Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana NiebieskiPikAczu w dniu 4 Luty

Użytkownicy przyznają NiebieskiPikAczu punkty reputacji!

O NiebieskiPikAczu

 • Tytuł
  Nowicjusz

Dodatkowe informacje

 • Pierwsza wersja gry
  Beta
 • Miejscowość
  Dębica
 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

442 wyświetleń profilu
 1. NiebieskiPikAczu

  walentynki.png

  Wow! Super :D
 2. Cześć i czołem! Jako posiadać skrzydeł chciał bym powiedzieć o ich braku kompatybilności, z nowym antycheatem. Działają tragicznie jest problem z startem z miejsca, z szybowaniem na krótkie odległości, robieniem bunnychopów. System uważa iż próbuje używać sneaka i kompletnie nie pozwala cieszyć się rozgrywki na serwerze craftlandia.pl. Proszę szanowaną Administrację o naprawienie błędu. Pozdrawia najtwardszy użytkownik Craftlandia.pl NiebieskiPikACzu!
 3. NiebieskiPikAczu

  ROZWIĄZANY: [Skarga] Skradziono głowę smoka

  Witam! Uf jak dobrze że chodzi o Niebieski"Pikachu" a nie mnie :D Zabiłem WiciaWitka, jak i innych graczy (np. taką osobistość jak Lord_Vaker, ugfrog), i zwróciłem im itemy po evencie, ale sobie pomyślałem wtedy "Ciekawe czy jak zarąbie jakiś item w tłumie to administracja będzie miała pełna inwigilację aby dojść do tego przedmiotu czy raczej nie zaprzątną sobie nim głowy, albo go nie znajdą", wziąłem głowę Smoka która należała do wicia gdyż był to cenny item, na pewno cenniejszy od jakiegoś kilofa czy innej pierdoły i Administrator z pewnością się zajmie tą sprawą. Ciekawiło na ile macie wgląd w informacje o graczach w bazie danych i ile będzie trwało śledztwo. Spodobało mi się to, że znaleźliście głowę bo tego chciałem i uświadomiło mnie w tym że oko patrzy. Miałem zwrócić przedmiot po 2 tygodniach właścicielowi, ale to nic nie zmienia tego, że go UKRADŁEM i należy mi się KARA!. Pragnę sprawiedliwości, jaka powinna czekać nas wszystkich. Przepraszam Witka za swój uczynek. Życzę miłej niedzieli Wszystkim którzy stracili minutę z życia na przeczytanie tego wpisu! Pozdrawia NiebieskiPikAczu!
 4. NiebieskiPikAczu

  Mini eventy - I Lodowy Wyścig 19.01 19:00

  Cze, zrób może system betowania na zawodników. Na pewno doda to trochę emocji i pozwoli zwiększyć wygrane :D
 5. NiebieskiPikAczu

  ah ta fizyka.png

 6. NiebieskiPikAczu

  handel.png

 7. Jakim nickiem posługujesz się w grze? NiebieskiPikAczu Czy posiadasz premium? Tak Korzystasz z komunikatorów głosowych? Tak TS3/Discord Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Chce zobaczyć jak to jest być operatorem Craftlandii, poza tym podoba mi się server i chciałbym pomagać graczom Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Posiadałem własny server "Epicpvp" na wersji 1.5.2, byłem moderatorem na serverze: Vertez.pl Jasmc.pl oraz masie innych, oraz CS 1.6: "StrefaSkilla Dębica" Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: Jestem uczniem technikum na kierunku elektronicznym, lubię elektronikę i wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, poza tym uwielbiam samochody a szczególnie swojego Passat B5 1.9 TDI granatowy połysk w sedanie. Jestem cyklistą i kocham rowery, dziennie robię 25 km, moimi ulubionymi typami rowerów są szosowe. Podnieca mnie chodzenie na bosaka i nienawidzę chodzić w kapciach po swoim domu. Jestem strasznym śpiochem, flejtuchem i "zdolnym leserem" jak to mówi moja ukochana Mamusia, zawsze jak jem muszę się ubrudzić bo bez brudnej koszulki od jedzenia dzień jest stracony. A tak poza tym lubię zimne whisky i fajne cycki. Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Na ile mi szkoła i życie prywatne pozwoli, ale sądzę że dla tak świetnego servera można się poświęcać. Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Chciał bym usprawnić ekonomie, wolność gracza w tym co robi i jak robi, myślę że server powinien iść w kierunku zysku na potrzeby eventow, pluginow, maszyny, dalszego rozwoju. P.S Jeśli przeczytałeś to podanie to zmarnowałeś chyba minutę życia. Pozdrawia najdzielniejszy gracz Minecraft NiebieskiPikAczu!
 8. NiebieskiPikAczu

  ROZWIĄZANY: Zbugowane Villagery

  Witam chciał bym zgłosić błąd związany z NPC'tam - niektóre nie są chętne do handlu ,a te które są po włożeniu dowolnego itemu do handlu, item ten zostaje zredukowany do jednego np: wkladam pol stacka cobbla wyjmuje jeden, wkladam 9 sztabek zlota wyjmuje jedną sztabkę Proszę o rozwiązanie problemu. Pozdrawiam, najdzielniejszy użytkownik NiebieskiPikAczu!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...