Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Vaker w dniu 2 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Vaker punkty reputacji!

O Vaker

 • Tytuł
  Starszy użytkownik
 • Urodziny 12.08.1994

Dodatkowe informacje

 • Konto Minecraft
  Lord_Vaker
 • Kto polecił Ci grę na craftlandia.pl?
  waldi14324
 • Pierwsza wersja gry
  Pełna
 • Miejscowość
  Słupsk
 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Hodowla rzadkich mobów, Kolekcjonowanie rzadkich bloków

Ostatnie wizyty

3185 wyświetleń profilu
 1. Vaker

  ROZWIĄZANY: nieuczćwy ban

  Nie, dostałeś bana za stworzenie cuboida wewnątrz miasta innego gracza, po czym udawałeś, że nie wiesz o co chodzi, a następnie stwierdziłeś, że i tak go nie usuniesz. Musiałem ci zagrozić banem, żebyś przyszedł do coco jumbo, po czym wdawałeś się jeszcze w dyskusję z administracją i stwierdziłeś, że nie usuniesz ochrony jeżeli nie dostaniesz 10 000c. Nie wspomnę o tym, że wykorzystałeś cuboid by zabić jednego z mieszkańców.
 2. Vaker

  Force of Nature

 3. Vaker

  Parros

  Nie powinieneś tak spamować tematami, zawsze mogłeś dodać to jako odpowiedź do swojego tematu we wnioskach (edit: nie zauważyłem, że temat został zamknięty, mój błąd). Poza tym jeszcze nie dostaliście statusu miasta, więc napisałeś ten temat w złym miejscu na forum.
 4. Vaker

  Koszulki dla patronów (i nie tylko)!

  Jako patron się wypowiem. Jeżeli jest coś konkretnie dużego ma mi się kojarzyć z CL to na pewno customowe biomy! I to tak widowiskowe jak w drugim sezonie. Z pewnością godna uwagi jest także kolej i jest ona znakiem rozpoznawczym CL na tle innych serwerów. Ciężko mi wymyślić coś bardziej pasującego do Craftlandii, a jednocześnie możliwego do zobrazowania.
 5. Vaker

  walentynki.png

  Love is in the air :D
 6. Vaker

  ROZWIĄZANY: Tragiczne funkcjonowanie gracza z Elytrą

  Jestem przekonany, że jeżeli pozbędziesz się elytry, to problem przestanie występować. A tak na poważnie, to bardzo podobny problem występuje podczas pływania bez łódki, jak prowadziłem konia przez rzekę wyrzuciło mnie z serwera, ponadto co jakiś czas ruch się zwiesza co chwilę i prowadzi kilka kratek pod powierzchnię wody.
 7. Jakim nickiem posługujesz się w grze? Lord_Vaker Czy posiadasz premium? Tak Korzystasz z komunikatorów głosowych? Z każdego w razie potrzeby, do moich ulubieńców należą: TS, Skype, Discord, FB. Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Zawsze próbowałem być jak najbardziej pomocny dla graczy i administracji, większość graczy z drugiej edycji może to potwierdzić, a nawet część administracji :P Może nadszedł już czas żebym miał do tego nowe narzędzia? Strasznie intryguje mnie sposób w jaki działa ten serwer i w jakim się rozwija kierunku, nigdzie jak daleko się rozglądałem po zamknięciu CL 2.0 nie znalazłem niczego nawet podobnego, chciałbym uczestniczyć w jego doskonaleniu. Mam parcie na szkło, złoty nick to jednak za mało Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Adminowania na kilku serwerach P2W-Freebuild nie nazwałbym doświadczeniem, więc chyba nie. Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: Jestem otwartym na wszelkie możliwości ekstrawertykiem, szalonym w każdym tego słowa znaczeniu, bezgranicznie zakochanym w lekkim metalu, skryty fan Justina Biebera... Dobra, bez przesady :D Kocham sztukę, przede wszystkim architekturę, chociaż szkoda, że swoją edukację w tym kierunku zacząłem grając w Minecrafta, pewnie na tym się także skończy, ale chociaż nie będę bezrobotny w przyszłości. Uwielbiam zwierzęta, może nie wszystkie, ale za to z całego serca. Steampunk, Cyberpunk, Wszechświat, Prehistoria Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Mam nadzieję, że jak najwięcej, ale przewiduję, że na pewno uda mi się spędzić tutaj udane 10-15 godzin tygodniowo. Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Może pójdę w tej chwili pod górkę, ale jestem przede wszystkim zwolennikiem drugiej edycji. To był pierwszy serwer który z życia zabrał mi (dużo) więcej niż dziesięć godzin. Według mnie dzielił przede wszystkim swobodę budowania znaną z singlowego trybu gry, jak i tworzenie społeczności znanych z wielu multiplayer-owych propozycji. I mimo wielu niedociągnięć i wieków zapomnienia ten serwer nie upadł. Chciałbym pozostać przy wielu działających elementach starej Craftlandii, a także pozwolić jej się rozwijać i pomóc w jej rozwoju. Wnoszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, Ave.
 8. Vaker

  Twój skin jako prawdziwa osoba?!

  To może być ciekawe <3 Lord_Vaker
 9. Wszystkiego najlepszego Drogie Panie!!!

 10. Cześć. Jestem Darek i nie piję już od wczoraj.

 11. Wesołych Świąt wszystkim! :)

×
×
 • Dodaj nową pozycję...