć mniejsze społeczności tworzące coś w myśl pewnych ustalonych wcześniej zasad, tworzyć swoje reguły oraz infrastrukturę. Mieszkańcy takich osad mogą bez najmniejszego problemu handlować z innymi osadnikami, komunikować się na różne sposoby, czy to za wykorzystaniem czatu in-game, prywatnych wiadomości, forum lub serwerowego discord'a (https://discord.gg/URJg3QW), który bądź co bądź jest całkiem istotny i wygodny w użyciu. Gdzie można budować? Generalnie wszędzie, ale pamiętajmy żeby nie psuć frajdy innym graczom, więc zachowajmy pewien dystans i nie podkopujmy ich domów! Co do samej budowy można tworzyć tereny chronione(cuboid'y), których celem jest ochrona terenów, możliwość rozdzielenia "zezwoleń" np. gość cuboid'u może otrzymać takowe na interakcję ze skrzyniami, ale brak dostępu do budowy. Same tereny chronione można zakupić za serwerową walutę "Craftyliony". Jak zebrać tą serwerową walutę? Proste pytanie i prosta odpowiedź! Wystarczy pracować lub handlować Sama praca na ten moment jest podzielona na kilka profesji: Górnik, Drwal, Rybak, Farmer i Łowca. Górnik- jego praca polega najzwyczajniej na kopaniu surowców, węgla, żelaza i innych wartościowych jak diamenty. Drwal- no cóż, wycinka lasów. Rybak- bierz wędkę i zapraszamy nad wodę, rybak zarabia na swoich umiejętnościach w łapaniu szczupaka , ale plusem rybaka jest to, że poza zarobkiem waluty serwerowej możne wyłowić także przydatne przedmioty. Farmer- no kombajnu w Minecraft'cie jeszcze nie ma, ale za to są ręce i można zbierać i sadzić swoje uprawy! Łowca- ten to ma chyba najtrudniejsze zadanie, zabijanie mobów to dla niego chleb powszedni, jedne mniej, a inne bardziej wartościowe. Moby wrogo do nas nastawione np. Creeper da więcej zarobku aniżeli jakiś kurczak. Na serwerze jest także dostępny system kolei, dzięki któremu można o wiele szybciej poruszać się po mapie w każdą stronę świata. To co dalej? Nie ma co zwlekać, zapraszamy Ciebie na serwer, lepiej jest samemu dowiedzieć się wszystkiego!
 8. pawtom71

  Eventy - propozycje od graczy

  A da radę to zrobić w MC tylko ekran z odpowiedziami będzie trudniejszy haha
 9. pawtom71

  Witam!

  Jak ja go nie znam ;-;
 10. pawtom71

  Witam Wszystkich

  No to widzimy się na serwerze
 11. pawtom71

  Dzień Dobry ;p

  No cześć, zapraszamy do gry
 12. pawtom71

  Witam.

  Witamy na serwerze . Zapraszam do obejrzenia reszty forum jak i zapoznania się z regulaminem
 13. Jakim nickiem posługujesz się w grze? Pawtom71 Czy posiadasz premium? Niestety nie. Korzystasz z komunikatorów głosowych? Chyba ze wszystkich znanych ludzkości. :D Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Chciałbym wesprzeć serwer w realizacji jego celów, projektów i konkursów. Jeśli jest taka możliwość, to chętnie pomogę przy pisaniu pluginów lub bardziej technicznych sprawach, co dwie głowy to nie jedna, czasu więcej i szybciej serwer może się cieszyć nowymi zmianami. Dodatkowo zależy mi na popularyzacji serwera, zachęcaniu nowych graczy i pomoc obecnym. Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Byłem moderatorem na serwerze MC raz, natomiast mam o wiele większe doświadczenie w moderowaniu oraz konfiguracji innych serwerów do gier takich jak: CS 1.6, CS:GO, Garry's Mod. Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: Student Elektroniki i Telekomunikacji, początkujący programista w Python, C#, C++, Discord api, LUA. Zabieram się teraz za Jave. Angażuję się w życie serwera oraz powierzone mi obowiązki, czego doskonałym przykładem jest mój warunek na studiach, którego poprawki nie pisałem bo raz coś się popsuło na serwerze i musiałem naprawiać. :D W wolnym czasie zapraszam na jakieś gierki w CS'a lub LoL'a, ale tylko w czasie sesji :D Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Nie jestem w stanie tego określić w godzinach, ale będzie tego dużo. Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Moim zdaniem to w jakim kierunku idzie serwer jest jak najbardziej prawidłowe, ale na pewno trzeba zrobić serwer bardziej rozpoznawalnym. Jestem w stanie pomóc tyle ile się tylko da, by serwer brnął przed siebie tak jak jego community. Chętnie pomogę w praktycznej realizacji, żywej dyskusji na temat zmian oraz testowaniu pluginów pod każdym kątem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...