Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana sync667 w dniu 3 Marzec

Użytkownicy przyznają sync667 punkty reputacji!

8 obserwujących

O sync667

 • Tytuł
  Stały bywalec

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  sync667
 • Pierwsza wersja gry
  Beta
 • Miejscowość
  Kato
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

1948 wyświetleń profilu
 1. sync667

  Błąd przy komendzie /polecam

  Znany jest jeden bug związany z tym systemem więc przy jego poprawkach będziemy sprawdzać dodatkowo kwestie tych nicków.
 2. sync667

  Szalom

  Hej witamy ponownie na serwerze
 3. sync667

  Rezygnacja z dostępu dla graczy non-premium!

  Możesz napisać na Discord, bo tutaj muszę poprawić jeszcze jedno ustawienie, żebyśmy mogli pisać.
 4. Problem zgodnie z odpowiedzią w drugim temacie powinien być rozwiązany.
 5. sync667

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Problem powinien już ulec rozwiązaniu po przeniesieniu na nowy serwer. Krawcowa00 niestety od dzisiaj dostęp dla graczy bez premium został wyłączony z racji małego odsetku takich osób, a problemów które powodował system.
 6. Hej, jak cześć z was wie prowadziliśmy już dłuższy czas rozmowy na temat dostępnej na serwerze funkcji gry na pirackiej wersji minecrafta. Po dodatkowych konsultacjach ze społecznością zapadła decyzja o likwidacji tej opcji. Jest to podyktowane nie tylko ogólnym stanowiskiem na ten temat naszej społeczności, ale także faktem, że pozwoli to odciążyć nasz serwer technicznie co powinno przełożyć się na mniej lagów. Nie posiadam Premium co robić? Jako iż nie chcemy pozostawić na lodzie naszych obecnych graczy bez kont premium. Chętnie pomożemy wam w przejściu na premium, a w tym celu prosimy o kontakt na PW.
 7. sync667

  Zapowiedź Update 3.2.0

  Co do mapy to na pewno będzie ogrom zmian w tej maści, ale jesteśmy tutaj uwiązani oczekiwaniem na aktualizacje odpowiednich pluginów. Plusem jest fakt, że już powoli ruszyły w końcu updaty kodu i na pewno bliżej niż dalej do celu.
 8. Witajcie, postanowiłem z wyprzedzeniem utworzyć temat dotyczący nadchodzących aktualizacji naszego serwera. Jak wiecie ciągle staramy się zbierać wasze opinie i pomysły na rozwój, aby pracować nad najlepszymi rozwiązaniami. Cieszę się bardzo, że w ostatnim czasie pojawiło się parę naprawdę fajnych postów i wypowiedzi w tym zakresie oby takich więcej, bo na pewno nie pozostają niezauważone. W aktualnym momencie ja osobiście nadal mam ograniczone zasoby czasowe więc wprowadzenie tych zmian będzie rozciągnięte w czasie, ale staramy się to zrobić w sposób zorganizowany i planowy. Tak więc przechodząc do rzeczy! Pierwsza informacja to na pewno fakt, że dzisiaj w nocy można spodziewać się przerwy w dostępie do serwera z powodu jego przeniesienia na nową maszynę. Czego możecie się spodziewać niebawem w kolejności wstępnie zaplanowanej podczas ostatniego zebrania administracji? Przebudowa serwerowego spawnu, która trochę czasu potrwa, lecz jest na pewno konieczna. Specjalnie przygotowany system samouczka na początku gry, aby ułatwić maksymalnie wejście w nasz świat nowych osób. Całkiem nowy świat eventowy, a właściwie serwer połączony. Będzie to po prostu zbiór map, które służą celom eventowym i mają całkiem osobne EQ. Rozpoczęcie akcji promocyjnej serwera. Oczywiście poprawienie znanych aktualnie bugów. Planowany system PVP pomiędzy graczami. Mamy pomysł, aby wynagradzać osoby, które zajmują w ogólnym rankingu TOP x określonymi kwotami cyklicznie. Wszystko po to byście mieli fajny cel w walce o najlepsze miejsce ciągle. To na najbliższy czas, a co dalej? Wyczekiwany plugin do miast. Serwerowy merchant jakby ktoś chciał mieć koszulkę CL lub długopis. Ulepszenia na stronie. Zaplanowane serwerowe katakumby z dodatkową niespodzianką. Cykliczny event budowniczy. Dalsze ulepszenia do systemu ochron. Rozwinięcie systemu RPG serwera. Dodamy jednak trochę dodatkowych mechanik leveli itp. Myślimy, że to wprowadzi fajne rozwinięcie aktualnych opcji. Oraz wiele innych rzeczy, które zaplanowano, a o których przeczytanie na naszym Trello. https://trello.com/b/UuaL8Yes/craftlandia Proszę śmiało czekam na wasze opnie oraz dodatkowe uwagi czy pomysły. Piszcie na forum lub Discord.
 9. Podanie zostało PRZYJĘTE. Gratujemy i liczymy na owocną współpracę w szeregach administracji. Prosimy zapoznać się z działem administracji po otrzymaniu rangi na forum. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 10. Hej, również zostajesz przyjęty jako drugi dodatkowy wakat. Tym samym rozpoczniesz wykonywanie obowiązków operatora po szkoleniu.
 11. sync667

  PRZYJĘTE: Podanie na stanowisko administracji

  Podanie zostało PRZYJĘTE. Gratujemy i liczymy na owocną współpracę w szeregach administracji. Prosimy zapoznać się z działem administracji po otrzymaniu rangi na forum. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 12. sync667

  PRZYJĘTE: Podanie na stanowisko administracji

  Gratulacje witamy w gronie administracji. Decyzją po naradzie otrzymujesz rangę Operatora. Szkolenie poprowadzi osoba wyznaczona.
 13. sync667

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Możecie mi potwierdzić swoje nicki? Rozumiem, że Inersoz masz premium tak?
 14. sync667

  Problem z dołaczeniem na serwer

  To nie ma związku z graczami serwera tylko zakupionymi nickami ogólnie. Więc musisz skorzystać z narzędzi ogólnych do sprawdzania graczy w MC.
 15. Hej, ciężko mi coś powiedzieć na temat twojego problemu więcej, ale jeśli to wina twojego dostawcy to pewnie jest jakiś sposób po jego stronie na rozwiązanie tego tematu. Możesz określić swój średni ping do serwera? Widoczny jest on na TAB.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...