Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Vaker w dniu 5 Luty

Użytkownicy przyznają Vaker punkty reputacji!

O Vaker

 • Tytuł
  Starszy użytkownik
 • Urodziny 08/12/1994

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  Lord_Vaker
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  waldi14324
 • Pierwsza wersja gry
  Pełna
 • Miejscowość
  Słupsk
 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Hodowla rzadkich mobów, Kolekcjonowanie rzadkich bloków

Ostatnie wizyty

3096 wyświetleń profilu
 1. Vaker

  Parros

  Nie powinieneś tak spamować tematami, zawsze mogłeś dodać to jako odpowiedź do swojego tematu we wnioskach (edit: nie zauważyłem, że temat został zamknięty, mój błąd). Poza tym jeszcze nie dostaliście statusu miasta, więc napisałeś ten temat w złym miejscu na forum.
 2. Vaker

  Koszulki dla patronów (i nie tylko)!

  Jako patron się wypowiem. Jeżeli jest coś konkretnie dużego ma mi się kojarzyć z CL to na pewno customowe biomy! I to tak widowiskowe jak w drugim sezonie. Z pewnością godna uwagi jest także kolej i jest ona znakiem rozpoznawczym CL na tle innych serwerów. Ciężko mi wymyślić coś bardziej pasującego do Craftlandii, a jednocześnie możliwego do zobrazowania.
 3. Vaker

  walentynki.png

  Love is in the air :D
 4. Vaker

  ROZWIĄZANY: Tragiczne funkcjonowanie gracza z Elytrą

  Jestem przekonany, że jeżeli pozbędziesz się elytry, to problem przestanie występować. A tak na poważnie, to bardzo podobny problem występuje podczas pływania bez łódki, jak prowadziłem konia przez rzekę wyrzuciło mnie z serwera, ponadto co jakiś czas ruch się zwiesza co chwilę i prowadzi kilka kratek pod powierzchnię wody.
 5. Jakim nickiem posługujesz się w grze? Lord_Vaker Czy posiadasz premium? Tak Korzystasz z komunikatorów głosowych? Z każdego w razie potrzeby, do moich ulubieńców należą: TS, Skype, Discord, FB. Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Zawsze próbowałem być jak najbardziej pomocny dla graczy i administracji, większość graczy z drugiej edycji może to potwierdzić, a nawet część administracji :P Może nadszedł już czas żebym miał do tego nowe narzędzia? Strasznie intryguje mnie sposób w jaki działa ten serwer i w jakim się rozwija kierunku, nigdzie jak daleko się rozglądałem po zamknięciu CL 2.0 nie znalazłem niczego nawet podobnego, chciałbym uczestniczyć w jego doskonaleniu. Mam parcie na szkło, złoty nick to jednak za mało Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Adminowania na kilku serwerach P2W-Freebuild nie nazwałbym doświadczeniem, więc chyba nie. Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: Jestem otwartym na wszelkie możliwości ekstrawertykiem, szalonym w każdym tego słowa znaczeniu, bezgranicznie zakochanym w lekkim metalu, skryty fan Justina Biebera... Dobra, bez przesady :D Kocham sztukę, przede wszystkim architekturę, chociaż szkoda, że swoją edukację w tym kierunku zacząłem grając w Minecrafta, pewnie na tym się także skończy, ale chociaż nie będę bezrobotny w przyszłości. Uwielbiam zwierzęta, może nie wszystkie, ale za to z całego serca. Steampunk, Cyberpunk, Wszechświat, Prehistoria Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Mam nadzieję, że jak najwięcej, ale przewiduję, że na pewno uda mi się spędzić tutaj udane 10-15 godzin tygodniowo. Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Może pójdę w tej chwili pod górkę, ale jestem przede wszystkim zwolennikiem drugiej edycji. To był pierwszy serwer który z życia zabrał mi (dużo) więcej niż dziesięć godzin. Według mnie dzielił przede wszystkim swobodę budowania znaną z singlowego trybu gry, jak i tworzenie społeczności znanych z wielu multiplayer-owych propozycji. I mimo wielu niedociągnięć i wieków zapomnienia ten serwer nie upadł. Chciałbym pozostać przy wielu działających elementach starej Craftlandii, a także pozwolić jej się rozwijać i pomóc w jej rozwoju. Wnoszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, Ave.
 6. Vaker

  Twój skin jako prawdziwa osoba?!

  To może być ciekawe <3 Lord_Vaker
 7. Wszystkiego najlepszego Drogie Panie!!!

 8. Cześć. Jestem Darek i nie piję już od wczoraj.

 9. Wesołych Świąt wszystkim! :)

 10. Vaker

  Świąteczne karaoke party 2014

  Zainteresowanie rośnie! #JESTFEJM Z chęcią dołączę do grona Jury, ale do śpiewania to mnie nawet banem nie zmusicie :P
 11. Dobra wiadomość dla posiadaczy tosterów. OF na 1.8 został wydany w wersji beta, ale jego funkcje zwiększające FPS działają bez zarzutów http://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/minecraft-mods/1272953-optifine-hd-a4-fps-boost-hd-textures-aa-af-and

 12. Najlepszego Rudy :P

  1. adamoo1l
  2. M_Ozg

   M_Ozg

   A co jeśli Adam jest kolejnym wcieleniem Gandhiego?

  3. Gendo

   Gendo

   to mamy problem ,-,

   najlepszego rudy

 13. No to setka Artur, chodź wątpię byś chciał jej dożyć ;P

×
×
 • Dodaj nową pozycję...