Skocz do zawartości

sync667

Super Administrator
 • Zawartość

  411
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  53

Ostatnia wygrana sync667 w dniu 10 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają sync667 punkty reputacji!

7 obserwujących

O sync667

 • Tytuł
  Stały bywalec

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  sync667
 • Pierwsza wersja gry
  Beta
 • Miejscowość
  Kato
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

1819 wyświetleń profilu
 1. sync667

  Świąteczny Prezent

  A jest co odbierać :P ładnych parę k.
 2. Hej, nie chciałbym znowu poruszać tego samego tematu ale nic się nie zmieniło więc proszę jeszcze raz, czy macie może dostęp do edycji profilu gracza na forum? Chciałbym zmienić nick na forum na serwerowy z MC ale nie ma takiej rubryki dostępnej w edycji profilu.

  1. sync667

   sync667

   Wiciu nie wiem czy zauważyłeś, że nick już jakiś czas temu ci zmieniłem ;p

  2. WiciuWitek

   WiciuWitek

   zmienił się dopiero wtedy kiedy cię 2 raz poprosiłem, tak czy siak dzięki

    

    

   Edytowane przez WiciuWitek
 3. sync667

  Witam

  Ty oglądasz bunny girl? :D:D:D
 4. Możesz spróbować poprzez IP: 13.69.97.189
 5. Cześć mam pewien problem, moja sesja wygasła i nie mogę się w żaden sposób zalogować na serwer. Nie pomogła nawet instalacja innego launchera, zdarzały się kiedyś podobne sytuacje?

  1. sync667

   sync667

   Twój nikt należy do gracza premium, a ty nie jesteś właścicielem konta.

  2. Bartoszko

   Bartoszko

   W takim razie moglibyście dodać do WhiteListy nick Bartoszko06 zamiast Bartoszko?

 6. sync667

  Świąteczny Prezent

  Hej, z racji świąt na pewno Życzymy Wam Wszystkiego Dobrego na ten spokojny i piękny czas, ale także ogłaszamy dwa wydarzenia na serwerze. Pierwsze będzie polegało na obdarowaniu prezentami gracza zostawiając mu pod choinką przy spawnie prezenty do hopperów nad skrzynią z jego nickiem. Jeśli ktoś chce mieć taką skrzynie prosimy pisać w temacie swój nick na serwerze. Każdy może do kogoś skrzyni wrzucić coś przez hopper, lecz proszę nie zaśmiecać tak skrzyni, bo będziemy za to karać. Drugie natomiast dotyczy małego konkursu! Każdy z was kto zbuduje najładniejsza choinkę i dekoracje w swoich ochronach oraz zgłosi to w tym temacie dodając zdjęcie może liczyć na to, iż odwiedzi go sam święty mikołaj zostawiając prezenty! Otwarcie skrzynek odbędzie się 2 dnia świąt czyli 26.12 o godzinie 18:00! Wtedy też na pewno już święty mikołaj do was zawita PS: Dodaliśmy /warp swieta Lista osób które mają już skrzynię na prezenty: Jo :D TheCastiiPl Filippexo Pawtom Wuzek Waldii Sebia17 Sastek Vaker Fenegal MarekMarcz44 Julka814 NiebieskiPikaczu olofag Stawii BuraczekMacol SuperJedek xsysiek ziggs Kikakaj Dokiexxx oolaag Shadow korniszeqv2 Zajer085 jussoko WiciuWitek dark30
 7. sync667

  Opowieści o kamieniach milowych w dziejach Serwera

  No prawda bardzo ciekawe Na samej stronie fajnie jakby była jakaś dodatkowa osoba, która pisała by newsy i podobne lecz muszą one być w normalnym stylu. Do pisania takich poematów przydały by się ponownie Blogi. W każdym razie jestem otwarty na propozycje.
 8. sync667

  Update 3.1.0

  Wdrożono wersję: 3.1.12 Dodano Nether! Można się do niego dostać odnajdując trzy dostępne portale na mapie, które znajdują się ukryte w nieprzyjaznych biomach. Kiedy się do nich zbliżycie dostaniecie stosowny komunikat, a teren będzie chroniony oraz dostępne będzie PvP. W całym netherze obowiązuje PvP. Zmniejszono koszt ochron na 6C za kratkę. Stackowanie mobów jest już wdrożone na stałe.
 9. sync667

  Update 3.1.0

  Uwaga! Jutro będzie miała na pewno miejsce mała przerwa kiedy wgramy ogólne updaty, ale nie to jest najważniejsze! Z okazji tz. Black Friday obniżamy ceny ochrony do 5C za kratkę! Promocja trwa do niedzieli 23:59! Dodatkowo informujemy, że w ciągu weekendy planowane jest całkowite usunięcie ochron skrzyń itp. poza terenami chronionymi. Od wprowadzenia tej zmiany będzie można używać nadal systemu LWC, ale tylko w ramach ochronionego terenu.
 10. sync667

  Konkurs! Rozwój Osad oraz Projektów

  Zakończyliśmy ocenę wszystkich wniosków! 3 otrzymały status osad, a dwa pozostają do przyszłej oceny waszych prac. Z racji tego, że chcemy wam pomóc nadal będzie można wnioskować o dotacje tym bardziej przez obecne miasta, bo zależy nam abyście mieli chronione wasze prace. Ogólnie będziemy ogłaszać nabory, ale przewidujemy też szansę na uzyskanie takowej jeżeli istnieje ku temu bardzo ważny powód.
 11. sync667

  [wniosek] Gondolin

  Aktualnie przyznajemy wam 30kC dotacji na cuboid, lecz wasz status jako osady będzie przyznany dopiero gdy administracja zobaczy i oceni wasz dalszy rozwój.
 12. sync667

  Parros

  Aktualnie przyznajemy wam 30kC dotacji na cuboid, lecz wasz status jako osady będzie przyznany dopiero gdy administracja zobaczy i oceni wasz dalszy rozwój.
 13. sync667

  Witam was (Prośba o dodanie)

  Hej, życzymy miłej gry
 14. sync667

  Lefheim - miasto sztuki

  Wniosek zostaje przyjęty, a w ramach tej decyzji otrzymujecie status osady. Jednocześnie przyznane zostało wam powiększenie ochrony w wysokości 80kC. Omówimy dokładne szczegóły działania reszty spraw co do oficjalnej osady indywidualnie.
 15. sync667

  [Wniosek] Bjørneby

  Wniosek zostaje przyjęty, a w ramach tej decyzji otrzymujecie status osady. Jednocześnie przyznane zostało wam powiększenie ochrony w wysokości 80kC. Omówimy dokładne szczegóły działania reszty spraw co do oficjalnej osady indywidualnie.
×