Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana pawtom71 w dniu 18 Marzec

Użytkownicy przyznają pawtom71 punkty reputacji!

1 obserwujący

O pawtom71

 • Tytuł
  Administrator

Dodatkowe informacje

 • Pierwsza wersja gry
  Alfa
 • Miejscowość
  Gdynia
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

401 wyświetleń profilu
 1. Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 2. Rozpatrując tę sprawę nie pasuje mi jedna rzecz, gracz f00rgive był na terenie tych wysp około 150h wcześniej od was, zaczynał go gospodarować. Co prawda nie ma wyłączności na ten teren, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że ta kłótnia jest bezcelowa. Nie ma co się nad tym rozwodzić, postawimy sprawę jasno dla obu stron. Teren który zajmujecie jest bardzo spory, rozumiem większe plany, ale nie możecie zajmować tak o dużego terenu. Przydałby się tam chociażby cuboid, ale taki faktyczny cuboid, a nie szybki zlepek 16x16 na granicy. Bazując na aktualnym zasiedleniu terenu, nie mam nic przeciwko, by f00rgive mógł coś dalej wybudować lub chociaż wziąć te pomniejsze wyspy. Powiem wprost, co do dokładnego zajęcia terenu dla obu stron, proszę i nakazuję o dogadanie się w spokojny sposób, a nie robienie wojen. Przydałaby się także odpowiedź f00rgive'a co do tej sytuacji, dlatego temat zostawiam otwarty, natomiast na ten moment proszę o spokojne wyjaśnienie sobie wzajemnie co będzie robione i planowane. Jeżeli będą kolejne problemy to proszę o ping admina na discordzie, wtedy ktoś z nas wejdzie i sprawę załatwimy in-game. Załączam także screen'a mapy z teren zajętym przez oskarżających, gdzie teren (wytyczony przez nich samych) jest zaznaczony pomarańczowym prostokątem.
 3. pawtom71

  ROZWIĄZANY: Wieczna banicja, przeprosiny

  Przeprosiny przyjęte, unban w drodze. Baw się dobrze na serwerze i bądź grzeczny
 4. pawtom71

  Przepis

  Dzięki! Ale przyznam, że trochę suche wyszło
 5. pawtom71

  Snapshot'y!

  Cześć i czołem! Jak uważacie, czy nowe snapshot'y w których widać coraz większe zmiany w rozgrywce spowodują zanik graczy i zmniejszenie ich ilości natłokiem rzeczy pozornie "nieistotnych". Aktualna wersja jest już dość dużym odstępstwem od pierwowzorów Minecraft'a. Jakieś opinie na temat nadchodzących wersji?
 6. pawtom71

  Przepis

  Ma ktoś jakiś dobry przepis na naleśniki? Szukam czegoś mniej słodkiego
 7. pawtom71

  Co na początek?

  Poradnik jest adresowany do tych, którzy swoją przygodę w tej społeczności i na tym serwerze dopiero zaczynają. Strzelam, że każdy wie o co chodzi w samej grze, ale mało kto wie co można robić tutaj na serwerze Trybem serwera jest "Survival", znany wszystkim tryb przetrwania, walka z mobami, zbieranie jedzenia i materiałów, aczkolwiek serwer ma wiele ciekawych dodatków, które zaraz wymienię. Takimi głównymi rzeczami, którymi sama gra się charakteryzuje to na przykład możliwość tworzenia osad z innymi graczami! Czas wymienić kilka takich rzeczy: Wspomniane wcześniej tworzenie osad- gracze mogą tworzyć osady, zapraszać do nich innych graczy i tworzyć mniejsze społeczności tworzące coś w myśl pewnych ustalonych wcześniej zasad, tworzyć swoje reguły oraz infrastrukturę. Mieszkańcy takich osad mogą bez najmniejszego problemu handlować z innymi osadnikami, komunikować się na różne sposoby, czy to za wykorzystaniem czatu in-game, prywatnych wiadomości, forum lub serwerowego discord'a (https://discord.gg/URJg3QW), który bądź co bądź jest całkiem istotny i wygodny w użyciu. Gdzie można budować? Generalnie wszędzie, ale pamiętajmy żeby nie psuć frajdy innym graczom, więc zachowajmy pewien dystans i nie podkopujmy ich domów! Co do samej budowy można tworzyć tereny chronione(cuboid'y), których celem jest ochrona terenów, możliwość rozdzielenia "zezwoleń" np. gość cuboid'u może otrzymać takowe na interakcję ze skrzyniami, ale brak dostępu do budowy. Same tereny chronione można zakupić za serwerową walutę "Craftyliony". Jak zebrać tą serwerową walutę? Proste pytanie i prosta odpowiedź! Wystarczy pracować lub handlować Sama praca na ten moment jest podzielona na kilka profesji: Górnik, Drwal, Rybak, Farmer i Łowca. Górnik- jego praca polega najzwyczajniej na kopaniu surowców, węgla, żelaza i innych wartościowych jak diamenty. Drwal- no cóż, wycinka lasów. Rybak- bierz wędkę i zapraszamy nad wodę, rybak zarabia na swoich umiejętnościach w łapaniu szczupaka , ale plusem rybaka jest to, że poza zarobkiem waluty serwerowej możne wyłowić także przydatne przedmioty. Farmer- no kombajnu w Minecraft'cie jeszcze nie ma, ale za to są ręce i można zbierać i sadzić swoje uprawy! Łowca- ten to ma chyba najtrudniejsze zadanie, zabijanie mobów to dla niego chleb powszedni, jedne mniej, a inne bardziej wartościowe. Moby wrogo do nas nastawione np. Creeper da więcej zarobku aniżeli jakiś kurczak. Na serwerze jest także dostępny system kolei, dzięki któremu można o wiele szybciej poruszać się po mapie w każdą stronę świata. To co dalej? Nie ma co zwlekać, zapraszamy Ciebie na serwer, lepiej jest samemu dowiedzieć się wszystkiego!
 8. pawtom71

  Eventy - propozycje od graczy

  A da radę to zrobić w MC tylko ekran z odpowiedziami będzie trudniejszy haha
×
×
 • Dodaj nową pozycję...