BuraczekMacol

Użytkownik
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana BuraczekMacol w dniu 30 Sierpień 2019

Użytkownicy przyznają BuraczekMacol punkty reputacji!

1 obserwujący

O BuraczekMacol

 • Tytuł
  Młodszy użytkownik
 • Urodziny 10 Październik

Dodatkowe informacje

 • Pierwsza wersja gry
  Pełna
 • Miejscowość
  Craft Vegas, Unia Krowocka
 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  gry, programowanie.

Ostatnie wizyty

1296 wyświetleń profilu
 1. BuraczekMacol

  Ocena serwera / propozycja zmian

  Uważam, że Craftlandia powinna zachowywać jak najwięcej survivalu ale udogodnienia które są na serwerze są charakterystyczne dla Craftlandii i one idealnie wystarczą. Uważam tylko, że można by je poulepszać.
 2. BuraczekMacol

  Plugin na ochronę terenu

  Witam wszystkich! Wiem że Sync nie ma za dużo czasu na rozwój serwera, a wielu graczy - w tym ja - ma problem z aktualnym pluginem na ochronę, więc mam propozycję: Chętnie napisałbym lepszy plugin na ochronę terenu dla serwera bo aktualny ma wiele wybrakowań. Co było by lepsze w moim pluginie od aktualnego: 1. Możliwość stworzenia ochrony która nie jest prostokątem (jednak wciąż złożona z prostokątów) . 2. Rangi członków. 3. Flagi współpracujące z dynmap (np. chowanie ochrony), lwc (zezwalanie i zabranianie graczom na używanie ochrony lwc). 4. Waga ochrony, polegająca na tym że m. in. flagi ochrony o wyższej wadze - stworzone przez np. admina - mają większe znaczenie (np. nie trzeba rozdzielać ochrony gdy przecinają ją tory tak jak u mnie). 5. Działanie na różnych wysokościach: np. Jedna ochrona między wysokością 1 a 70 a druga 75 a 100, które ze sobą by kolidowały gdyby nie różnica wysokości. 6. Ustawianie określonych flag dla rang w ochronie. Przydatne, np. żeby nie musieć ustawiać zawsze każdemu nowemu takich samych flag. 7. Możliwość tworzenia podochron o niższej wadze niż te normalne np. dla pojednczych domów mieszkańców. 8. Wygodniejsza i uporządkowana lista flag. 9. Różnego rodzaju topki ochron terenu. 10. Opis ochrony na dynmapie oraz przy informacjach o ochronie. 11. Obsługa ochrony terenu nie stojąc na niej. Panie Syncu, jeśli będziesz chciał żebym plugin napisał wybierz które funkcje wymienione wyżej ma spełniać. Będzie też spełniać funkcje aktualnego. Oczywiście jeśli się zgodzisz wyślę Ci kod pluginu abyś mógł go zedytować i obejżeć. Dla mnie będzie to sama radość. EDIT: Wpadła mi do głowy jeszcze jedna funkcja - automatyczna inteligentna zmiana ceny działki (ze względu na popyt) - ale nie wiem czy to nie przesada.
 3. BuraczekMacol

  Eventy Parros - Labirynt PvP 27.01 19:00

  Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w evencie. Gratuluję wygranemu - Vescaderowi! Na zdjęciach ostateczna bitwa :D Vescader zakrada się do przeciwników osłabiając ich: Walczą razem: Pokonali Ugforga i przystąpili do bitwy 1vs1:
 4. Witam, Ogłaszam że nasze miasto będzie co jakiś czas organizować prywatne eventy. Odbędzie się Labirynt PvP Gra będzie polegała na tym: najpierw losujemy grupy max 4 osoby. Osoby w grupie losują wejścia. Gdy wejścia otworzą się uczestnicy wchodzą do labiryntu i walczą. 2 ostatnie osoby które przeżyją przejdą do następnego etapu. Gdy wszystkie grupy skończą grę i będzie minimum 6 osób żywych powstaną kolejne grupy w których z każdej grupy 1 wygrywający uczestnik przejdzie do następnych etapów (najprawdopodobniej finału ale to zależy od liczby uczestników). W evencie można wykazać się między innymi sprytem i walką. Na wygranego czeka nagroda. Event odbędzie się pod /warp event Powrót pod /warp spawn 27 stycznia, 19:00 Zapraszamy.
 5. BuraczekMacol

  Event tor lodowy

  a w tle ja
 6. BuraczekMacol

  Mini eventy - I Walka PVP 26.01 19:00

  Tak jak wczoraj powiedzieliśmy na czacie w Parros zbudujemy arenę PVP. Potrzebujemy do tego wielu surowców więc chciałbym bardzo poprosić o nie, bo sami raczej nie damy rady ich wszystkich zdobyć. Potrzebne nam będzie: Cut Sandstone: 172 staki + 18; Stonebrick Stairs: 5 staków; Cobblestone Wall: 1 stak + 12; Stone Slab: 2 staki; Spruce Log: 10 staków + 58; Spruce Stairs: 1 stack + 8; Spruce Planks: 2 stack +59; Spruce Slab: 4 staki + 56; Spruce Fance: 2 staki +28; Smooth Stone: 24; Cobblestone: 3 staki + 56; White Terracotta: 20 staków + 35 (ale tu chyba wyjdzie trochę mniej, oddamy); Obsidian: 2 staki; Sandstone Slab: 2 staki + 12; Purpur Slab: 20.
 7. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  Mów co chcesz ale akcję z mostem rozpoczął Angarrel spychając Superjedka
 8. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  Badylem? Wy w zbrojach ja bez zbroji a wy mnie mieczami tłukliście 2 razy prwie mnie zabiliście. Porwaliście także muła naszego mieszkańca...\ EDIT: sam wiele razy wchodziłeś na mój teren i nikt cię nie chciał zabić....
 9. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  Hmm nie uznaję tej wypowiedzi bo poprzednio przeszkadzałem ci w zamian za twój atak na mnie gdy wkroczyłem na twojego cuboida. Zostałem napadnięty bez podstawnie.
 10. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  Też tak uważam i dlatego sądzę że w problemie jest moja wina. Był to mój błąd.
 11. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  Bardzo przepraszam cię za spowolnienie budowy waszego Śniegoszyc. Nie wiedziałem że aż tak ci to przeszkadzało a fakt jest taki że mnie trochę poniosło, bo byłem pewny że ukradłeś mi te rzeczy.
 12. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  Uważam że kłótnia kompletnie nie ma sensu bo nic tobie nie zrobiłem. Oskarżasz mnie o to co właściwie ja uważam że ty mi zrobiłeś jeśli nie zrobiłeś to w sumie nic ci nie można zrobić specjalnie nie pisałem skargi bo nie chciałem tworzyć kłótni, ale widzę że sam chcesz ją kontynuować. Wiedz że ja nie zamierzam.
 13. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: [skarga] BuraczekMarcol, Superjadek

  lawę rozlewałem aby zabić potwory, nie chciałeś mi oddać przedmiotów przez pół godziny a potem nie oddałeś enchanted booka i siodła.
 14. TAK! Może i nie ma jeszcze netheru ale mam 7,5 staka półpłytek kwarcowych oraz 2,5 schodków! Bardzo chętnie sprzedam :D

 15. BuraczekMacol

  ROZWIĄZANY: Kito100, Angarrel

  Z Kito100 dogadałem się i ustaliliśmy nową granicę muru. Dziękujemy za pomoc w dogadaniu się @Filippexo. Jako że nie ma już sporu uważam temat za zamknięty. :D